Jump to content

LubMich

Użytkownicy
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyporzycz i przetestuj na innym źródle.. najlepiej jakiś dobry DAC.. Wepnij jakąś korekcję i podbij końcówki zakresu.. ewentualnie wg. gustu sprawdź. zobacz czy dźwięk będzie bardziej się podobał..
 2. Heh.. opis zmiany dźwięku nie pozwala podyskutować.. spodziewał bym się raczej przydźwięków... zakłóceń FM i tp. Ale.... 1. Zasilacz kompa może mieć problemy.. 2. Zasilacz audio jest nadwrażliwy 3. Gniazdko ma coś w sobie popsute... Przetestował bym powyższe przed stosowaniem filtracji lub separacji (która na pewno poprawi bhp pracy przy sprzęcie audio.. zwłaszcza pod napięciem.. i ewentualnie wytnie częstotliwości FM... i ograniczy moc jak trafo będzie za słabe).
 3. A to dlaczego..? zasilacz kompa akurat jest zazwyczaj przyzwoitej jakości.. najczęściej sieją tanie zasilacze led.. i same żarówki energooszczędne.... Zresztą większość nowych sprzętów audio tez juz ma impulsowe zasilacze... one mniej przenoszą śmieci z samego zasilania... Ktoś się pytał o 3 fazy... teraz każde nowe mieszkanie ma 3 fazy... płyta grzewcza wymaga zazwyczaj conajmniej 2 faz... no chyba że jakieś stare budownictwo...
 4. W Japonii są dostępne słupy energetyczne w wersji audio.... trochę trzeba się z zakładem energetycznym tylko dogadać... Podłączenie punktu rtv pod osobny bezpiecznik w sumie nie takie głupie.. ale nie przesadzał bym z audio wykonaniem.. w zależności co planujesz podłączyć możesz zmniejszyć nadprądowy bezpiecznik odpowiednio.. no chyba że klasa A... to może 3 fazy podciągnąć... Przy okazji zainwestuj w ochronę przepięciową.
 5. To nie prawda najniższe THD icepower 1200 ma przy mocy od 1- 5 W tj. bliskie 0,001%, a poniżej 0,005% ma w zakresie 100mW do 500W
 6. I zanim zacznie się krzyczeć, że coś jest niezgodne.. jak wyżej w przypadku folii trzeba sprawdzić tolerancje produkcji i wykonania, i to co jest zgodne z założoną normą. Normy znaki CE są po to, żeby produkować "najgorzej" jak się da 😉 i nic lepiej... Normy niestety są odpłatne - trzeba by zaglądnąć do zawartości ..
 7. To jest stary manewr na tolerancje pomiarową.. ja się za głowę łapałem na folii budowlanej, używa się jej jako izolacje przeciw wodną. Popularna grubość 0,2 mm może mieć dopisaną tolerancje grubości +- 0,05 czasem nawet lepiej. Gdzie producenci nieomal rząd lepsze parametry uzyskują.. służy to tylko pocienianiu produktu.
 8. IcePower 1200AS2 - zbiorowe zamówienie: 1. init0 - 1szt. 2. arkotic 1szt. 3. camil211 - 1szt. 4. LubMich - 2 szt.
 9. Hm.. na pewno nie podbarwia... ale ja akurat miałem dość neutralne wzmacniacze i mnie 1200as2 nie wybił się tu innym charakterem.. w basie mega dynamika sie poprawiła i na ilość nie marudzę.. ale na pewno gusta mogą być różne..
 10. 1200AS2 1.Night - 1szt. 2.freedi - 1szt. 3.Grow - 1szt. 4. mirekstad -1 szt. 5. init0 - 1 szt. 6. camil211 - 1szt. 7. dante1245 - 1szt. 8. LubMich - 2 szt.
 11. Przy gnieździe zasilania.. IMO gniazdo jack 3,5 mono .. do sterowania zalączeniem 12v.
 12. Ciężko będzie uzyskać stereofonie z takiego ustawienia.. potrzebujesz symetrii względem osi kolumn.. ja bym przestawił kolumny tak: jak w załączeniu... - plus masz taki, że jadalnię też Ci obsłużą 😉 do obiadu nie potrzebujesz osobnych głośników.. .. Zaoszczędzone pieniądze wydasz na zwijanego OLEDA - żeby nie zasłaniał okna. 😄
 13. Jana zestaw kabelkow x2 stereo... zwlaszcza tych malych wtyczek.. tez bym się pisał...
 14. No masz takie wzmacniacze ktore sygnalem cyfrowym od razu robia pwm... ja mam taki zwmacniaczyk na intersil d2.. a chinczyki maja cala mase na sta326 i TAS5508. To chyba chcieliscie nazwac 'cyfrowym' wzmacniaczem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.