Jump to content

muda44

Branża
 • Content Count

  9957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

muda44 last won the day on March 30 2014

muda44 had the most liked content!

Community Reputation

1454 Audioholik

6 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15335 profile views
 1. Audioquest Carbon. U mnie okazał się lepszy od kilku innych do 3000 a polecił mi go kolega mający jeden z najwyżej ocenianych kabli tego typu twierdząc że to ta sama klasa brzmienia z tym że Carbon gra bardziej plastycznie. Optyk VDH Optocoupler albo szklany WW
 2. Na allegro jest aukcja z opisem.
 3. Kup sobie na metry Chorda Clearway i daj go bez wtyczek . Resztę zainwestuj w łączówki lub zasilające .
 4. Są modele jak 370, 372 bardziej awaryjne ale reszta, potrafią po 20 lat grać bezawaryjnie. A dzisiaj wszytko jest mało solidne, te za 2000 i te za 40 000. Robię te NADy od 13 lat w dużych ilościach więc coś tam wiem 😉
 5. Na wyłączonym wzmacniaczu wypnij z tyłu zworki, wepnij kable RCA w końcówki, połóż gdzieś z boku i włącz wzmacniacz. Zbliż powoli palec do pinów kabla i sprawdź czy będzie " burczenie" w jednym i drugim kanale. Prymitywne ale da pogląd co jest uszkodzone.
 6. W DAC 20 dawałem 4x czerwone Jantzeny . Pasują tam.
 7. PD-50 Pioneera był swego czasu za około 1750zł 😉
 8. Niezłe kolumny kupiłem taniej od tej listwy 😉 Sonus Oliva na 8 gniazdek i kabel na stałe bez filtrów jest dobra . Jest OK ale jak się wepnie taką to nie ma odwrotu .
 9. Każde nowe urządzenie czy takie nieużywane przez jakiś czas powinno pograć z 3 popołudnia i oceniać na 4 ale na starcie powinno być lepiej . Pamiętaj o " deskach " .
 10. Podaj więc przykłady z moich prac. Żart, nie podawaj, nie podasz . Inaczej byś tego nie pisał. Nie wiem i nie będę wiedział wszystkiego ale coś tam wiem i robię to skutecznie... Więcej nie będę odpowiadał na zaczepki. Każdy ma swój rozum i niech się nim kieruje. Lete, no to czekam...
 11. No i znowu to samo. Czy ja pisałem żeby modyfikować 30AE ? Można ale pytanie w tym wątku było o transport a takim BARDZO dobrym transportem jest nawet bez modyfikacji . Leszcza ? Obrażasz ludzi których nie znasz, nie znasz takich urządzeń jak graja po modyfikacji i nie masz porównania a tylko gdybasz . Zamiast pierniczyć farmazony zainteresuj się tematem , sprawdź , pisz . Moje modyfikowane klocki sprzedaję od ręki jak coś zmieniam i nie potrzebują tutaj reklamy tak jak i nie potrzebują reklamy modyfikacje które robię . Jesteś chłopie żałosny . Gdybyś choć trochę uruchomił myślenie i chęci poznania to byś sam WYPOŻYCZYŁ i sprawdził a nie pierniczył co było i co by mogło być . Masakra jakaś . 🙂
 12. Nie ma znaczenia .
 13. Chord Clearway bierz w ciemno , są bardzo dobre i tanie bo około 55zł metr . Genesis to RCA i firma PAD ale najpierw kup głośnikowe , pograj i oceń w która stronę z RCA chcesz pójść .
 14. Głośnikowe Chord Clearway bez wtyczek a RCA PAD albo neutralny Vesta albo cieplejszy Genesis. Na koniec pamiętaj o kablach zasilających . Listwa też ważna .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.