Jump to content

majmaj

Użytkownicy
 • Content Count

  1595
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny
 1. Nie ma to wpływu na jakość czy rca czy jack?
 2. A jak myślicie co lepiej zagra ta yamaha czy nad mt1?
 3. majmaj

  Wasze ustroje.

  Przyjmę ten sprzęt i obiecuję nie katować taką muzyka 😎
 4. Jeśli ktoś chce sprzedać to zapraszam na PW ;)
 5. Dałem przykład, aczkolwiek fioletowe kable z Melodiki spodobają się narzeczonej, dzięki temu na pewno usłyszę dużo więcej ciekawych dźwięków :)
 6. Szkoda że do tego typu testu nie są wystawiane widma dźwięku. Myślę że coś takiego było by dowodem. A dlaczego nie są? Chyba każdy wie... O czymś niewidzialnym łatwiej pisać. Ja też mogę napisać że dźwięk został znacznie poprawiony poprzez "magiczny" dywan i wstawić link na allegro. Wszystko ok jest popyt jest podaż. Jedynie jest mi szkoda osób które nabierają się i ciężko zarabione pieniądze wkładają na kable bo coś się poprawi. Też nie twierdzę że RCA za 3zl jest super. Obecnie jestem na etapie zmiany sprzętu z tonsil Mistral i arcam avr 100 na nad 356 i klipsch RP-8000F. Nikt by mnie nie namówił żeby połączyć to kablem za 3zl. Kupię jakieś rca melodika i koniec. Wiem że nic nie usłyszę przy tej zmianie ale będę miał komfort psychiczny i estetyczny. Pozdrawiam!
 7. Ja generalnie jak to czytam to nie wiem czy śmiać czy płakać.... Ja rozumiem że taki kabel to komfort psychiczny i ładny wygląd - ale żeby to słyszeć to poziom autosugestii level hard.
 8. To taki kabel np spdif może mieć wpływ na dźwięk? Myślałem że przy cyfrowym sygnale nie ma to znaczenia.
 9. Myślałem o Oehlbach 6064. Też bym nie chciał jakoś bardzo stracić na jakości filmów. Do muzyki będzie yamaha wxad10.
 10. Nie wiem czy jest sens skoro to tylko do TV.
 11. Czy do 300zl kupię jakiś w miarę ok konwerter spdif - RCA? On będzie do TV czyli filmy. Dlatego to nie musi być jakiś premium.
 12. Dzięki, tylko tyle że szukam z modułem DAC.
 13. Jeśli tak jest to super! Tylko z jakimi wzmacniaczami masz porównanie?
 14. Tylko teraz się zastanawiam czy warto dopłacać no NAD z DAC (na ogu o ok 800zl droższe). Skoro spdif potrzebne tylko do podłączenia TV czyli filmów - może lepiej kupić jakiś konwerter spdif - RCA do 200zł i było by ok 🙄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.