Jump to content

D4ncer

Użytkownicy
 • Content Count

  1201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czekam na czasy, kiedy na amazonie kupić będzie można samochód, a paczka przyleci do mnie nie DHLem a dronem. Już niedługo!
 2. Nic nie daje zamierzonego skutku. Niestety, słyszę szum siedząc w miejscu odsłuchowym, odłączyłem prawie wszystkie sprzety, bez skutku. Wygląda na to, że na tym piętrze ten ampli nie pogra.
 3. Dzisiaj dopiero wracam do domu... Dam znać.
 4. Tak znam mude tak samo jak ciebie, zapytam więc, masz ewentualnych kupców za idiotów czy wstałeś lewą nogą? 🙂
 5. Serio?! A co jest nie tak z tym basem? Jest go malo, czy jest słabo kontrolowany?
 6. Mowa o Opera Grand Mezza? Ladne! Na pewno wyglądają na droższe... 😉
 7. Jeżeli czegoś nie uzyskam, to dołu, daje sobie łeb uciąć, że na górze są bardziej rozdzielcze od Autor. Miał ktoś okazję słuchać ich z jakimś RELem?
 8. Już dawno przestałem być basolubem. Wypożyczę je i sprawdzę u siebie w pomieszczeniu.
 9. Mnie smuci, że KEFy LS50 potrzebują drogiej elektroniki. Pięknie wpasowały się w moje gusta... muda, miałeś okazję słuchać ich ze swoim NADem?
 10. W wielkim skrócie, z naszych obserwacji wynika, że Aurory potrzebują szczególnego traktowania w zakresie średnich i wysokich tonów. Jak będę ich odsłuchiwał spróbuję je z Pionieerem i Onkyo (bo te wiem że są na pewno).
 11. Nic do niego podłączone nie jest, oprócz kabli głośnikowych i zasilającego. Nawet anteny do radia ni ma. Czy zmiana listwy/przewodu zasilającego jest skazana na straty? Ciągle czytam o tych poprawiaczach prądu, działają one czy nie działają...? 🙂
 12. Te KEFy to zrobiły na mnie, dosłownie tydzień temu, takie wrażenie, że zastanawiam się, czy nie spróbować ich w 22m. Wiadomo jak u nich z basem, ale reszta...
 13. Cała, wszyscy mają inne uszy, priorytety, pomieszczenia i elektronikę. Jeżeli ktoś pisze, że jakieś kolumny są absolutnie naj do iluś tam, to znaczy, że albo na tym zarabia, albo nie bierze pod uwagę pierwszego zdania mojej wypowiedzi.
 14. I to jest złota myśl tego wątku (szkoda, że nie na temat, ale lepsze coś niż nic). Zdecydowanie polecam, daje więcej niż najdroższe kable i jest słyszalne nawet wtedy, kiedy nie chcemy nic usłyszeć 😉 Do wątku, możemy wrócić na właściwe tory? Skoro kilka osób słuchało Auror z czymkolwiek, może opisze swoje spostrzeżenia? Skoro już piszemy, to może na temat...?
 15. Może... Trudno powiedzieć na pewno. Ampli wcześniej grał w większym metrażu, w sensie dalej od niego/kolumn siedziałem. Sprawdzę, dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.