Jump to content

paul klacska

Użytkownicy+
 • Content Count

  2550
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

903 Bardzo dobry

About paul klacska

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6645 profile views
 1. Moim jedynym urządzeniem pomiarowym jest ucho. Jest zmiana na plus kupuję, nie ma jej lub jest na minus to dziękuję i do widzenia.
 2. No właśnie, bo ma grać muzyka a nie pomiary.
 3. Tylko nie mów tego fanboją Hegla.😀😀
 4. Nie, chyba że potrzebujesz gniazdo słuchawkowe.
 5. Mogłeś dać cynk, wysłałbyś ją do mojej ciotki w Belgii, a ona by mi to przywiozła lub przysłała.
 6. One wszystkie grają tak samo.😀
 7. Może się okazać, że USB jest ok. Ten DAC pod windows 10 gdy przelaczysz go w tryb B żyje swoim życiem. Dziwne bo pod Windows 7 działa idealnie, skopany jest chyba sterownik w nowym systemie.
 8. Podoba mi się granie Rockny czy też Audiobyte, aczkolwiek bliżej mi jednak do Chorda.
 9. Ja nie umiem pisać poematów, może coś bym więcej powiedział jakobym go miał u siebie . A tak, posłuchałem trochę w salonie, więc ciężko jest cokolwiek powiedzieć. No ale swoje też kosztuje, do tego jeszcze ten serwer i robi się kosmos. Zresztą to samo z Wavelight, doją nas jak tylko mogą.😭😭😭😭
 10. Tego nie, ale słyszałem wavedream. Przyznam szczerze, że będę miał dylemat jak będę kupował Dac do drugiego systemu.
 11. Patrząc na cene nowego i jego możliwości, to jest jakaś kpina. Za tyle to można mieć Rockne Wavelight która bije o kilka klas tego Hegla. Hegel fajny sprzęt ale trochę drogo się cenią chłopaki z Hegla.
 12. Co ty jeszcze nie wytrzeźwiales?😀 Hegel względem przetworników jest daleko za całą resztą, a co najgorsze chcą jeszcze za to miliony talarów.😀
 13. Bez przesady, akurat mam na warsztacie chorda i audiobyte. Różnica w cenie obu to przepaść, jeśli chodzi o granie to już nie jest aż tak różowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.