Jump to content

LubMich

Użytkownicy
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy gnieździe zasilania.. IMO gniazdo jack 3,5 mono .. do sterowania zalączeniem 12v.
 2. Ciężko będzie uzyskać stereofonie z takiego ustawienia.. potrzebujesz symetrii względem osi kolumn.. ja bym przestawił kolumny tak: jak w załączeniu... - plus masz taki, że jadalnię też Ci obsłużą 😉 do obiadu nie potrzebujesz osobnych głośników.. .. Zaoszczędzone pieniądze wydasz na zwijanego OLEDA - żeby nie zasłaniał okna. 😄
 3. Jana zestaw kabelkow x2 stereo... zwlaszcza tych malych wtyczek.. tez bym się pisał...
 4. No masz takie wzmacniacze ktore sygnalem cyfrowym od razu robia pwm... ja mam taki zwmacniaczyk na intersil d2.. a chinczyki maja cala mase na sta326 i TAS5508. To chyba chcieliscie nazwac 'cyfrowym' wzmacniaczem.
 5. @ahaja, można kupić gotowy ceownik alu.. ja chyba taki dołożę właśnie..
 6. Ja Ci tylko napisalrm, ze icepower tez ma in/out trigger na plytce... wiec rownie dobrze możesz pominac ten stand by i podłączyć sie od razu do icepowera..
 7. hm.. jak przelaczasz to 12v to masz to wbudowane w icepowera tez... kwestia wlaczenia sie tylko w piny na plytce a icepower sam bedzie sie usypial i wybudzal..
 8. to jest opcja - jeżeli chcesz musisz dodatkowo podać sygnał audio na dodatkowe wejście.. bez tego będzie pozostawać cały czas wybudzona.
 9. Uzywalem jakiegos epoxydu dwyskladnikowego termoprzewodzacego.. klei i przewodzi ok.. ale jest to jednorazowe.. nie zdemontujesz juz radiatora inaczej niz szlifierką.. jak Ci pasuje to jak najbardziej ok... moj klej przewodzil prad.. wiec trzeba uwazac zeny nie upaprac elektroniki..
 10. [Hidden Content] Niestety jest 100k... ale polaczylem obie strony razem... wiec jest 50k.. i soekris ładnie reaguje.. (powinien być 10k). Pilota tylko od appla bede chcial mu dodac..
 11. Wreszcie przyszedl mi potek z chin.. i podłączyłem soekrisa bezpośrednio do icepowera.. 1.4V wyjście RAW spokojnie steruje icepowera blisko możliwości mechanicznych kolumienek.. (canton 607dc) dokręcilem max do 80proc głośności.. takie normalne słuchanie to 50proc. głośności...
 12. Pin 2 do sygnalu rcaPin 3 do 'masy' rca I przelacznik lub zwora pomiedzy pin 1 i 3 xlr gdy podlaczasz rca. Nie mozesz miec tego zwartego jak podlaczysz xlr... wiec o tyle lepsza jest zwora bo trzeba ja wycoagnac przed wpieciem wtylku od przelacznika... Pin 1 moze byc albo powinien byc podlaczony do masy obudowy.
 13. To tu się mylisz.. zaleca to nawet wspomniany datasheet.. str. 38.
 14. Zipy spinaja tylko wejsciowe kable... mozesz przypatrzec sie dokladniej zdjeciu.. i juz spojojnie sa na dystansach oddalone od dolnej czesci kabli wysciowych... maja cala wysokość obudowy od siebie... więc zle nie maja...
 15. Nie ma sensu dawac ppaskownika o takiej samej powierzchni... pogorszysz tylko przewodnosc przez grubszy material.. ten co jest juz przykrecony do icepowera ladnie rozprowadza cieplo po calej jego powierzchni... sens ma albo dokrecenie radiatora albo blachy o wiekszej szerokosci. Tak by powierzchnia oddawania ciepla byla wieksza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.