Jump to content

paul klacska

Użytkownicy+
 • Content Count

  1234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

337 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

3068 profile views
 1. Prawdopodobnie będę miał oba ,to wyda się opinię z własnej autopsji😀
 2. Kup sobie takie jak moje 😀😀😀😀
 3. Można jeszcze kupić MatrixX-SPDIF 2 i do niego zewnętrzne zasilanie 😀😀😀😀😀
 4. Gość jest nie samowity. Wymachuje tu cały czas jakimś Philipsem z serii 7, tanimi androidami Bóg wie skąd, no i jeszcze gdzieś mi się obiło , że ma jakiś tuner satelitarny ze stajni vu+. Raczej 4k to on nie jest ,bo kto by mu ten kanał uruchomił. No ale może jestem w błędzie i kolega @janunio zaskoczy mnie i wrzuci aktualny log z oscama, dotyczący wiadomo czego. 😀😂😀😂😀😂😂
 5. A co ty masz, że tak fikasz?
 6. Nie. Najpierw jeszcze muszę się dobrać do ustawień audio ,a do tego potrzebuje tableta ( mam nadzieję że większy ekran załatwi ten temat) .
 7. Tak jak pisałem wcześniej, to nie jest mój główny system. S16HZ CG signature+Hegel h190+ Hegel hd11
 8. Nie koniecznie. Ja mam x86+ Gustarda u12 za 400 PLN. Malina+DigiOne nie ma startu do tego. Jak jest w wersji signature tego już nie wiem.
 9. Tu na miejscu używam to co było w zestawie. W domu mam zasilacz liniowy z lucarto audio.
 10. No i uruchomiłem NP5. 😀😀😀 Powiem tak, Chromecast Audio za 2 tys PLN 😂😂😂😂😂 Konfiguracja taka sama jak Chromecasta przez Google Home, gra tak sama jak Chromecast po optyku. Fakt , trochę więcej możliwości niż ma chromecast takich jak Bluetooth, różne serwisy, dysk sieciowy . Jak ktoś potrzebuje to do tidala czy Spotify,to szkoda kasy. No i oczywiście jest minus że szkoda gadać . Z poziomu telefonu przez aplikację nie da rady zmienić nic w ustawieniach audio. Prawdopodobnie potrzebny jest tablet z większym ekranem gdyż jak się wejdzie w ustawienia tego co nas interesuje widzimy tylko opis co możemy zrobić w tej zakładce ale nie możemy przejść niżej by to zmienić. Jest to niewidoczne,mi udało się zmienić tylko jedną rzecz. Jeśli chodzi o poziom grania ,to tak jak napisałem level chromecast audio po optyku . W konfrontacji Volumio na x86(asrock ion330)+ gustard u12, to mówiąc w skrócie kpina. Spodziewałem się więcej, ciekawe co pokaże w moim głównym systemie. No ale to dopiero sprawdzę po nowym roku.
 11. Ja właśnie odebrałam swój na poczcie.😀
 12. Ja tam byłem jakieś dwa lata temu, wtedy to było jeszcze w proszku. Widać ,że trener tenisa zrobił tak jak zamierzał, przy okazji ktoś to fajnie i sprytnie wykorzystał.
 13. Tak . I to nie jest jakiś salon ,tylko nauczyciel tenisa z Kutna zrobił sobie pokój odsłuchowy a Rogala,Szymon nawalili mu tam sprzętu i nazwali to salonem s16hz. Firma s16hz nawet złotówki na to nie wydała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.