Jump to content

mdavis

Użytkownicy
 • Content Count

  780
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Https://allegro.pl/oferta/creek-evolution-2-wzmacniacz-czarny-10102339431
 2. W tym tygodniu byłem na odsłuchach USHER V 602. Dobrze, że zabrałem swojego Creek Evolution 2. Słuchałem proponowanego na forum Atoll IN 200 Signature. Powiem, krótko Creek pobił nowego Atoll, prawie pod każdym względem. Na plus Atoll - tylko średnica. Dobrze, że nie kupiłem Atoll w ciemno. PS. Dziękuję, za pomoc dotyczącą informacji o Atoll.
 3. Lamy NOS są stosunkowo drogie. Jeżeli chodzi o lampy 12AU7 i 12AX7 - to z obecnych producentów na jakie warto zwrócić uwagę: Elektro-Harmonix, Svetlana, Tung Sol, Mullard.
 4. Dziękuję za informacje. Postaram się o wypożyczenie wzmacniacza.
 5. Ja dziś słyszałem Fuzz Titania i ten wzmacniacz pokonał pozostałe wzmacniacze, których słuchałem. Skoro niektórych zdaniem Titania nie bardzo gra, to z Cayin powinno zabrzmieć dobrze, nawet na tych fabrycznych lampach.
 6. Z tym się nie zgodzę. Fezz Titania, pod względem prowadzenia basu oraz głębi pobił wszystkie wzmacniacze łącznie z NAIM XS 3 !!!. Słyszałem to połączenie.
 7. Witam Dzisiaj byłem na odsłuchach sprzętu do moich Usher V 602 Słuchałem kilku wzmacniaczy m.in. Atoll IN 200 Signature, Haiku Audio SOL 2, Naim Nait 5si oraz XS 3, Arcam SA 20. Okazało się że wygrał wzmacniacz lampowy Fezz Audio Titania. Z Usher fajnie to grało. Jednak interesuje mnie CAYIN A55TP. Mam pytanie, czy toś z was porównywał te dwa wzmacniacze, który waszym zdaniem brzmi lepiej tzn. szczegółowo, dynamicznie, z dobrym prowadzeniem basu.
 8. Witam Dzisiaj byłem na odsłuchach sprzętu do moich Usher V 602 Słuchałem kilku wzmacniaczy m.in. Atoll IN 200 Signature, Haiku Audio SOL 2, Naim Nait 5si oraz XS 3, Arcam SA 20. Okazało się że wygrał wzmacniacz lampowy Fezz Audio Titania. Z Usher fajnie to grało. Jednak interesuje mnie CAYIN A55TP. Mam pytanie, czy toś z was porównywał te dwa wzmacniacze, który waszym zdaniem brzmi lepiej tzn. szczegółowo, dynamicznie, z dobrym prowadzeniem basu.
 9. Wszystko ładnie pięknie tylko ta cena nowego wzmacniacza Creek 😈
 10. To poszukaj w Internecie sklepów, które mają w ofercie Atoll CD, zadzwoń lub zlokalizuj sklep najbliżej Twojego miejsca zamieszkania i podjedź na odsłuch. Osobiście nie miałem do czynienia z CD Atoll, lecz wybieram się na odsłuch wzmacniacza Atoll.
 11. Zadzwoń do Audioforte - dystrybutora Atoll na Polskę. Na pewno udzielą informacji o CD +48 (22) 646 69 99 +48 (22) 409 47 43
 12. Prawdopodobnie w stosunku do Creek 100A ten zestaw będzie miał większą dynamikę oraz bas. Zgadza się najlepiej wypożyczyć i posłuchać samemu.
 13. Tutaj w poście 328 masz kilka informacji [Hidden Content] Ogólnie bardzo mało informacji o tym sprzęcie.
 14. Na tej stronie są lampy nowe, co prawda nie ma RCA ECC82 - lampy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.