Jump to content

paul klacska

Użytkownicy
 • Content Count

  940
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pisałem ,że mam SS ale nie koniecznie to s16hz. Mam jedne ale musiałbyś jechać bardzo daleko by je posłuchać.
 2. Dobrze rozumiesz, ja nie mam lampowego wzmacniacza ale z przyjemnością posłucham twojego. Kolumn s16hz nie mam ale mam coś innego na SS . Jestem ciekaw jakby to zagrało.
 3. Ponieważ yb audio robi najlepsze kolumny na świecie, ludzie kupujcie tylko yb Audio- to chciałeś usłyszeć ? A tak na poważnie, mój kolega ma te jamo u siebie i mam okazję często ich posłuchać . Nie jest to jakiś audiofil ,ma je podłączone pod amplituner KD z tym ,że do frontów używa końcówki mocy. Jeśli chodzi o zephyry ,to słuchałem ich u kolegi że Szczecina który ma je z Ugodą ( chyba tak się to pisze) . Chciał przetestować pre Hegla , które miałem kiedyś u siebie. Ot i taka historia. Zadowolony?
 4. To zrozumiałe , że Zephyry to level wyższy niż te jamo. Nie wiem jaką masz wersję ale nie ważne jaka ona by nie była ,to są to lepsze kolumny od Jamo. Myślę , że następny twój krok powinien być skierowany w Huracany.
 5. Jedno jest pewne, stać go na pożyczkę.😃😃😃 Dajcie już spokój, niech sobie kupuje co chce i tak pewnego poziomu nie przekroczy bo to można tylko zrobić idąc level wyżej z kolumnami.
 6. Żartuje sobie trochę. Szczerze mówiąc ,jakbym miał luźne 10 tys do wydania ,to bym sprzedał monitory które mam ,dodał te 10 tys(trochę więcej) i zrobiłbym nowe na ellipticorach. Żaden sansui,hegel czy inny wzmacniacz na rynku nie da mi takiego progresu jak zmiana kolumn.
 7. Możliwe, sprawdzałem na szybko w telefonie. Przy najmniej wiesz ,dlaczego nie revelator😀 Tak ,zgadza się . Przy tych cenach Sansui ,to muszę sprzedać dwa Hegle ,zaciągnąć pożyczkę u szefa by było mnie stać na najwyższy model Sansui. Dlaczego nie, raz się żyje.
 8. Dużo ,z tego co pamiętam, to kupiłem pre32 i a32 za 9000 PLN . Mi się nie podobają seasy , aluminium jak ceramika accutona , to nie moje granie. Zawsze najbliżej mi było do SS. Fakt, moje pierwsze zabawy SS to caraudio ale jakoś mi one pasują i chyba tak zostanie. Z basu też już wyrosłem ,tak więc to co mam jest ok. Oczywiście jak ktoś zbuduje sobie górę i środek na ellipticorach a na dół da revelatora t11 ,to będę pierwszy który będzie chciał to posłuchać. Słuchałem 4 revelatory 22, powiem że pukają do bram piekła 😃😃😃
 9. Nic straconego, przy okazji zaliczysz SS😁😁😃😃😃
 10. Mi bardziej pasuje Primare, coś czuję że h190 pójdzie w świat a zostanie pre32 i a34.2 i pre60 z a32. 😁😁😁😁
 11. Ja akurat z racji, że większość czasu spędzam w Norwegii mam dość dobry obraz marki Hegel. Jedynie czego nie miałem to h360,h590, hd30 ,h20 ,h30 i p 30. Reszta przeszła przez moje ręce,z Yamahy przerobiłem 2100,2000,1000. Gram na dzielonce Primare ,H190 i SS,tak więc coś tam wiem. Oczywiście zgadzam się z tobą.
 12. Nie, mieszkam w Szczecinie a pracuje w Norge.
 13. Nic nie poradzisz, zabawa w audio kosztuje.
 14. Znasz moje zdanie na temat takiego dłubania. 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.