Jump to content

paul klacska

Użytkownicy+
 • Content Count

  2292
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

793 Audioholik

About paul klacska

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5475 profile views
 1. No wiesz, nie po to się sprzęt kupuje by zaraz biegać z nim po serwisach. Moje dwa ostatnie przypadki to PS4 i tzw. niebieska dioda śmierci. Konsola po wyjęciu z pudełka i podłączeniu do sieci wywaliła błąd. Mina dziecka w wigilijny wieczór bezcenna, syn już nie chce nawet słyszeć o konsoli Sony do dziś. Tu skończyło się fajnie, Sony wymieniło konsolę. Oczywiście padła po okresie gwarancyjnym po wgraniu nowszej wersji firmware , ale to już szczegół. Drugi przypadek, zakup bluray Yamahy, uwalony napęd. Serwis powiedział, że to moja wina. Sprawa załatwiona dopiero przez adwokata. Tak więc pogoń
 2. Sorki ale nie do końca się z tym zgodzę. Jak długo mamy być królikami doświadczalnymi, na rynek w pośpiechu jest wydawane coraz więcej bubli i mamy mówić, że nic się nie stało? Przepraszam ale ja na takie coś się nie piszę. Widać wyraźnie parcie na kasę i nic więcej. Tu mamy uwalone hdmi, tam mamy uwalone nowe karty nvidii, gdzie indziej żyjący swoim życiem soft do najnowszej wersji sprzętu Arcama. Co to kuźwa ma być ? Jajko niespodzianka.
 3. A co tam jest do grzebania? Wygrywasz software i zapominasz, że ona istnieje. Zresztą to jest najprostszy i najtańszy zestaw. Chcesz lepiej ? Proszę bardzo, postaw gentooplayer na x86, w sofcie masz wszystko, Roon core, Roon klient, mpd i wiele innych. Do tego dac i część jak czapka. Mój kolega ma streamer za 4000 EUR, Tidal zmienił tokena a on jeszcze nie dostał aktualizacji firmware . Może sobie to obecnie wsadzić nie powiem gdzie.
 4. Święta racja. Kolega wyżej podał przykład, malina+ DAC i jak starczy kasy na Roon-a ,to będzie gitara.
 5. " Myślę o Tobie, należysz tylko do mnie"
 6. Obracamy się praktycznie w tych samych lub podobnych urządzeniach. Ciężko jest dostać Dragona na odsłuch, trzeba praktycznie kupować w ciemno. Ja przymierzałem się też do Questa ale wpadł mi ręce Dragon i już go nie wypuściłem. Był też tt2 ale Dragon +hyzdra Z jakoś wybiło mi z głowy jego zakup. Szkoda kasy w moim przypadku.
 7. W sumie fajnie się czyta twoje perypetnie życiowe . Jest się z czego pośmiać, widać że twoi pracownicy mają z kogo śmiać się w pracy. Najpierw z wzmacniacza za 2 koła zrobiłeś sprzęt za 20tyś (opisy,zdjęcia wrzucałeś gdzie tylko mogłeś). Potem zachwyt nad jakimiś kablami i zmiany jakie one poczyniły w twoim systemie. Po czym szybki przeskok na jakieś chińskie dac-i w których nie widziałeś różnicy. Teraz czas na Myteka, co będzie następne ? Wstawiać już popcorn?🙂
 8. Chłopcze, kupiłeś Myteka i teraz słyszymy tylko achy i echy z twojej strony. Tak jest za każdym razem jak coś kupisz lub grzebniesz w sprzęcie. Było już to chyba przerabiane jakiś czas temu jak kupiłeś chyba Toppinga. Rozumiem że jesteś dopiero na poziomie Delta Sigma, z czasem dojdzie do ciebie , że to nic specjalnego. Jest efekt woow ale on szybko mija. Zmienisz zdanie jak posłuchasz dobre r2r lub fpga. No ale tego trzeba dorosnąć. Chłopak emocjonalnie podchodzi do tematu. Z tych dacow które podał nie słyszał nawet jednego ale ma Myteka i myśli , że rozumy pozjadal.
 9. Żeby on jeszcze wiedział o czym pisze , to by było dobrze. Teraz zachłysnął się Deltą Sigma i Myteki the best. Swoją drogą chętnie bym posłuchał tego Pegasusa , półka cenowa ta sama co Dragon. Ciekawi mnie on trochę. Ty znowu musisz zaliczyć w końcu Dragona, ciekawe jakie miałbyś wrażenia względem twojego Chorda.😀
 10. A ile mają mieć? Fajna cena trafia się dość często a co za tym idzie sprzęt szybko znika z giełdy. Czasami bywa tak, że po 5 minutach sprzęt znika.
 11. Jak masz kogoś w Norge, to kupisz tanio H80. [Hidden Content]
 12. Dzięki. Sprawdzę jak wrócę do domu.
 13. [Hidden Content] Zrobiłem z 50 tytułów , na kilku wywaliło mi błąd. Cholera wie dlaczego.
 14. Konwertowałeś jakieś iso4k do m2ts przy pomocy TSMuxerR? Mi na kilku tytułach wywalił błąd. Może jest jakiś inny program o którym nie wiem.
 15. Zgadza się, tu masz rację. W ten sposób można bardzo odchudzić plik. Aczkolwiek problem jest z filmami 4k. Konwersja często wywala błędy i tutaj chyba zostaje tylko ISO. No chyba że jest jakiś nowy program do obróbki ISO 4k.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.