Jump to content

paul klacska

Użytkownicy
 • Content Count

  703
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ważne , że będzie się dymić z głośnika. Reszta to szczegół, zresztą ja widzę plusy tego działania. Kolega wyciągnie wnioski że swoich poczynań sam, sam też poniesie tego koszty. Będzie miał naukę na przyszłość. Każdemu z nas daje sobie głowę uciąć przytrafiła się jakaś przygoda. Uczymy się na własnych błędach, takie jest życie.
 2. Tak, bardzo dobry. Dziwne, że tak mało kosztuje. Chata będzie drżała w posadach.
 3. paul klacska

  KLUB B&W

  Ja używałem do swoich 683s2 dwóch końcówek primare A34.2. Teraz mam tylko jedną ale tylko ze względu na to , że zmieniam kolumny na paczki 4ohm a z nimi nie da rady jechać na bridgu.
 4. Czy ty rozumiesz po polsku ,co ci kolega napisał do czego służy głośnik centralny?
 5. paul klacska

  KLUB B&W

  Kup końcówkę z minimum 250 na kanał ,to usłyszysz różnicę.
 6. Skoro z Oppo było ok,to po co kombinujesz z kolumnami. Kup sobie źródło na sabre i zamknij temat.
 7. Mogę ci polecić kolumny na scan speakach. Słyszałem już nie jedno takie połączenie i mogę powiedzieć , że gra to super. Sam mam jeden taki zestaw, w moim przypadku to H190 i S16hz CG Signature.
 8. Nie martw się, usłyszysz to napewno. Tak jak mówiłem wcześniej, amplituner to zabawka dla dzieci. Zupełnie inaczej jest jak gra się na pre plus końcówki. Problem w tym ,że pre do kina jest mega drogie.
 9. Zanim zamknie temat, daj znać jak wydasz swoje 100 tys i kino będzie gotowe. Wtedy rzucę ci propozycje moje kino za 100 tys i twoje . Zaproszę cię do siebie i mam nadzieję , że ty mnie do siebie. Wtedy omówimy kto miał rację. Na jesieni będę miał urlop więc wał jak w dym. Możemy się również przejechać do kolegi @Zibi , chętnie on nas ugości. Pozdrawiam
 10. Dalej nic nie rozumiesz. Robisz pokój kinowy i wystawiasz amplituner? I jeszcze piszesz o jakości w audio. Jedno drugiemu zaprzecza. Amplituner z racji , że jest do wszystkiego ,tak naprawdę jest do niczego. Procesor i końcówki mocy ,to jest to czym powinieneś się zainteresować a nie amplitunerem. Nawet jak on będzie za 20 tys ,to i tak będzie lata świetlne za tym o czym ci piszę. Co do budżetu, nie jeden znas zakładał tak jak ty . Ma tyle i musi starczyć, uwierz mi to nie wypali. Skończy ci się kasa albo przekroczysz budżet i to znacznie. To jest jak z autem , zawsze coś będzie brakować i trzeba będzie to kupić. Na forum nie znajdziesz nawet jednej osoby , która tego problemu nie miała. Sam się o tym przekonałem nie raz i nie dwa.
 11. Co z tego, że warunki masz super ,jak nie masz pojęcia jak je wykorzystać. Pomieszczenie może i masz ale by je wykorzystać w audio z tym będzie już gorzej. Chcesz proja za 35 tys, cxu za 5 tys,sub za 10 tys , jakiś biedny ampi za 10 tys. Dodaj do tego dodatkowe wyposażenie typu kable itp ,a okaże się że zostanie ci 10 tys na głośniki , których będziesz chciał zrobić jeszcze atmosa. W takim układzie to ci może braknąć kasy nawet na jamo lub tonsile z media marktu. O jakiej jakości tu mówisz? Wydasz 100 tys a większość użytkowników tego forum w audio rozłoży twój zestaw na łopatki.
 12. Kolega @zibi planuje zrobić wszystko na końcówkach, amplitunery są dla dzieci. Zresztą najważniejsze są tu kolumny, a w tym temacie on wie więcej ode mnie i wielu osób tutaj.
 13. Nikt ci kolego nie zazdrości. Problem w tym , że ty nie masz zielonego pojęcia co można zbudować w tej kwocie jaką posiadasz. Porozmawiaj z kolegą @Zibi , on za połowę tej ceny zbuduję ci zestaw który o dwie klasy pobije to,co ty i miłośnik Marantza zróbcie za 100 tys. Daleka droga przed tobą ale życzę ci jak najlepiej. Powodzenia.
 14. paul klacska

  Klub HEGEL

  A może najwyższy czas pomyśleć o przedwzmacniaczu? Nawet taki P2 i h200 jako końcówka sprawi , że będzie bardzo przyjemnie. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.