Jump to content

muda44

Branża
 • Content Count

  9696
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

muda44 last won the day on March 30 2014

muda44 had the most liked content!

Community Reputation

1350 Audioholik

6 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13993 profile views
 1. Tyle że one w tym miejscu są naprawdę dobre , tak samo jak lubię kondensatory Supreme do zwrotnic czy między stopniami lamp a nie w torze sygnałowym elektroniki , zresztą to dłuższy temat ...
 2. Ale to jest zwrotnica kolumn a nie stopnie wzmacniaczy . A swoja drogą pod napięciem i między stopniami we wzmacniaczach lampowych czerwone są bardo dobre . Patrząc dzisiaj na tą zwrotnicę to czerwonego Jantzena ja bym nie łączył z Mundorfem M Resist Supreme .
 3. muda44

  Kabel sieciowy DIY

  [Hidden Content]
 4. Możesz rozwinąć temat ?
 5. muda44

  Kabel sieciowy DIY

  Kombinując z sieciówkami do źródeł kupiłem do źródeł ponownie Oyaide GPX-RE V2. To są według mnie wybitne kable za jeszcze znośne pieniądze . Natomiast jak ktoś chce mieć ich niewiele gorszą namiastkę ( do źródeł ) to polecam Shunyatę Diamondback ale nie wersję USA z przejściówką . Mimo opisów w sieci że lepszy jest USA z przejściówką VS wersja na Europę z białą wtyczką uważam że jest zupełnie inaczej . Przejściówka degraduje ten kabel do poziomu przeciętnego kabla za kilka stów . Porównywałem obydwie wersje 1:1 . Wymiana wtyczki USA chociażby na miedzanego Viborga robi z tego kabla kabel na zupełnie innym poziomie . Polecam , nie znam nic lepszego poniżej 1500zł , jedynie Heaven Gates Ultra Silence ( oryginał ) może o coś tutaj powalczyć a odpada nawet Oyaide GPX V1.
 6. muda44

  muzykalny CD player

  Ty tak dla jaj to piszesz ?
 7. No to jak zakładasz użeranie się z urządzeniem to świetna apka i przewijanie masz w Node 2i ale jako transport bo po RCA gra gorzej niż Yamaha. Lepiej Cambridge CXN , masz przewijanie i bdb DAC . Można go też modyfikować ale modyfikowana NPS303 pliki z dysku gra lepiej a Hi resy grają mi lepiej niż płyty CD z najlepszych odtwarzaczy CD jakie miałem . A było tego trochę i sporo drogich . Ja też lubię przewijać ale po przygodach z innym sprzętem z tej Yamahy jestem bardzo zadowolony , nawet fabryczna gra fajnie . U mnie gra non stop a ja nie WK... się że coś się wiesza , zacina , 15 minut wczytuje . Do tego za " grosze " .
 8. muda44

  muzykalny CD player

  Bo 33 lata słuchania przeróżnych systemów u siebie i innych , wiele odtwarzaczy z wieloma wzmacniaczami , kolumnami w przeróżnych kombinacjach ... Odtwarzacze które wymieniłem grają naturalnie , naturalna dynamika , barwa , wybrzmienia . Jest selektywność detale , smaczki ale naturalnie bez szorstkości , ostrości , nienaturalności . Ciężko to uzyskać ale się da . Do listy można by na upartego jeszcze dołożyć NAIM CDX ale to nie klasa powyższych .
 9. muda44

  muzykalny CD player

  Nie . Diorę miałem 30 lat temu , Telefunkena nie miałem .
 10. muda44

  muzykalny CD player

  Ale ja nie napisałem że drogiego . Sam mam tanie urządzenia . Nie w wersji fabrycznej ale tanio i bardzo dobrze.
 11. muda44

  muzykalny CD player

  Oczywiście że tak. Miałem kilkadziesiąt różnych odtwarzaczy i każdy grał nieco lub zupełnie inaczej . Te grające najbardziej muzykalnie a jednocześnie nie tracące na rozdzielczości , precyzji i dynamice podałem wyżej . ... Dopóki nie posłuchasz lepszego 😉
 12. Nie ma sprzętu idealnego . Pliki w np Spotify można przewijać uruchamiając odtwarzanie przez Spotify . Wiele z takich odtwarzaczy wymaga NAS a ja chciałem prosto z dysku USB bez laptopów i programików.
 13. muda44

  muzykalny CD player

  To co słyszymy zależy od całego systemu wraz z akustyką . To jest mieszanka całości . Są odtwarzacze grające muzykalnie . Lector , CEC CD5 , Resolution Audio Opus 21. Jeżeli piszemy o wysokiej jakości .
 14. Apka na Androida jest rewelacyjna i tak też działa. Samo urządzenie też mega szybkie i stabilne. Ja mam ją po swojej modyfikacji, wcześniej jako transport z DAC z Resolution Audio Opus 21 i jeszcze wcześniej Node 2i z Reimyo DAP 999EX.Node działaniem mnie denerwowało, apka podobna .Na plus przewijanie plików z dysku czego nie ma ta Yamaha. Jeszcze wcześniej Cambridge Stream Magic 6 i CXN (od lat je modyfikuje). Tu mamy bardzo dobry DAC, bardzo dobrze gra Spotify, Tidal. Gorzej radia internetowe i pliki z dysku. Apka prymitywna ale stabilna. Te SM6 / CXN są fajne, jak ktoś chce grać pliki z sieci i odtwarzacza CD. Wystarczy Marantz CD42 za 250zł jako transport a SM6 / CXN robi jako DAC.
 15. muda44

  Który mcintosh ?

  Bo w tej kwocie można kupić porządny wzmacniacz lampowy który nawet jak się zepsuje to naprawi go każdy elektronik . Ja bym tak zrobił , już spadam ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.