Jump to content

Owca

Użytkownicy
  • Content Count

    22
  • Joined

  • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Owca

  1. DAC jest wpięty cały czas. Stary Sony jako transport po COAXie idzie do DAC potem do WBA a potem do końcówki. WBA kupiłem mega okazyjnie jako egzemplarz po-odsłuchowy. Też się na niego czaiłem z rok. Nie żałuję zakupu. Mam trzecią generację Firebirda. Dużo też tutaj do gadania ma wpływ użytych lamp. Może kiedyś poeksperymentuje coś z NOSami. Miałem kiedyś pierwsze BMN B2, bardzo dobrze je wspominam. Preamp na pewno wniesie coś od siebie, ale jak się zachowa z twoimi BMN to już wróżenie :). Uważam że powinieneś sam sprawdzić!
  2. Przez dwa lata słuchałem na DAC Benchmark 1 HDR z regulacją głośności wpiętym do końcówki. Od pół roku słucham na preampie dual mono Firebird (WhiteBird Amplification). Są tam dwie lampy Gold Lion ECC 88. Jak dla mnie jest o wiele lepiej. Dźwięk jest dociążony, gładki, pojawiło się więcej basu i przede wszystkim instrumenty mają fantastyczną "dźwięczność". DAC miał natomiast nieco lepszą informację o fakturze basu i ciut więcej informacji w górnym paśmie.
  3. Wierzę w Czarnoksiężnika z krainy Oz. W mojej kamiennicy mam bardzo podłe okablowanie w ścianach. Kupiłem z ciekawości używany Isotek EVO Premier za 300 zł i podłączyłem do Benchmark DAC 1 HDR. Ku mojemu zdumieniu poprawa była natychmiastowa. 1,5 m kabla może zmienić brzmienie! Tylko trzeba spróbować. Sam byłem kablosceptykiem przez 10 lat.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.