Jump to content

paul klacska

W trakcie usuwania
 • Content Count

  2690
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

976 Bardzo dobry

Audiostereo

975

Bocznica

1

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Recent Profile Visitors

7478 profile views
 1. Zapomniałeś dodać, że modowany i z odpowiednim okablowaniem. Inne Hegle nie grają.???
 2. Jakiś modyfikowany ten popcorn.????
 3. Przecież oni wszyscy wiedzą, że traktuję ten klub dla rozgrywki bo się pośmiać z takich jak ty @lete i oczywiście muszę być blisko swoich wrogów. ??
 4. To się pobawimy ????. Muszę cię zmartwić, nie posiadam wzmaka za 100 tyś. Powiem ci więcej, nie posiadam żadnej integry. ??? Nadążasz? [Hidden Content] Przed chwilą jeszcze był, mogłem ci go kupić. Dowiedzialbys się wtedy co jak popsules ten co masz za 4300 do sprzedania. ????
 5. Zagladales do profilu, czegoś nie rozumiesz? Wytłumaczę ci. Zdajesz sobie sprawę z tego co właśnie powiedziałeś? Według ciebie wszyscy właściciele h360,h390 i wyżej do banda buców która przepłaciła za swoje marzenia. A mogli to mieć za 2 tyś plus przeróbki Pana Krzysztofa Jeżyny ze Szczecina. Wracaj na pchli targ, tam twoje miejsce. Pozdrawiam
 6. Akurat słuchałem i to ty gadasz głupoty. Na co dzień słucham takiego za 100 koła i wybacz gościu ale twoja przeróbka wzmaka wartego 2 tyś nic a nic mnie nie interesuje.
 7. Koleś, ty próbujesz sobie wmówić że wzmak za 2 tyś gra na poziomie tego za 20 koła. W jakim świecie ty żyjesz.
 8. Masz rację, nie ma co bić piany o popsuty wzmacniacz.
 9. No nic, trzeba kupić dwie sztuki H300 i zrobić H30. Jesteś geniuszem, 50 tyś w kieszeni ?????. Dzięki Będzie hajs na nowe kolumny, super. ????
 10. Gratuluję panie samozwańczy inżynierze. ???
 11. Wiem bynajmniej tyle, że z h200 po wywaleniu sekcji przedwzmacniacza i podmianie kilku kondow H20 nie będziesz miał. Czas się obudzić kolego, matrix cię więzi.???
 12. Ja podobne do M1 będę miał za chwilę ale będą one w oz i z Hypexem. Tych znam cenę ?, M1 niestety nie.
 13. A to nie były przypadkiem Bise lub Monitor M1? Coś w tym stylu.
 14. Nazywaj mnie jak chcesz, osobiście mam to gdzieś. Piszę wam prawdę której ty i większość pod przykrywką kabli, przeróbek i tego całego waszego vooodo nie widzicie. Sorki panowie ale życie jest brutalne. Chcesz mieć super granie, to wyskakuj z kasy i tyle w temacie. Jak to mówią, z gówna bata nie ukręcisz.
 15. Dla większości osób jest to najlepsza droga, czyli zakup wyższego, nowszego modelu. Jesteśmy jednak na forum sprzętu audio i jest tu spora grupa ludzi mająca wiedzę techniczną i się nią dzieląca, która pozwala wprowadzić ulepszenia do naszych sprzętów. Kto chce to skorzysta Jeśli uważasz , że każda osoba tutaj która potrafi obsługiwać poprawnie śrubokręt, młotek i lutownicę , to jak to nazwałeś"osoba mająca wiedzę techniczną", to ja się wypisuję z tego szaleństwa. Mamy tu przykład, kolegi który nie tak dawno chciał stawiać swoją przeróbkę w szranki z h360 czy h390 z tego co pam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.