Jump to content

Marek Lacki

Branża
 • Content Count

  404
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa
 1. Marek Lacki

  Klub ATOLL

  Zaglądam tu średnio raz na pół roku, albo rzadziej. Właśnie zajrzałem i 3 dni posiedzę. Potem znowu pół roku przerwy. Czasem kwartał, czasem 3 kwartały. Z tymi wokalami to byłbym ostrożniejszy w ocenie. Uważam, że powód jest zupełnie inny, a Norma to po prostu pokazuje jak na dłoni.
 2. Marek Lacki

  Klub ATOLL

  Na coś droższego.
 3. Można prosić o cytat, który potwierdzi, że w recenzji kondycjonera Enerr znalazły się takie słowa? Z tym brakiem barwy w Normie, to zupełnie się nie zgadzam. Chyba (przypuszczenie) brak jej było w tym źródle, które ktoś do niej podpiął. I czy dotyczyło to tej dzielonej kombinacji? Nie znam innych modeli wzmacniaczy tej marki, miałem z tym (wzmacniacz dzielony) do czynienia po raz pierwszy, ale o tym, że barwa jest słaba , czy nawet nie bardzo dobra, powiedziałbym chyba w ostatniej kolejności. I jeszcze w kwestii entuzjastycznych recenzji (czysto merytorycznie). Tylko takie ukazują się w bezpłatnej formie na stronie www.avtest.pl. Te przeciętne, nieentuzjastyczne, słabe i tylko średnio dobre, albo dobre, ale mniej entuzjastyczne można przeczytać odpłatnie z wydaniu papierowym lub elektronicznym.
 4. Marek Lacki

  Daphile

  Rzucam taki temat do dyskusji pod hasłem DAPHILE. Daphile to program a właściwie cały system operacyjny oparty na architekturze Linux, który stworzony jest wyłącznie po to, aby uruchomić go do słuchania muzyki. Na komputerze ZAMIAST Windows lub na serwerze USB. Czy ktoś już próbował, porównywał, słuchał? Jak wrażenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.