Jump to content

umka

Branża
 • Content Count

  2285
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

842 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

27808 profile views
 1. Mutec-a. Ref 10 SE 120 plus reclocker MC-3-USB.
 2. Z wymienionych połowę miałem u siebie. Z tych znanych mi osobiście najbardziej soczysty i przy tym rozdzielczy jest Gryphon. A już z zewnętrznym zegarem zamiata. dCS jest nieco lżejszy i jakby swobodniejszy mimo dobrego koloru. EMM Labs muzykalny, ale bez szukania siłowego nasycania średnicy. Jest gładka i bardzo dobrze pokolorowana, a przez to świetna. Accu barwowo podobnie do EMM Labs. Z tą tylko różnicą, że oferuje więcej krawędzi dźwięku. Reszty nie miałem u siebie, taki więc nie mędrkuję.
 3. Niestety ta zakładka ma to do siebie, że to "ciut" zazwyczaj jest clou tematu. Tym bardziej, że owe ciut jest bardzo "gumowym", zazwyczaj tłumaczonym różnicą w cenie, a przez to mocno determinującym ocenę prawdziwego, dla wielu miłośników muzyki bardzo istotnego stanu rzeczy, określeniem. 😉
 4. Naprawdę ktoś dowalił Tobie za naszą potyczkę? Która notabene zakończyła się konsensusem? Jeśli tak, to jakaś kpina. Ale niestety ja też jestem zwykłym bywalcem for internetowych i o wielu rzeczach na szczytach władzy nie mam pojęcia. Widać wierchuszki na każdym forum są bardzo wrażliwe na eskalację potencjalnych zwarć. Ale zapewniam Ciebie, iż dotyczące nas sprawy zakończyły się z ostatnim napisanym wówczas postem. Pozdro. Jacek.
 5. Przyznaję, progres jest. Ale czy taki wieki.
 6. Mam spaczony gust. Wiesz coś o tym, bo nie możesz przeboleć moich wyborów. Dlatego zapadła pewnie również zła, ale niestety taka, a nie inna decyzja. 😉
 7. Takie było info dystrybutora. A co w trawie piszczy, kto wie. 😉 Choć niekwestionowaną prawdą jest, że oficjalnie odeszły na emeryturę.
 8. Z doświadczenia wiem, że to stan przejściowy. 😀
 9. Jak chcesz mojej rekomendacji, przekornie, a nie stanowczo zaproponuję, spróbuj tego co mam w stopce. Ale zaznaczam, to jest zestaw samych szczytowych modeli, który w mojej ocenie gra wybitnie, bo kady kabel ma swoje zadanie. Powiem więcej, jak zmieniam jakikolwiek komponent mam poczucie, że coś się zepsuło. Wyłączę zewnętrzne zegary, muzyka traci energię. Zmienię kable w końcówce, przekaz zdycha. Ba, wystarczy, że spod jednej sieciówki wyciągnę Boostera Furutecha i nagle dźwięk dostaje anoreksji. I tak dalej i tak dalej. Chcesz się przekonać? Zapraszam. Wówczas zrozumiesz, dlaczego nie szafuj
 10. Wiesz ile na tym forum występuje poziomów neutralności? Ja trochę wiem, bo kilkadziesiąt osób w swoim życiu odwiedziłem. Jest ich tyle, co piszących tutaj ludzi. 😉 Pozdro. J.
 11. Jak elektronika ciągnie energię z gniazda bezprzewodowo, to najlepsza opcja. Ale tak naprawdę, zapomnij i przezroczystym kablu. Zawsze na tle jednej lub drugiej układanki będzie jakiś. Jak będzie szybki i otwarty, to w znakomitej większości użytkowników tego forum będzie tak zwanym krzykaczem, bo obecna elektronika stawia raczej na rozmach i pod pozorem rozdzielczości na analityczność, aniżeli zdroworozsądkową esencjonalność. A wiem to tylko i wyłącznie z analizy wielu wątków gdzie króluje Cardas, Harmonix, Furutech i im podobne kable. Natomiast gdy weźmiesz coś już nawet równego w pasmie z do
 12. Problem polega na tym, że bez wiedzy jaki jest bazowy dźwięk wszelkie rady to wróżenie rodem z mchu i paproci. Mało tego. Ważne jest co wówczas wylatuje z systemu, bo gdy np. szukasz dodatkowego body w dźwięku, a wypinamy przykładowego Cardasa, to moim zdaniem droga zmiany okablowania bez strat w rozdzielczości skazana jest na porażkę. Itd. Dlatego też z głowy nie strzelam radami mistrza Yody, bo to jest raczej chęć pokazania się jaki to ja kozak, a nie rada jako taka, Jacek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.