Jump to content

D4ncer

Użytkownicy
 • Content Count

  1289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O! Jak już się pojawiłeś, poproś ewentualnych kupców o opinię w tym temacie 🙂
 2. D4ncer

  Co robicie? Covid-19

  Mandat można dostać za wszystko jak się policjant uprze, co innego, że żaden sąd tego nie przyklepie zwłaszcza, że ogranicza rzeczy zagwarantowane przez konstytucję.
 3. Cześć Grundigomaniacy! Po pierwsze, czy gregaudio ma jeszcze swoją stronę internetową? Po drugie, czy jest w ogóle szansa na zakup, i jak często pojawiają się systemy po tuninga polskiego Ojca Chrzestnego marki? 🙂
 4. Mamy na forum osoby, które już taki mod mają? Czy mogą się wypowiedzieć na jego temat? muda, nie patrz 😉
 5. Województwo: Śląskie, miejscowość: Malaga :-D
 6. Czy ktoś jeszcze mógłby się na ich temat wypowiedzieć?
 7. D4ncer

  Yamaha R-N803D

  Zastanawiające. Yamaha A-S501 jest w moim odczuciu najjaśniejsza z aktualnych klocków tego producenta, do tego jasne kolumny. Albo lubisz bardzo jasno i szczegółowo, albo pomieszczenie jest zbyt wygłuszone, albo... cholera wie co 😛 Mnie aż boli jak o takim połączeniu myśle.
 8. Omniomniom... [Hidden Content] Nie wiem jak cena, ale miałem przyjemność porównywać ją i było tak, jak powinno być ❤️
 9. Skoro jest opcja na podłączenie LANu dzięki kablowi, to może istnieje taki, który pozwoli podłączyć mi dysk zewnętrzny? 🙂
 10. D4ncer

  Wasze ustroje.

  Dokładnie. Odrobina oryginalności w tym nudnym świecie słupków...
 11. Porównaj je proszę ; >
 12. Jaką górę mają te Dali? Gładszą? Tak się teraz pisze o kolumnach bez góry? Na tych kolumnach najdrażliwsze rejestry np trąbki, które na żywo aż kłują w uszy, brzmią słodko jak miód, czyli są oskalpowane. Nie mowię, że to złe kolumny, tylko nie dorabiajmy legend i pięknych pojęc a nazywajmy rzeczy po imieniu. Jak ktoś lubi ciepłe kluchy są spoko (tymbardziej, że bas też mają przewalony).
 13. Ile to pomieszczenie ma metrów kw...?
 14. Kryzys Panie kryzys, ale pisz Pan na PW... 😉 SPRZEDAM ostatnią parę Polk Audio rti A1, kolor czarny, jeszcze oryginalnie zapakowane, najtaniej w Polszy. 800zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.