Jump to content

hayman

Użytkownicy
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2929 profile views
 1. Nie wszystkie - patrz np. jantzen alumen. Ogólnie wszystko ponad to, co Ci proponowałem na pw będzie przerostem formy nad treścią w przypadku tych kolumn.
 2. Pod całą podstawę kolumny - im grubiej, tym lepiej. Zapomnij o kolcach - to ozdoba dla naiwnych.
 3. Zróbcie sobie podkładki z regupolu - ta guma nadaje się do pralki; tak samo jak kabelek od domofonu do domofonu.
 4. hayman

  Serwis Warszawa

  Partacz i naciągacz jakich mało. Omijać szerokim łukiem.
 5. wełna skalna między belki. na całość mata semag fd1. stelaż podwieszany na wibroizolatorach na belkach (w stelaż wełna skalna, lub aku-pr i 3xfermecell na mijankę - albo niebieska gipsóka będzie lżej - szczeliny między ścianą a podwieszanym sufitem wypełnione akrylem.
 6. Ban to za mało - może lepiej od razu rozstrzelać. Tak profilaktycznie. Poraz kolejny brawo.
 7. Gdzie jest Baron i inni? - czy tak się rozpoczyna dyskusję w klubie? Rzeczywiście uprzejmość jest tu na porządku dziennym.
 8. Daj już spokój. Czekam na moderację.
 9. Baron, wytłumaczę Ci od czego się zaczęło, bo widzę, że jakoś wybiórczo podchodzisz do sprawy - kolega Jan i Mario wypisywali bzdury o kondensatorach. wytłumaczyłem. nie odpowiedzieli ani be ani me. potem przez chwilach było o cenach gramofonu. potem zlecieli się miłośnicy marki, włącznie z Tobą, bo chyba im się nie podobało to, co piszę. tak mniej więcej wygląda w tym klubie. tak czy inaczej napiszę do moderacji, żeby przejrzała wątek i poczekam na kolejne sensacyjne odkrycie miłośników.
 10. Kolejny merytoryczny wpis fana marki (z zacięciem terapeuty/psychologa/filozofa w jednym). Czemu nie.
 11. To znaczy gdzie wyczytałes, że coś mi nie pasuje? Faktu już nie można stwierdzić? - najwidoczniej nie.
 12. Nie-kolego nie muszę się przed Tobą (zobacz - piszę słowo Tobą, Ci z dużej litery, szanuję Cię tym samym, świadczy to o jakiejś tam uprzejmości i kulturze osobistej) tłumaczyć ze swoich wpisów. Natomiast Ty chyba nie bardzo rozumiesz, co się do Ciebie pisze - patrz słowo "moderacja". Nie wiem, czy zauważyłeś ale moje wpisy odnoszą się do konkretnych wpisów innych forumowiczów - natomiast nie rozumiem czego dotyczą Twoje ostatnie dwa wpisy, tak przykładowo. I nie piszę Ci, że nie możesz odpisywać, bo i tak pewnie to zrobisz - i masz do tego prawo, i dobrze.
 13. Jak przeglądasz ogłoszenia tak jak czytasz forum - to rzeczywiście lekko nie masz. Poza tym gramofon gramofonem - a wkładka wkładką.
 14. Zgłoś się kolego do moderacji jak Ci coś nie pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.