Jump to content

paul klacska

Użytkownicy
 • Content Count

  1072
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

247 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1006584
 • Adres URL
  http://synology24.net

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę bardzo. Powiedz mi,czego mam tu się czepiać? A fakt, diody mnie wkurzają 😀😀😀
 2. Muszę się tym kiedyś zająć. Znajdę chwilę to zadzwonię i spytam się jak to zrobić. Oczywiście będzie potrzebny dodatkowy odcinek diod.
 3. Może i tak, nie wiem jaką skuteczność mają te utopie . Jakby miały z minimum 92 dbm ,to i ten stary wzmacniacz by sobie poradził.
 4. Mogę potwierdzić słowa Marka, wersja RS nie ma tego problemu. Jest może coś minimalnie ale ,to już chyba chodzi o spadek jasność na krawędzi z samego projektora. Ja mam te kilka procent i jak chcę to,to zobaczę. Aczkolwiek mam to gdzieś. Mam tylko jedno pytanie albo jakaś sugestie do pana. Walne prosto z mostu, chodzi mi o diody. Można zrobić coś by świeciły one pod kątem i oświetlały lepiej ścianę a nie jak teraz świecą centralnie na boki?
 5. Wiesz jak to mówią, na dwoje babka wróżyła. Jeden kupi swój wymarzony set i da sobie spokój a drugi całe życie będzie czegoś szukał. Ani ja ,ani ty nic tutaj nie zmienimy.
 6. Możesz jeszcze iść w drugą stronę, Gryphon pod Tonsile . Ciekawe co byś wybrał z tych dwóch ( bezsensownych oczywiście) opcji? Też jestem zdania, najpierw kolumny potem cała reszta.
 7. Ja mam Asusa thinker board, w tym przypadku mogę powiedzieć , że działa.
 8. Nerkę jeszcze mam, ciekawe jak długo.😄😄😄
 9. 😄😄😄 Pisząc ellipticor, miałem na myśli przetworniki . Mówię o tych : http://yb-audio.pl/realizacje/epicone/
 10. Co tam masz na tychże frontach? Ellipticory 😜😜😜😜
 11. Wszystko w swoim czasie, najpierw reszta kolumn, teraz są fronty i długo, długo nic.😜😜😜😜
 12. W Oppo są podstawowe funkcje jeśli chodzi o kalibrację. Ustawiasz tylko odległość, odcięcie basu, wzmacnianie dbm na każdy kanał i wielkość kolumn. Dodana była płytka by sobie wszystko poustawiać z palca. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bardziej zależy mi na HDMI. Oppo ma wejście ale chyba nie wspiera ono HDR, Dolby vision tak ale chyba nie HDR. No i jest ono jedno, jak sprzęt mnie rozczaruje to ci go sprzedam . Ktoś tam pisał o DTS x, nie interesuje mnie ( narazie ) temat więcej niż 5.1. Poprostu nie mam warunków, no i kasy na kolumny. Jak kolega widział zdjęcie frontów,to zrozumie. W tym roku może uda mi się jeszcze z centralnym. Wymiana tylnych za jakiś czas. Najlepsza jakość płyt jest wtedy jak leci MLP a nie DTS HD master czy True HD. Jest bardzo mało filmów z tym zapisem dźwięku.
 13. Kolega @RAF77, dobrze pamięta. Jadę obecnie z Oppo205 do końcówek mocy. Kiedyś miałem Yamahę 2020 z tego co pamiętam, straszna to była bieda w porównaniu wtedy jeszcze do Oppo 105D. W sumie to nie mam jakiegoś tam ciśnienia na procesor, zobaczę jak to wypadnie w porównaniu do połączenia z Oppo 205. Planuję zakupić model mc700. Pozdrawiam
 14. Bo kasa nie idzie współmiernie z jakością. Trzeba poprostu mieć swój rozum czy to co chcemy zrobić jest warte tych pieniędzy.
 15. W sam raz pod STX-y😜😜😜😜.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.