Jump to content

umka

Branża
 • Content Count

  2299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

858 Bardzo dobry

Audiostereo

823

Bocznica

35

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

28114 profile views
 1. Nie wytłumaczę Tobie z jednego prostego powodu. Nie ma szans na prezentację, jak to działa przez internet. A to w naszej rozmowie i Twoim przekonaniu, że nie dałeś się okraść hochsztaplerom - zapewniam, iż tego nie neguję, jest kluczową kwestią. Wieńcząc nasze dysputy, cieszę się Twoim pozytywnym skutkiem walki z wibracjami, jednak uczulam na ważenie propozycji w dawaniu rad, bo nie wszystkie bywają adekwatne do zastanej sytuacji. I nie ma w tym wiary jako takiej, tylko wieloletnie doświadczenia na własnym podwórku. Oki. z mojej strony tyle, bo to jest wątek o kolumnach, a nie udowa
 2. Tutaj zaglądasz ludziom do portfela, a wspominałem, że to nie jest tematem naszej rozmowy. Zabieram głos jedynie sprawie stawiania sprzętu audio na szafce z Ikea w momencie gdy zainteresowany osobnik jest przygotowany kupić coś dedykowanego do urządzeń audio z najwyższej półki cenowej. Dlatego w momencie Twojej reakcji na pokazane przykłady w obronie podstawowego tematu naszej konwersacji, zostawiam Ciebie w błogim zadowoleniu ze swoich pomysłów na wygaszanie wibracji. J. Jak wyżej. Pozdrawiam Jacek.
 3. Ps. Sroki, bo trochę zamotałem się z płynnością tekstu. Niestety z uwagi na traktowanie nas przez moderatorów jak dzieci, niestety po kilku minutach nie można już edytować przypadkowo koślawo napisanego wpisu. ?
 4. Porównaj u siebie choćby Music Tools Spiiki-HUL II, Stillpoints Ultra SS i Harmonix RS-1502M. Każda konstrukcja opiera się na innych rozwiązaniach technicznych i działa całkowicie inaczej. Oczywiście jest wiele konstrukcji, ale wybrałem te, bo wyniki ich zastosowania dają całkowicie przeciwstawne sobie wyniki soniczne.
 5. Wpadnij na kawę, to Tobie zaprezentuję. Co będziemy tak po próżnicy deliberować. ?
 6. Całkowicie zgadzam się z Tobą w prawie każdym aspekcie, ale... . Zapewniam Ciebie, że każdy tak zwany audiofilski absorber robi to samo, albo nawet więcej, co zaproponowany przez Ciebie tani odpowiednik. Robi to w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych. Jeden muli, inny wyostrza dźwięk, a jeszcze inny lekko podbudowuje wyższy bas, przy okazji doświetlając średnicę. Co sobie stryjenka życzy. A że producenci nie dołączają pomiarów, nie ma to najmniejszego znaczenia, gdyż i tak co system ,to inne wyniki. Chyba, że zastosujesz wspomniane przeze mnie podkładki pod pralkę, które z
 7. A ja oprócz DAC-a i przedwzmacniacza mam jeszcze gramofon, phono, dwa zegary do źródła cd, a jeszcze nie doszedłem do tematu plików, które u mnie jeszcze nie zawitały. ? Nie chodzi o przekomarzanie się, kto co ma, ile i jak to ustawi, tylko o sensowne rady. Usiąść na chwilę zawsze można. Jednak w momencie stałego obciążenia dzień i noc przez 110 kilogramowy kloc temat odporności na obciążalność bardzo ewaluuje. Na podłodze też dobrze byłoby zastosować dobrą platformę. Tym bardziej, że chcesz postawić końcówkę w najbardziej rozwibrowanym miejscu pokoju. A co do polimerów. Myślałem o modn
 8. Spróbuj postawić ważącego 108 kg Mephisto na szafce z Ikea, która potrafi wygiąć się pod płytami CD. Czasem zastanawiasz się, co piszesz? Oczywiście nie poruszam już kwestii dodatkowego zastosowania na tym mebelku z półkami ostatnimi czasy wypełnionymi raczej powietrzem, aniżeli klejem z odpadami stolarskimi, polimerowych podkładek pod pralkę. Owszem, starasz się pomóc, ale czasem "najtaniej" naprawdę okazuje się. być "najgorzej". J.
 9. Być może tak by się stało. Nie przeczę, gdyż kilkukrotnie się o tym przekonałem. Jednak te kilkukrotnie jest oparte o wiedzę kilkudziesięciu, jak nie set prób. Dlatego też na chwilę obecną na bazie swoich, opartych o kilkuletnią walkę z tą materią wyborów, śpię spokojnie. Ale zaznaczam, temat jest bardzo złożony, bowiem to co ludzie zachwalają - a w szczególności jakieś chwilowe, co zazwyczaj istotne tanie objawienie, z reguły stoi po drugiej stronie interesującej mnie mocy Jedi. ? Ale wystarczy tego zaśmiecania. To jest wątek o transportach plików. Zaraz kol. Moreno słusznie nas wystrze
 10. Czyli jesteś może nie aż tak jak kolega niesłyszący transportów, ale zaraz po nim plasującym się na pudle radości z audio, szczęśliwym człowiekiem. ?
 11. Pietka, niestety nie mam dostępu tak wyrafinowanego sprzętu jak na Twoich fotkach, żeby to zweryfikować. Bawię się tylko gównianym High End-em, a tam wszystko może się zdarzyć. ?
 12. Wygląda na to, że jesteś jednym z niewielu szczęśliwców piszących w tej zakładce. Masz farta. J.
 13. Inaczej nie byłoby sensu. Założenie jest takie, że obydwa komponenty pozbywają się swoich zegarów na rzecz jednego zewnętrznego.
 14. Z Cec-a. Innego nie mam. Ale to był test Kalliope, a nie zegarów, bo te są u mnie na stałe od prawie dwóch lat.
 15. Mutec-a. Ref 10 SE 120 plus reclocker MC-3-USB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.