Jump to content

xawery

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1528 profile views
 1. Kupię w dobrym stanie 650 prof. Gdyby ktoś miał na sprzedaż proszę o kontakt w prywatnej wiadomości.
 2. xawery

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam jedną sztukę lampki: "6SN7GT - VT-231 JAN Ken Rad, blackplates, blackglass and some clearglass, bottom getter, medium glass envelope". Lampka sprowadzone bezpośrednio z USA od renomowanego sprzedawcy audiotubes w marcu 2020. U mnie przegrała niecałe 3 miesiące. Cena: 750zł (posiadam tylko 1 szt)
 3. xawery

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam parę lamp 300b: Psvane 300B-T Stary model z czarną bańką (w tej chwili obecnie produkują z szarą). Lampy w dobrym stanie - jestem 2gim właścicielem. Mam je od gościa z Hiszpanii który kupił je nowe ok. 10 lat temu i twierdził, że ich nie używał (tylko testował) i trzymał jako zapasowe. U mnie przegrały bardzo mało - podejrzewam że mniej niż 70 godzin. W zestawie ładna skrzyneczka i metryczki. Cena: 1300zł za parkę (2szt)
 4. Sprzedam zestaw 4 szt wtyków RCA KLE Innovations Copper Harmony (Bullet Plug). Wtyki używane, stan jak na zdjęciach. Jak się przyjrzeć w dwóch wtykach jest minimalnie nadtopiony plastik przy pinie masy - wtyki są z tworzywa więc trzeba uważać przy lutowaniu. W zestawie śrubki i 4 plastikowe "kołnierze". Cena: 195zl za komplet 4szt. Przesyłka ok 15zł (najlepiej do paczkomatu).
 5. https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-lampowy-300b-set-single-ended-triode-9563493815
 6. xawery

  Sprzedam/kupię

  Faktycznie Ogonowski to to może być rozwiązanie. @daru0105 Myślałem o kwocie 2900zł za wzmacniacz bez lamp 300b (kupowałem bez, bo fabrycznie są dostarczane najtańsze).
 7. xawery

  Sprzedam/kupię

  Panowie, Wczoraj awarii uległ mój wzmacniacz. Poleciał dym i cały transformator sieciowy jest spalony. Robię rozeznanie czy ktoś byłby zainteresowany zakupem w takim stanie czy go reanimowac. Jest to chinski klon AudioNote kit na 300b z amorficznymi trafami wyjściowymi. Ten model jest opisywany tutaj: najlepszeodtwarzacze.pl/an-300b-kit1.php Z tego co widze tylko trafo sieciowe jest spalone, reszta transformatorow oraz bebechy bez uszkodzen. Moge kupic taki sam transformator w Chinach i zlecic komus ogarniecie sprawy ale w obecnej sytuacji moze to sie wszystko przedluzyc.
 8. xawery

  Potrzebuję ...

  Kupie 2szt kondensatorów: Jupiter Copper Foil Paper & Wax - 0.47uF 600Vdc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.