Jump to content

Magnepan

Użytkownicy
 • Content Count

  7661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Magnepan last won the day on September 11 2013

Magnepan had the most liked content!

Community Reputation

1254 Audioholik

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3501 profile views
 1. Z tego co wiem , jest w Warszawie i jej okolicach kilka par ale nie będę wychodził przed szereg.
 2. Dobrze że się odezwałeś bo już miałem obawy że coś nie wypaliło. Gryphon , gryphonem ale są inne wzmacniacze równie dobre a nawet i lepsze do Sonusów.
 3. Wszystko mozliwe że na 35 lecie istnienia firmy Sonus Faber zrobili coś dobrego tak jak z nową Extremą.
 4. Zaskakujesz mnie tym stwierdzeniem bo cały czas byłem przekonany że kantaty pod Suzukim są najlepsze. Czy masz na mysli kantaty pod Gardinerem ?
 5. Kolegę Lukasza wcięło , od prawie 3 tygodni nie dał znaku zycią. Czy coś nie tak z kolumnami SF czy jakiś inny problem ?
 6. Dynaudio wizualnie to moim zdaniem jeden czort i nie da się spokojnie obcować z tymi produktami poza S 25 które z kolei są bardzo trudne do wysterowania i generalnie NIE GRAJĄ. Rozumiem Moreno , bo sam mam duży problem z zaakceptowaniem straszydeł w domu. Tak więc na razie królują Sonus Faber - lider muzykalności i designu.
 7. O burzeniu murów czy masowaniu kręgosłupa nie pisałem ( czytaj z uwagą i nie sugeruj rzeczy wyssanych z palca ) Pisałem o braku basu i ostrości wyższych srednich oraz góry pasma.
 8. I co z tego ze słuchali ? Ja też słuchałem i mam swoje zdanie na temat odsłuchów Accordo . Co prawda to wątek o SF ale ten sam konstruktor. Basu w nich jak na lekarstwo a o niskim basie to tylko pomażyć .
 9. Tutaj kilka słów na temat testu Accordo i opinia jednego z obserwatorów na temat wykresu tych monitorów. ' Zerknijcie na wykres http://www.hifiwinkel-beek.nl/wp-con...ordo_hires.pdf Długości fal powinne być odwrotnie albo chociaż tak samo długie, te monitory grają praktycznie wysokimi, niedociążoną średnicą i chudym basem sub basu brak.' Wnioski są oczywiste: na szczęście jeszcze dobrze słyszę co mnie cieszy . Pozdrawiam Gerarda.
 10. Witoldzie , już czas na dobre monobloki EC , najwyższy czas.:-) Ładnie się prezentują i cała reszta również. A brzmienie już dojrzało czy jeszcze trochę ? Czujesz ciężar gatunkowy i barwy ?
 11. To również ale jaskrawość wyższych średnich i góry przeszkadzała na tyle mocno że nie chciałbym mieć Accordo dla siebie.
 12. Noga nogą , ale wszystko mi mówi że SF EA III to mocno przemyślana konstrukcja która ma grać dobrze a nawet powinna zagrać bardzo dobrze. Prace nad tymi monitorami trochę trwały i technologicznie przyłożyli się do nich na 100 % - oby tak było. Zobaczymy jak posłuchamy. Kilka razy podchodziłem do Accordo Serblina i zawsze po 5 - 10 min byłem nimi zmęczony. Jak dla mnie brzmiały trochę za jaskrawie.
 13. To są zdecydowanie nowsze konstrukcje - wszystko po 2005 roku będzie grało bliżej , podobnie lub tak samo jak nowe konstrukcje. Jak teraz grają Nemo ? Poprawiło się od tego brzmienia sprzed paru miesięcy ?
 14. Takiego zestawu nie słuchałem ale monobloki EC AW 180 to bardzo fajne urzadzenia i powinieneś być z nich mocno zadowolony.Wiem ze kilku kolegów łaczy Electrocompanieta z ProaC 'ami i są ukontentowani dźwiękiem systemu.
 15. @pasqual , dziękuję za informacje na temat boxu Bacha oraz link do nagran i wykonawców. Wstrzymuje mnie jedynie fakt że wiekszość nagrań pochodzi ze starszych zasobów wytwórni.Jakość wykonań oczywiście nie podlega najmniejszej dyskusji. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.