Jump to content

D4ncer

Użytkownicy
 • Content Count

  1430
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

115 Dobry

About D4ncer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co to za odtwarzacz? Napisz o nim coś więcej?
 2. Ale faktycznie czy niby? :D
 3. Czy Hegle mają na pilocie funkcję Stand-by?
 4. Nowe 5.0 Wharfedale Amber 20.3, 20.1 i centralny, na razie wystawiony jedynie fronty:
 5. Cześć, na sprzedaż nowe, oryginalnie zapakowane kolumny Wharfedale Amber 20.3. Otwarta jedna sztuka w celu zrobienia zdjęcia wyglądu/koloru, w komplecie wszystko, co było w środku - cokół o kolce. Typowo angielskie brzmienie, najchętniej odbiór osobisty w Poznaniu/Murowanej Goślinie, wysyłka jak najbardziej możliwa. Pozdrawiam, zapraszam do kontaktu!
 6. D4ncer

  Gitarę klasyczną

  Hej, rozważę każdą możliwość do tej kwoty. Dziękuję! :-)
 7. Spokojnie. Najgorsze dopiero przed Nami.
 8. Czyli zostają? 🙂 Zapytam jeszcze, a jak grają Aurory 300 czyli monitory?
 9. Nowe oryginalnie zapakowane Polk Audio RTi A3 za 1100zł z przesyłką! Tylko jedna para, tylko do poniedziałku. Polecam!
 10. Niższa wydajność Audiolaba w stosunku do NADa w przypadku Auror nie ma znaczenia - one mają bodajże 93db, nie potrzebują Herculesa.
 11. Mam to samo. W sensie nie, że ten sam zestaw, ale takie same spostrzeżenia. Łączenie NADa 356 z Aurorami skutkuje ciemnym, gęstym, smolistym i papkowatym brzmieniem. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, Aurora 700 w 30m2 nie powinny buczeć, uważam, że największym problemem jest akustyka. Możesz wkleić zdjęcia pomieszczenia odsłuchowego? Osobiście nie trafiłem na odpowiedniego partnera do tych kolumn, słuchałem ich z 4 wzmacniaczami. Teoretyzując stawiałbym na Audiolab'a 6000 lub tuning 352 którego posiadasz u użytkownika Mudy. Skoro już go masz, koszt wynosi około 500zł jak dobrze
 12. Nowe kolumny podstawkowe Polk Audio RTi A3, najtaniej w PL.
 13. Cześć, zapraszam do kupna nowych, oryginalnie zapakowany, sporych kolumn podstawowych w kolorze czarnym. Te 3 drożne paczki wykończone fornirem są kompletnie niewrażliwe na odległość od ściany i mają bas (16.5cm!) jakiego mogą im pozazdrościć droższe konstrukcje :-) Bardzo muzykalne i eutuzjastyczne granie. Kilka recenzji: - https://www.hifichoice.pl/polk-audio-rti-a3-test,97,8 - https://www.rms.pl/aktualnosci/sprzet/1909-polk-audio-rti-a3-test-recenzje-opinie Najchętniej odbiór osobisty, kurier jak najbardziej możliwy. Zapraszam! PS. Link do aukcji na allegro: https
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.