Jump to content

Wlodek74

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Albo może zapytam inaczej - czy, zakładając małą moc (takie popołudniowe granie w domu), są wg Was jakieś przeciwwskazania do zastosowania tradycyjnego zasilacza liniowego (trafo, mostek, itd)? Czy zastosowanie zasilacza impulsowego ma jakieś benefity pod względem jakości dźwięku przy małych mocach?
 2. Dziękuje wszystkim za pomoc. Teraz pytanie zasadnicze - zasilanie. Czy testował ktoś jakąś przetwornice z Aliexpress (i może polecić) bo mam średnią ochotę na wydawanie 350zł na jeden zasilacz z takich jak używał Sybic
 3. Dziękuje za odpowiedz. Powiedz jeszcze proszę - zatrzymałeś się na wymianie na NE5532 czy coś jeszcze potem z op-amp kombinowałeś?
 4. Z tych co pokazałeś to wygląda na to, że na razie CoilCraft jest najtańszy ? ? ?
 5. Ciekawy jest wątek cewek wyjściowych. Wiele osób poleca CoilCraft VER2923-103KL ale cena nieco zwala z nóg, zwłaszcza przy takiej ilości jak ja potrzebuje. Możesz proszę podać więcej szczegółów o tych Sagami? Jakiś konkretny model? Tzn "wisi w powietrzu" ??? A tak przy okazji - czytałem Twój opis modyfikacji z początku wątku. Dałeś na wejście złote Nichicony. A nie było by lepiej zielone, bipolarne? PS. Nie chcę rozpętywać dyskusji typu "snake oil" o kondensatorach ? ale wydaje mi się że w tej aplikacji były by lepsze. Są jakieś przeciwwskazania ?
 6. Mogli od razu 6, bo prawdę mówiąc tyle potrzebuje i muszę kupić dwie ? Skoro już o tym mowa - czy ktoś ma wiedzę jak potraktować nieużywane kanały? Osobiście sądzę że trzeba wejście spiąć do masy a na wyjściu dać rezystor 8 - 10 ohm 5W (bo przy zwartym wejściu to i tak sygnału tam nie będzie lub prawie nie będzie, więc 5W to aż nadto)
 7. Co skłoniło Cię do takiej decyzji?
 8. Szanowni, Odkurzę trochę temat. Czy ktoś z Was próbował tej płytki? Wygląda na dobrze zaprojektowaną [Hidden Content],searchweb201602_,searchweb201603_
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.