Jump to content

muda44

Branża
 • Content Count

  10320
 • Joined

 • Days Won

  2

muda44 last won the day on March 30 2014

muda44 had the most liked content!

Community Reputation

1687 Audioholik^2

10 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18993 profile views
 1. Mam nadzieję że nie naprawiasz wzmacniaczy droższych niż te za kilka stów bo zakładam że według Ciebie wszystkie kondensatory tak samo wpływają na brzmienie i wstawiasz według " parametrów".
 2. Większość kabli nadaje się do kosza bo psuje coś w brzmieniu , nienaturalnie go zmienia albo jest źle zrobione w sensie bezpieczeństwa czy trwałości . To fakt . Tak samo sprzęt audio ... Tylko widzisz pomyśl tak przez chwilę . Setki ludzi twierdzi że dobre kable potrafią poprawić albo inaczej , nie psuć brzmienia więc coś w tym chyba jest ? Postronna była jakiś czas temu u mnie dziewczyna . Słuchała muzyki ( zupełny brak doświadczenia ze sprzętem , jakością , kablami itd ) . W międzyczasie zmieniłem właśnie kabel zasilający i ona sama stwierdziła jak teraz wyraźniej i naturalniej sł
 3. Najtańszy a dobry mi znany to Arcam rDAC.
 4. Wina nie piję a praca dyplomowa to wzmacniacz który zrobiłem od podstaw ( projekt, obudowa, płytki, trafo nawijane ręcznie ). Najlepsza praca w szkole i 2 miejsce na Olimpiadzie Młodych Mistrzów Techniki. Golfa nie miałem ale kupuje tylko nowe opony premium które nawet w klasie B potrafią wpływać na komfort i bezpieczeństwo. Bezpieczników nie próbowałem więc się nie wypowiadam. Kup sobie głośnik bezprzewodowy i ciesz się swoją niewiedzą nabijając z tych których stać na dobry sprzęt i kable do nich. Nie przejmuj się tym, wielu których nie stać będzie szukać teorii zamia
 5. ZAPEWNE ... Tak, to jest dobre 😂 Dodaj jeszcze być może itd... Widzisz, ja jestem techniczny. Mam bardzo szerokie uprawnienia elektryczne z dozorem włącznie ale zanim wypowiem się o działaniu czegokolwiek w systemie audio najpierw to wypożyczam czy kupuje, SPRAWDZAM u siebie i wtedy wyciągam wnioski. Wnioski czy słyszę zmiany, czy są one negatywne, pozytywne oraz czy dla mnie ten wpływ pozytywny jest warty wydania określonej kwoty. Jak widać a raczej słychać nie wszystko da się zmierzyć a zwłaszcza to co się zmierzy przełożyć na to co się słyszy. I tak właśn
 6. A może lepiej od razu odtwarzacz strumieniowy? Do TV jakiś tani DAC bo to szkoda inwestować , kupić Yamahe NP-S303 i z czasem poddać ją modyfikacji a tymczasem zgrać płyty na dysk który podepniesz pod wejście USB Yamahy i masz wszystko sterowane telefonem. Czyli muzyka z dysku, tysiące stacji radiowych i np Spotify.
 7. muda44

  Sprzedam/kupię

  Kupię parę EL34 RFT NOS wysoki cokół. Mogą być 2, 3 pary.
 8. A na tym calu damy filtry, czy jakość wody się poprawi? Można dodawać takich wpisów tysiące co nie zmienia faktu że od pewnego poziomu sprzętu audio jakość kabla zasilającego i listwy potrafi znacznie i znacząco wpłynąć na poprawę brzmienia.
 9. Trzeba być świadomym że telewizor będzie bardzo ograniczał jakość brzmienia tego wzmacniacza. Czasem za około 600zl można kupić Arcam rDAC. Pytanie czy telewizor będzie głównym i jedynym źródłem?
 10. Najlepszą wtyczką jest jej brak. Nordost je stosuje w kablach za tysiące więc chyba są dobre 😉
 11. Może inaczej. Nie wyostrza ale jest jaśniejszy, bardziej przejrzysty jak tańszy na czerwonych wtyczkach. Zupełnie inny poziom a tylko wtyczki inne. Jaśniejszy jest np Cardas Clear Power Cord.
 12. Do Wadii 830, do reszty używam swoich. Bdb do źródeł cyfrowych według mnie.
 13. A po co inwestować w auto? I jaka to inwestycja? To samo działka budowlana. Ja wolę swoje mieszkanie i bawić się swoim hobby 😉 Jadnak audio to nie alkoholizm 😋 Każdy ma jakiś wybór co nie zmienia faktu że bdb kabel zasilający potrafi znacznie i znacząco podnieść jakość brzmienia systemu. To samo listwa zasilająca.
 14. Wypożycz Oyaide GPX RE V2, posłuchaj i możemy dalej pisać 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.