Jump to content

Flisia4

Użytkownicy
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny
 1. don111 - Ty za to napisałeś w temacie (nie licząc, że przeczytałeś specyfikacje i obejrzałeś obrazki) , sam się wprosiłeś pisząc swoje mądrości , zapamiętaj na przyszłość jeśli nie wiesz czegoś o danym produkcie to się nie wypowiadaj - na tym polega dojrzałość(choć jak tematu nie zrozumiałeś to ta wypowiedź też Cię przerośnie). Tyle w temacie, jeśli Ci się nie podoba/podobało, to trzeba było przejść do innego wątku. W tym temacie tobie podziękuje (tzw nie karmie już trolla).
 2. Don111 przestań filozofować (lub udawać psychologa). Zwracam uwagę, tym bardziej co piszesz (w odróżnieniu od Ciebie gdzie wypalasz ze swoimi spostrzeżeniami - nie oczekiwałem nowych propozycji i modeli z 12 calowym przetwornikiem tym bardziej nie z polskiej dystrybucji - to nie watek jaki kupić). Irytuje mnie twoje podejście, próbujesz na siłę mnie przekonać do swojego, bo uważasz, że wiesz lepiej czego chce (nie czytasz moich oczekiwań widzisz tylko swoje). Dwa nadinterpretujesz wypowiedzi nie wszystkie odnoszą się do Ciebie bezpośrednio lecz wszystkich (odnośnie linków do aukcji) - czyżby n
 3. Don111 prosiłem Cię o coś prawda. Nie nabijaj postów byle by coś napisać, jeśli się jednak nudzisz ponudź się w innym wątku. Prośba też o czytanie o co proszę, nie interesują mnie używane, zetem proszę nie wklejać linków z aukcjami. Tak jak mówiłem jeśli są propozycje z "input selectroem" w subwooferze wystarczy wpisać model i markę. Nie róbcie z tego wątku kolejnego typu "jaki sub wybrać" z ofertami czy sugestiami odpuść sobie, ja bym wybrał itd (to wasz wybór, nie mój). Krótko mówiąc trzymajcie się tematu, nie wiemy nic na temat tego modelu nie nabijamy postów.
 4. Niestety nie, używane to często loteria (niektórzy katują jak kapela w remizie lub jak seba BMW E36). Jednakże opcja bardzo ciekawa szczególnie ten input selector (tak jak w fyne). Jeśli znasz jeszcze jakieś z takim rozwiązaniem chętnie rozważę.
 5. Fanek dzięki za informację. Oczywiście nie spodziewam się rewelacji brzmieniowej jak u Rela, Velodyne (czy niektórych subów w klasie AB), bardziej poprawności brzmieniowej jakość/cena (bez zamulania ciągnącego basu - typowego dla tanich, nieudanych konstrukcji). Ciekawe czy tylko pozostaną opinie dystrybutorów/sprzedawców marki.
 6. Don11 bardzo Cię proszę jeśli naprawdę nie masz informacji na temat tego urządzenia nie wypowiadaj się. (btw:ekonomicznie uzasadnione skoro można odcięcie ustawić w amplitunerze.)
 7. Słyszałeś go, iż taki werdykt wydajesz czy na podstawie funkcjonalności i obejrzenia na stronie? Jeśli to drugie twoją wypowiedź, jest nie na temat (tym bardziej wersje na 12 calowym). Nie szukam doradzenia który sub oczekuje opinii o konkretnym modelu. Prosiłbym o wypowiedzenie się osób które miały styczność z tym urządzeniem. BTW. Ilość pokręteł (regulacji) nie zawsze świadczy o jakości. Tym bardziej iż obecnie większość amplitunerów może odwrócić fazę lub tzw "ciąć".
 8. Jak w temacie, czy ktoś miał możliwość słuchania tego (prostego) subwoofera. Jakie wrażenia? Szczególnie wersja 10". Zaciekawił mnie przełącznik wejścia (lfe, normal), jego zastosowanie, czy przełącza między wejściem LFE a L+R. W trybie "normal" znajduję tylko informację o cięciu na 80Hz (w przypadku LFE jak zwykle odpowiada za to procesor), brakuje oczywiście regulacji ustawienia górnego odcięcia na wejściu L+R. Jednakże jeśli działa jak w powyższym założeniu widzę dla niego pewne zastosowanie. Czy warto się nim interesować (i nie tylko w kategorii kina) tym bardziej, że marka czerpie z doś
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.