Jump to content

paul klacska

Użytkownicy+
 • Content Count

  1777
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

558 Audioholik

About paul klacska

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

4218 profile views
 1. Przecież Roon ma tylko jedną aplikacje i jest to Roon remote.
 2. Prędzej Sotm, do tego Roon+ DAC w Oppo i to w zupełności wystarczy.
 3. Oni chyba akurat tym się zajęli, że nie działa. Gdzieś czytałem, że wprowadzili jakieś zmiany w tokenie i nie które urządzenia mają problem z logowaniem się do Tidala.
 4. Możesz wybrać jeszcze Sotma.
 5. On ma tylko jeden system i nazywa się on Windows 😂😂😂😂😂😂😂😂
 6. Kup HDMI optyczne, załatwisz temat w ten sposób.
 7. Te jest chyba jeszcze wcześniejsza niż future, zgadza się?
 8. Kolego nie denerwuj się, zacząłeś temat hotspota tak naprawdę nie wiedząc co to jest i jak się objawia. Zaznaczyłeś na zdjęciu kółeczkiem w scenie najciemniejszy punkt sceny i najjaśniejszy. Uwierz mi to nie jest ten sławny hotspot. Jak to Marek zobaczy to padnie że śmiechu. Opierasz swoje opinie na podstawie dwóch kolegów Bipo i Macieja, kumaci ludzie ale chyba wyciągnąłeś złe wnioski. Jakbyś przeczytał test Macieja uważnie to byś wiedział czym jest hotspot i jak się on objawia. Pamiętaj że jest jeszcze ułomności danego modelu projektora i chodzi tu o spadki jasności na krawędziach, która zawsze jest mniejsza lub większa. To jest już zależy od sprzętu, no i czy masz sokoli wzrok by dostrzec te parę procent spadku. Ja że swojej strony mogę cię zaprosić do siebie by ci to pokazać. Będziesz miał okazję zobaczyć na żywo ekran rs jak i future. Sam ocenisz, jest się czym martwić czy nie. Tak, mam dostęp do dwóch wersji ekranu MS. Jak jesteś zainteresowany to wal na PW. Pozdrawiam
 9. Widać nie widziałeś ani jednego ani drugiego.
 10. Mamy podobne preferencje , Dawid tak samo. Kupujemy sobie tylko innej marki sprzęt, ale koncepcja jest podobna. Doczytaj kolego co pisałem. To jest wersja future a nie RS.
 11. Pogadaj z chłopakami i dziewczynami oni ci pomogą, ja się zbieram do pracy i w chwili obecnej nie dam rady ci pomóc.
 12. Czy ja wiem czy się zmieni, dac będzie ustawiony jako baypass i podłączony i tak do procesora emotivy. Teraz tak mam preampa i jest ok.
 13. Widać, że masz coś z netem nie tak. Zaloguj się przez konsolę do volumio i puść ping to tidala. Poniżej masz u mnie z mikrotika.
 14. To masz fajnie, że temat masz z głowy. Ja mam pomysł wywalić preampa w systemie i użyć DAC'a z baypasem w kinie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.