Jump to content

defol

Użytkownicy
 • Content Count

  1285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

defol last won the day on March 24 2014

defol had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

409 Dobry

Audiostereo

151

Bocznica

258

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5021 profile views
 1. Kiedyś tak można było zrobić. Kupiłeś, nie podobał się to sprzedawałeś czasem nawet z zyskiem i to w chwilę. Teraz już tak nie jest. Możesz bujać się ze sprzedażą albo wcale nie sprzedać. Pozostaje wtedy mebel na półce.
 2. Nie! Wymagania mam skromne i praktyczne. Chcę po prostu posłuchać u siebie odtwarzacza używanego za 4tys złotych. Jak się spodoba to zostanie. Proste!
 3. Osobiście nie przypisałbym takiej cechy żadnemu Marantzowi jakiego słyszałem. No chyba, że 46 ale tam nic nie grało.
 4. Racja. Miałem wrażenie, że 904 gra sterylnie i chudo. Ale u kolegi grał całkiem przyzwoicie. Dlatego nikt mnie nie namówi na zakup czegokolwiek w ciemno choćby był to sprzęt wybitny [w ściśle określonym systemie :)]
 5. Kolega kiedyś miał Pioneera chyba model 904 gdzie trzeba było odwracać płytę. Prawie go od niego kupiłem ale w moim ówczesnym systemie lepiej zagrał Marantz 67SE.
 6. Zwróciłem na nie uwagę.
 7. cd nie ma nic wspolnego z twoim pomieszczeniem.to juz za duzo kombinujesz. jesli masz cos skopanego z akustyka.czy tez na poziomie kolumny -pomieszczenie.to co ma do tego cd. Idąc tokiem Twojego rozumowania mogę wstawić do każdego pomieszczenia cokolwiek. Każde prawie pomieszczenie ma coś skopane. Nie kupuję w ciemno. Wcześniej w mieszkaniu też kupowałem po odsłuchach U SIEBIE. Z doświadczenia wiem, że akustyka pomieszczenia ma kluczowy wpływ na dźwięk. Słyszałem już mega budżetowy sprzęt w super przygotowanych pomieszczeniach i było zacnie. A że u mnie pomies
 8. Dzięki za link. Musiałbym posłuchać u siebie. W tym moim pomieszczeniu dzieją się czary i cuda.
 9. Jaskinia to dobre określenie 🙂 do pomieszczenia wchodzi się przez wysuwane drzwi ze ściany. Taka Narnia 😉 Jak ktoś jest z okolic czy będzie przejazdem w okolicach Spały k. Tomaszowa Mazowieckiego to zapraszam na kawę i słuchanie. Może ktoś coś doradzi. Pomieszczenie jest naprawdę małe, na zdjęciu wyszło że to stadion ale tak nie jest.
 10. Zgadza się. Dziękuję. Uwierz mi ja już z tym pomieszczeniem cuda wyprawiałem. Zobacz, że za kolumnami mam ułożone wielkie poduchy i oparcia od starego narożnika. Uspokajają one bas. Nie potrzebuję tu mocnego dołu. Pisząc "dociążenie dźwięku" miałem raczej na myśli żeby dźwięku nie był zwiewny. Nie bardzo wiem jak to określić. Basu mam tutaj dużo. Poduchy i oparcia z narożnika, które mam za kolumnami go uspokajają. Potrzebuję czegoś równego w paśmie, z ładną barwą, grającego mocnym dźwiękiem ale też z dobrą przestrzenią właśnie taką jak gra MC100. Jak po Caspianie podłączę Myrya
 11. Zdjęcie jest tak zrobione. Kolumny między sobą mają 2,6metra, stoją od tylnej ściany 1,1metra, dogięcie względem środka jest niewielkie na poziomie 20 stopni. Caspian w tych warunkach gra zupełnie inaczej niż Myryad. Dlatego są dwa. Caspian ma dociążenie, jest znacznie lepszy barwowo ale brakuje mu przestrzeni i planktonu jaki prezentuje Myryad. Dlatego szukam czegoś co pogodzi te dwa różne światy. Pomieszczenie po podłodze ma jakieś 25m2 ale wysokość to tylko niespełna 2,1metra.
 12. Możesz rozwinąć? Skąd jesteś?
 13. Ciekawy trop. Mam teraz mc100. Trochę sterylny ale przestrzeń pięknie rysuje. Czuć oddech na płytach, wszystkie ECMy pięknie brzmią, żywo, przestrzenie. Niestety cierpi na tym nieco dół pasma i ogólnie barwa. Nie sztuką zrobić sprzęt, który będzie miał balans przesunięty w górę. Jest wtedy właśnie wrażenie większej detaliczności w dźwięku. Fajnie byłoby żeby przy tych cechach barwa i dociążenie też było ok. Jest chyba jakiś model mc600. Rozejrzę się. Dzięki!
 14. Z chęcią bym posłuchał. Szkoda, że tak daleko. Dziękuję Skąd jesteś? Zapraszam na kawę. Cdp 303 słyszałem kiedyś w innej konfiguracji. Kolega miał u siebie trzy cdeki i ten pamiętam, że grał fajnie. Równo, dźwięcznie i miękko. U mnie pomieszczenie specyficzne. Nisko bardzo, pomieszczenie symetryczne dlatego muszę posłuchać u siebie zanim zdecyduję, że coś zostaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.