Jump to content

umka

Branża
 • Content Count

  2078
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

639 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

25830 profile views
 1. W ten piątek mnie nie będzie. Przygotowuję się na miejscu do wystawy. Ktoś się wybiera? . 😉
 2. I to jest najgorsza audiofilska zmora. ;-)
 3. Z ostatnich doniesień wynika, że Transparent jest the best, to może w piątek wezmę taką świeżyonkę?
 4. Bardzo ciekawa płyta. Co prawda jesteśmy przyzwyczajeni do większego udziału budowli goszczącej muzyków w procesie zapisu tego typu wydarzeń muzycznych, ale i tak szacun za bardzo dobrą realizację.
 5. Nie bądź taki skromny. Była ładna, jak działały jej wskaźniki, ale Jar1 był zazdrosny i ją całkowicie oślepił. Od tego momentu przypomina trupa. ;-)
 6. Jedno od tygodnia jest pewne, na razie Twonk czeka na grafenowego średniaka od Seas'a. ;-)
 7. To wpadaj. Z pewnością będą jeszcze stały. Tylko nie bierz nic ze sobą, bo panowie z klubu sprowadzą Cię do parteru. ;-) Oczywiście to był drobny żarcik. ;-)
 8. Finał. Nowe skrzynki w drodze. Tak więc prawdopodobnie są do wzięcia.
 9. Cóż. Ja pisząc cokolwiek, czy to w teście, czy na forum, zawsze daję czytelnikowi pole do własnych wniosków lub choćby minimalnych przemyśleń. Niestety jeśli dobrze zrozumiałem Twój wpis, to w przywołanym przez Ciebie przypadku nie będzie marginesu na takie manewry. Skąd to wiem? Trochę z tego forum z własnym doświadczeniem włącznie i trochę od nausznych świadków. Ale co kto lubi. ;-)
 10. To teraz postaw się jeszcze w roli tej mimowolnej setki posiadaczy badziewia. ;-) Ja i tak raczej się niezbyt często tu udzielam. Każdy jest najmądrzejszy. A już z pewnością ten, którego w realu nikt bliżej nie zna. Szkoda prądu, a i zapał targania wiecznego badziewia po kilku latach też gdzieś przygasł. Po prostu życie. Do tego dochodzą częste testy zestawów za milion lub dwa. A wożenie się z taką ligą cenową jest kapkę niebezpieczne. ;-)
 11. Niestety brak chętnych do zbierana batów. Ale jak przejrzysz całą historię zabawy w klubie, to na jakąś setkę lub więcej urządzeń jakie przytargałem do KAIM-u, jakieś dwa lub trzy chłopakom się podobały. Tak więc nie jest źle. ;-)
 12. Wydali opinię na temat całej światowej oferty sprzętu audio, to teraz bawią się w słuchanie muzyki. ;-)
 13. Miała być perełka, a nie: całkiem całkiem. ;-)
 14. Dzisiaj prawdziwa perełka. Wpada kolega Arton 55 z modyfikowanym serwerem Sony HAP-Z1ES. Tyle wiem. Fotek nie mam. Będzie się działo.
 15. Chyba przestanę przychodzić do klubu, bo nie dają mi pogadsć, tylko słuchają muzyki. Coś o dźwięku? Poczekam na kolegów. Jednak na początek chciałem przeprosić Cytrusa (wie za co). Ale muszę przyznać, że musiałem pojechać z wysokiego „c”.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.