Jump to content

sts

Użytkownicy
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jakiś problem jeśli zachowasz odległości głośnika od górnej i bocznych ścianek? Zaletą konstrukcji wyglądającej jak ardento jest smukły wygląd, łatwość estetycznego wykonania ktorego nie zepsuje nawet przesunięcie głośnika względem osi pionowej (a moze poprawić charakterystyke) a jak się znudzi łatwo dorzucić tweeter lub oddzielnie pędzony woofer pracujący w otwartej ogrodzie 😉
 2. Tez jestem za pralka, pralki moga wygladac ładnie 😉 np Sonus Faber Stradivari: Albo znacznie prostsze w konstrukcji Ardento ALTER:
 3. sts

  Hypex DIY

  Niestety, było by zbyt pięknie, to jest na starszych modułach Hypex UcD400.
 4. WLM Lascala z tym glosnikiem kiedyś na tym forum próbowano klonować. Jeszcze ciekawsze były WLM Lyra, które w nadstawce podobno miały dwa takie wysokotonowce rozsunięte na boki. Wynalazki WLMa dla "audiofilów", z aktywna korekcja o ile pamiętam, co kto lubi. Wyglądały za to pięknie, może przemysl koncepcję 😉
 5. Szukaj pod hasłem FAST SPEAKERS, różnie jest to rozwijane, najczęściej jako Full range AssiSTed lub Full range And Subwoofer Technology
 6. Daj spokój z tym przekaźnikiem. Te moduły maja nagłaśniać bezawaryjnie koncerty na stadionach, układ monitoruje wszystko co się na nim dzieje i takie dokładki nie sa potrzebne. Nic nie zalewaj, zacznij od sprawdzenia protektora czy nie zwiera wyjść ujemnych obu kanałów a najlepiej wywal od razu ten protektor. Jesli nadal cos bedzie nie tak to trzeba odeslac na serwis do dystrybutora.
 7. Po co ci ten protektor, moduł ICEPower ma wszelkie potrzebne zabezpieczenia, przekaźnik moze jedynie degradowac dzwiek. Nie widze dokladnie jaki tam masz przekaznik, ale to wzmacniacz mostkowy, na wyjsciu nie ma GND i nigdzie wyjscia glosnikowe nie moga sie ze sobą łaczyc.
 8. Jak zostanie zamontowany tunel bassreflex i obecny otwór przestanie siać całym, przesuniętym w fazie pasmem, muzycy z pokoju przeniosą się z pokoju wprost do serca słuchacza 😀 Nie mam nic przeciwko głosikom szerokopasmowym, to specyficzne granie i może się podobać, natomiast robienie z tego cudownego rozwiązania przy takim poziomie ignorancji jest nieporozumieniem i tyle.
 9. W takim razie nie powołuj się na projekt AudioAddicted, zrobiłeś własny projekt który ignoruje zjawiska akustyczne i wg twojego gustu jest to projekt doskonały. Pozostaje zainteresować tym innych, obawiam się ze z podobnym skutkiem
 10. A wstawiłeś już port bassreflex i filtr tak AudioAddicted to zaprojektował czy dalej ignorujesz wszystkie zjawiska akustyczne i całość sobie regulujesz na ucho korektorem w androidzie i mierzysz aplikacja w telefonie? I to ma być merytoryczny wątek? Sam głośnik i projekt obudowy AudioAddicted zapewne są ciekawe i warte uwagi, obudowy zaskakująco dobrze wykonane ale cała reszta to bałagan, zasłyszane historie oraz nieudolne dorabianie do tego teorii i jest to jasne dla każdego kto cokolwiek kiedyś w akustyce w miarę rzetelnie pomierzył i wysilił się na przeanalizowanie wyników.
 11. sts

  Potrzebuję ...

  Kupie 2 x Cewka Taśmowa (WAX-COIL) 1,500mH
 12. Powyzej wpis o tym ze koszty pakowania i wysylki beda rozliczone oddzielnie. @dankam wyśle moduły bezpośrednio do Ciebie, zbierasz płatności od osób które pozostaną w kolejce i wysyłasz do nich moduły.
 13. Witam. Skoro nie wszyscy śledzą dokładnie watek w którym podawałem te informacje, wyjaśniam. Cenę 1300 za same moduły podał @dankam, bo to on je zamawia. Cena jest wyższa niż poprzednio ze względu na inny kurs funta, nie wnikałem w to za bardzo bo generalnie dankam robił przysługę ze to dla nas zamawiał. Od razu pisałem w wątku że jeśli nie znajdzie się inny chętny to zajmę się rozesłaniem do zainteresowanych i dam znać ile to będzie dodatkowo kosztowało. Teraz ta kwestie dla pierwszej partii 7 modułów przejął @frobek ale na tych samych zasadach. Czyli określi koszty pakowania i wysylki i zbierze od zamawiających płatności za tą wysyłkę. Drugą partią modułów deklarował się zając @Tanner na tej samej zasadzie. Przeczytajcie dokładnie wątek, o wszystkim była mowa. Pozdrawiam.
 14. Tak, bardzo milo czytac merytoryczne posty, niestety nie ma ich tu duzo, a te które są nie trafiają na podatny grunt, wiec pewnie będzie ich coraz mniej. Pozostaje ubolewać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.