Jump to content

paul klacska

Użytkownicy
 • Content Count

  804
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorki nie doczytałem, zwracam honor.
 2. Jedne modele Oppo mają xlr a drugie nie. Moje ma i gra sobie w parze z pre 32 i a 34.2.
 3. paul klacska

  Klub HEGEL

  Spoko, poczekam na was. Znając życie to kupice i zaraz będziecie sprzedawać. I powiecie, czas na nowy projekt. Mnie ciekawi tylko ten dac w tym modelu a dokładnie to te dsp .
 4. paul klacska

  Klub HEGEL

  Dobry ,ale u ciebie zawsze lepsza cena.
 5. paul klacska

  Klub HEGEL

  No cóż , nie długo się dowiemy. Ty kupujesz h390 a potem mogę go od ciebie odkupić .😀😀😀😀😀
 6. paul klacska

  Klub HEGEL

  Zgadzam się z tobą, ale można chyba powiedzieć ,że dane paczki potrzebuje tzw. kopa . A nie bić pianę i wychwalać pod niebiosa by klient się trafił ,a jak się trafi ,to niech potem się martwi.
 7. paul klacska

  Klub HEGEL

  Zapomniałeś dodać i kondensatory. W sumie dziwny jesteś, mówisz jedno robisz drugie. Moja rada zbuduj sobie wysokoefektywne paczki , skończą się problemy z pisaniem, że wzmacniacz nie dał rady.
 8. paul klacska

  Klub HEGEL

  A ja słyszałem od ciebie , że znalazłeś swoją Nirvanę, ciekawe. 😀😀😀 Jak to się stało , że paczki robione przez super fachowca pod lampę nie zagrały z nią? Jeszcze trochę ludzi się przyzna i się okaże , że połowa wzmacniaczy na rynku ma problem z tą firmą. 😀😀😀😀
 9. paul klacska

  Klub HEGEL

  Sprzedaj w pakiecie z tymi Ariesami,które masz też na finn.no 😀😀😀😀😀https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=148824716
 10. Jest tak jak kolega mówi, musisz sprawić sobie pre32 , do tego zestawu. Kino będziesz miał ogarnięte bo pre32 ma baypassa na jednym wyjściu. Kolega chyba po to ma 7 kanałową końcówkę by używać pre 7.1 z oppo.
 11. paul klacska

  Klub HEGEL

  Mówię tu o monitorch o kolegi @zoromoto, różnica jest większa niż przy preampie. Gdzie nie ma jej wcale lub jest znikoma. Co do utrudnień w systemie, jednemu będzie pasować a drugiemu nie. Mi w jednym pasuje regulowany dac i końcówka a w drugim pre plus końcówka. Każdy ma własny swój świat.
 12. paul klacska

  Klub HEGEL

  No właśnie , dlatego jak kolega chce mieć lepiej ,to niech podłączy regulowanego daca pod H200. Moim zdaniem lepiej na tym wyjdzie niż na pre. Ja jakiś czas temu pobawiłem się trochę u siebie w domu z P2 ,p20 , hd25 i primare pre32. Każdy jeden pre gral z tą samą końcówką mocy, różnice żadne . Dopiero wymiana końcówki ją zrobiła ale znowu wszystkie pre zagrały tak samo. Moim zdaniem pre jest przezroczyste i tak naprawdę to końcówka robi całą robotę. Podłączyłem również hd25 bezpośrednio do końcówki, w tym przypadku różnica była na duży plus. Powiem ci szczerze , że kusi mnie by zamienić h190 na hd25 i H20 pod te twoje monitory.
 13. paul klacska

  Klub HEGEL

  Nooo, napewno w portfelu.
 14. Niech przytarga do domu H360, wtedy będzie miał odpowiedz na swoje pytanie.
 15. Jeszcze nie słyszałem by Hegel miał problem z basem. Większość narzeka, że Hegel jest po ciemnej stronie i basu akurat ma nawet za dużo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.