Jump to content

D4ncer

Użytkownicy
 • Content Count

  1563
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

150 Dobry

Audiostereo

144

Bocznica

6

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam Polk Audio rti A3, nowe, nieotwarte, ciągle oryginalnie zapakowane w kartonie za... 1200zł. Do przemyślenia 😉
 2. Wow! Czuję ogromny potencjał - znając Oliwę, w tej cenie...
 3. Stanęło na Focal Profile 918, i to tak stanęło, że nawet nie chce mi się nie chce o innych kolumnach myśleć... 😄
 4. O, prowadzisz serwis sprzętu audio w Poznaniu?
 5. A na dzień dzisiejszy? Czy coś lepszego w tej cenie? 🙂
 6. Nowe, jeszcze oryginalnie zapakowane kolumny Polk Audio rti A3 w kolorze czarnym za 1250zł z kurierem. Mega.
 7. W jakim salonie odbywał się odsłuch Nad'a z Indianą?
 8. Zapytam jeszcze, czy możliwe jest to, że przeczyszczeniu był te X miesięcy temu, a teraz już ma problem? Delikatnie szumi w kolumnie przy pewnej nocy. Być może serwis podszedł do sprawy byle jak i powinien się do nich zgłosić w ramach "reklamacji"?
 9. Cześć! Około 7 miesięcy temu był na czyszczeniu w serwisie, potem był remont, sporo kurzu, no i pojawił się problem. Posiada ktoś jakiś filmik instruktażowy jak wyczyścić mu potencjometr? Kupiłem "Kontakt PR", nie mam pojęcia czy coś rozkręcać, gdzie psiknąć, a ego urośnie, jak poradzę sobie z tym sam... 😉 Dzięki wielkie!
 10. Dziękuję za podpowiedzi, najpierw spróbuję Polk Audio rtI A3, które są "niewrażliwe" na warunki, bałem się o to że się uduszą... ale skoro padła propozycja S20 a te są wielkosciowo porównywalne... 🙂 Wzmacniaczy kilka mam, któryś się wybierze do kolumn jak już będą na miejscu. Jeżeli komuś przyjdzie do głowy jeszcze jakiś pomysł, proszę pisać!
 11. Cześć! Pokój 14m2, ale biurko na którym będą stać zaraz koło laptopa ma 80cm szerokości, siedzę około 70cm od głośników, a te mają za sobą ścianę 🙂 W co byście zainwestowali - aktywne monitory, czy monitory + wzmak? Budżet na pierwsze rozwiązanie to 1.5kzł, drugie to tysiąc złotych (wzmak się znajdzie), mogą być używki. Odsłuch odbywać się będzie wyłącznie z plików FLAC, nie będę słuchał muzyki głośno, nie wiem na ile to możliwe ale chciałbym usłyszeć bas. Muzyka wokalna.
 12. Aaaa, rozumiem. Spojrzałem na nie, i faktycznie są bardzo chwalone za dżwięk, ale nie wyobrażam sobie ciągłego kombinowania z tyłu kolumny. Biorąc pod uwagę fakt, że będą stały zaraz przy ścianie, oznacza to podnoszenie jednej z nich w celu włączenia/wyłączenia/ściszenia/zgłośnienia. Serio nie można było tego rozwiązać inaczej? Jak dla mnie odpada...
 13. Już poszły? I jeżeli mogę wiedzieć, dawały radę?
 14. One nie są za duże? 50cm ode mnie, zaraz przy ścianie, pokój 14m2?
 15. Cześć! Temat nie jest prosty i szczerze - dla mnie zupełnie nieznany. Biurko zaraz przy ścianie, głębokość blatu 60cm, czyli odległość między mną a głośnikami około 50cm, a te zaraz przy ścianie. Nie musi być super, ale już bdb jak najbardziej. Da się w kwocie do 1000zł? Jeżeli tak, to co proponujecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.