Jump to content

zelo7

Użytkownicy
 • Content Count

  1241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na zewnątrz i to jest romb nie kwadrat.
 2. Dziękuje bardzo za rady ja już nie czytam teorii a wystarcza mi 20 letnia praktyka . Do aktywacji geteru i odgazowania anody potrzebna jest odpowiednia temperatura której samo grzanie nie wywoła. Każdy może robić ci chce -wolny kraj .
 3. Do wygrzewania lamp nie wystarczy samo żarzenie trza dodać nap. anodowe i spolaryzować siatkę na jakieś 20 % mocy admisyjnej lampy. Dopiero wtedy odgazujesz odpowiednio anody i uaktywnisz geter ( uzyskanie idealnej próżni). Odradzam grzanie lam bez nap. anodowego.
 4. Polecam Wojtka Głowińskiego IDHOS
 5. Jak już iść w ten DAC (PCM1794) to najlepiej na max-a . Kanapka z wielu tych kostek jak najbardziej ma sens. Słyszałem ten DAC mało co gra lepiej i to w cenie samochodu. [Hidden Content]
 6. Jeżeli masz stały przydzwiek nie zależny od wzmocnienia to jest ewidentnie pętla masy.
 7. AVC -tak to autotransformator brakowało mi tego określenia.
 8. PVC to jest transformator wejściowy który ma uzwojenie pierwotne stałe natomiast wtórne z odczepami podłączonymi do przełącznika regulacji głośności .AVC jest to pojedyncze uzwojenie na rdzeniu z odczepami .Początek uzwojenia łączy się z masą koniec idzie do wejścia natomiast poszczególne odczepy na przełącznik głośności i dalej na siatkę lampy wejściowej. Proście to PVC jest transformatorem z regulacją natomiast AVC jest dławikiem siatkowym z regulacją. Oczywiście TVC nie PVC jest wcześnie rano. TVC transformator z odczepami AVC dławik z odczepami
 9. Proponuje spróbuj nie PVC ale AVC i to na dobrym rdzeniu na amorficznym . Można zrobić tłumienie nawet do -80 dB. Ja porównywałem PVC i AVC na tych samych rdzeniach amorficznych i zdecydowanie wygrało AVC .
 10. Mam pytanie może ktoś próbował filtracji wysoko tonowca z gatunku np. AMT-1 (Heil) jakie tam by się sprawdziły kondensatory ? Muszą być szybkie i nie mulące i detaliczne . Może coś z bocznikowaniem ?
 11. A ja mam AVC na amorfiku i jest lepiej niż PVC
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.