Jump to content

kinder

Użytkownicy
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanko odnośnie kalibracji mam Denon-a AVR-X7200WA a w nim Audyssey MultEQ® XT32 ... co do pozycji mikrofonu czy nic się nie zadzieję jeżeli pomiar zrobię tylko w jednej pozycji ( główna pozycja odsłuchowa ) i powtórzę pomiar 5- 6 razy tylko dla tej jednej pozycji tak żeby pomiar był jak najbardziej dokładny ? Ogólnie zależy mi żeby najlepsze efekty były dla głównej pozycji odsłuchowej :)
 2. Dzięki Panowie teraz wszystko jasne. :)
 3. Przestawiłem na 6 .. wcześniej było 8. Zauważyłem, że po zmianie na 6 amplituner jest dużo chłodniejszy :) ...
 4. Mam pytanie posiadam amplituner Denon AVR-X7200WA do niego podłączone są głośniki efektowe ( Monitor Audio CP WT 380IDC - 4szt + głośniki sufitowe Monitor Audio CS 180 - 4szt ), o impedancji - 6 i głośnik centralny ( Monitor Audio Gold C350 ), ten ma 8. Co do głośników frontowych ( Monitor Audio Gold 300 ), podłączone mam je do wzmacniacza Atoll IN 400 przez pre-out amplitunera. Głośniki frontowe mają impedancję 4. Pytanie jaką impedancje ustawić w Denonie 4 czy 6 ? ( do wyboru 4,6,8,16 ) Nie wiem czy ma to znaczenie skoro fronty są zasilane przez wzmacniacz po pre-out amplitunera. Bo jakby to nie miało znaczenia sprawa byłaby prosta 6. A tak nie wiem czy 4 czy 6 ? z góry dzięki za info ...
 5. Za tą cenę na na pewno nie ... sprzęt z 2011r ... jak by cena była 9000zł to można byłoby brać ...
 6. Ten Atoll IN400 co jest do sprzedania to niestety stary model :( ... nie wersja SE
 7. kinder

  Projektory 4k

  Jak ktoś zainteresowany znajomy sprzedaje JVC DLA-RS540 ... wyświecone ma 80h :) Będzie zmieniał na nowy model :)
 8. Może kogoś zainteresuję znajomy zmienia głośniki w swojej salce kinowej i ma do sprzedania cały set kolumn do systemu 7.1 z nowej serii Monitor Audio GOLD nie mylić z GX :). A wymienia na półkę wyżej Platinum II :) Kolor biały lakier o wysokim połysku wyglądają obłędnie i tak samo grają linki poniżej : 2szt. - front - https://www.monitoraudio.com/pl/serie-glosnikow/gold/gold-300/ 1szt. - centralny - https://www.monitoraudio.com/pl/serie-glosnikow/gold/gold-c350/ 1szt. - sub - https://www.monitoraudio.com/pl/serie-glosnikow/gold/gold-w15/ 2szt. - efektowe - https://www.monitoraudio.com/pl/serie-glosnikow/gold/gold-fx/ 2szt - efektowe - https://www.monitoraudio.com/pl/serie-glosnikow/silver/silver-fx/ Cena bardzo niska jak ktoś jest poważnie zainteresowany to szczegóły na pw :)
 9. kinder

  Ekrany Magic Screen

  Żeby nie było jak z ekranami elektrycznymi - też miały być no i 2 lata zeszło i są ale w wyobraźni producenta :)
 10. Widziałeś ile kosztuję ? dziękuje postoje :)
 11. kinder

  Ekrany Magic Screen

  A zapytam się jak sprawa z ekranami zwijanymi elektrycznie. Kiedyś pamiętam miały być wprowadzone ale coś temat chyba upadł ?
 12. Chyba tak trzeba będzie zrobić. Dzisiaj się dowiedziałem że Electrocompaniet ogłosił bankructwo. Niby ma ich ktoś przejąć ale nie wiadomo co z uaktualnieniami firmware co by nie zostać z ręką w nocniku :) .. Podoba mi się ten nowy Auralic Aries G1 szkoda że nie ma wbudowanego DAC-a :(
 13. A z tych dwóch jakbyś miał wybierać to który ? - ECM-1 też ma bardzo dobre opinie i na pokładzie ma już wszystko DAC + nawet można dysk hdd zamontować w środku i może robić za serwer plików ... Auralic za to może grać z plików DSD256 , a nawet DSD512, a Electrocompaniet ECM-1 tylko do DSD128. Nie wiem czy to będzie potrzebne ?
 14. Tak wiem, że do Auralic-a trzeba dokupić DAC-a jak coś liczę się z tym ... co do Electeocompaniet ECM-1 to jak najbardziej ma już obsługę Tidala i Spotify nie ma za to Dezzer-a ale to ma się zmienić najnowszy firmware ma już obsługiwać serwis Dezzer. Ale i tak ja za bardzo nie będę z tego korzystał. Bardziej zależy mi na jakości odtwarzanych plików z dysku HDD, USB i LAN. Większość materiałów HI-RES zero mp3 ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.