Jump to content

muda44

Branża
 • Content Count

  10183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

muda44 last won the day on March 30 2014

muda44 had the most liked content!

Community Reputation

1599 Audioholik^2

9 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

17583 profile views
 1. Są jego 2 wersje modyfikacji. W tej lepszej gra lepiej niż Gryphon Atilla którego miałem od nowości i wtedy sprzedałem. C350 gra ciepło, po modyfikacji też ale ze znacznie lepszą rozdzielczością itd.
 2. Chodzi o temperaturę w środku. Jakościowo lepiej ale mocowo nie.
 3. Od tego bym zaczął. Te wzmacniacze wymagają bardzo dobrej wentylacji inaczej gotują się w środku.
 4. Używałeś DAC z 356BEE, stąd takie brzmienie ale fakt, fabryczny C356BEE jest taki przytępiony, mało przejrzysty.
 5. muda44

  Jakie cd do 2000

  Zależy jak się trafi. CDS700 miałem nową ze sklepu i coś głośno ocierało przy zamykaniu szuflady. Onkyo czy PD-30AE miałem już ich trochę i raz jest cicho a raz trochę głośniej. Fakt, dobry smar i jest cichutko. Gęsty na duże koło i jest jak w Accuphase 😁 Minęły już czasy najlepszych mechanizmów jak te w topowych Sony.
 6. Źródło gra przygaszonym brzmieniem i od tego polecam zacząć. Wypożyczyć, posłuchać, ocenić i podjąć decyzję. Kablami też można wyostrzyć ale tu nie chodzi o to żeby wady źródła leczyć na siłę wzmacniaczem.
 7. Namiastka analogowego grania z dynamiką potężną mocą - Musical M6i za około 5000 używany. Bardzo dobry wzmacniacz chociaż u mnie burczało trafo. U kolegi od którego go kupiłem była cisza.
 8. Zostaw jeszcze ten wzmacniacz. Nie wiem jakie masz kable głośnikowe ale warto Chord Clearway bez wtyczek. Jako źródło wypożycz Yamahe NP-S303. Będzie grało dużo lepiej i jaśniej.
 9. One mają bardzo naturalną barwę właśnie bez zmatowienia Firstów. Całościowo spokojne ale to wysoka klasa. Sam do nich niedługo wrócę.
 10. muda44

  Jakie cd do 2000

  Ceny za modyfikacje są stałe chyba że jest więcej niż jedno urządzenie tyle że nie o to chodziło. Każdy ma jakąś swoją wizję brzmienia i określony budżet na to. W trakcie rozmowy mogę określić co mógłbym zaproponować i jakich efektów należy się spodziewać. Z tego co robię można złożyć, dopasować różnej klasy i brzmienia systemy. I to była ostatnia odpowiedź na Twoją zaczepkę.
 11. muda44

  Jakie cd do 2000

  Jeżeli masz pytania to proszę o kontakt na pw czy telefoniczny. Powiedz co masz, czego szukasz i ile na to masz. Wtedy będę wiedział czy mogę Ci pomóc.
 12. muda44

  Jakie cd do 2000

  Oczywiście, tylko na zdjęciach dał wzmacniacze których nigdy nie przerabiałem, mało tego jest to niemożliwe z prostego powodu. Nie ma dostępu do takich części które tam były.
 13. Nie pamiętam jak wpływa na brzmienie nowy , za dużo tego miewam.
 14. muda44

  Jakie cd do 2000

  I to dokładnie robię. Znam rynek, znam wiele urządzeń w różnych przedziałach cenowych i wiem jak na ich tle grają urządzenia po moich modyfikacjach.
 15. Aurory 700 nie są zmulone. Mają bardzo dużą rozdzielczość ale nie udają tego poprzez ostrość grania. Jak komuś potrzeba ostro, konturowo, twardo czy technicznie grających kolumn to nie ten kierunek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.