Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Content Count

  700
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chętnie poczytam o różnicach s25 a c1 jak ktoś miał je obok siebie.
 2. Widzę, że są dwie używki NAF 845 w Pl.
 3. Właśnie coś w tym temacie... Ideałem byłoby brzmienie sun audio 2a3 na lampach rca i marconi ale o większej mocy... czyli będzie ciężko.
 4. Zawsze idę na żywioł, jak coś mnie ciekawi to kupuję i ćwiczę w domu. Miałem niedawno pożyczone halcro dm38, które wspaniale zagrało z sf electra amator 1 i z tymi Dynkami byłoby równie dobrze jestem pewny.
 5. Jasne, że napiszę wiecej jak je poznam ale plumkanie wychodzi super, kudosy też jak chcemy zrobić głośniej to z 2a3 kończy się moc. To moze Panowie z klubu polecą lampę do s25 ? najlepiej Set
 6. Testuję moje pierwsze dynki-s25 dostały 3,5 wata lampy 2a3 😉 efekt zadziwiająco pozytywny.
 7. Dosyć często widać takie ogłoszenia, zawsze byłem pewien, że to poprostu próba ratowania umarłych zawieszeń papierowych.
 8. Co do wysterowania aster - riviera ma 10w i grało to zawodowo w duzym pokoju dystrybutora, ponad 30m2 na oko. Moje kudosy grają w małym pokoju pięknie z sun audio 2a3 , może nie zrobimy koncertu rockowego ale do "normalnego" sluchania mocy wystarczy.
 9. Baba ale snelle e3 też są bardzo zacne lepsze o 1 klasę od harbeth 5 😉
 10. Poczekaj na eaton zbuduj skrzynkę i porównamy, który lepiej wypada jak się okaże, że wolisz goldy wtedy będziemy się rozglądać:)
 11. Napisałem świadomego audiofila a nie doświadczonego, to wcale nie musi być równorzędne... 🙂
 12. Może źle to określiłem, miałem na myśli to, że w optymalnej aplikacji (o ile taka istnieje) atera zagra zwyczajnie lepiej od harbs 5. Nie mieszajmy do mojego wpisu 40tek bo ich nie znam. Crescendo potrafi zagrać różnie w różnych aplikacjach ma swój sznyt ale np w art emotion monitor był stosowany.
 13. Lucjan stan tych egzemplarzy jest na tyle różny, że 2x różnica w cenie jest uzasadniona. Te z pierwszej aukcji mają przetworniki pasujące numerami do obudów i jest to fabryczna para a to już nie jest reguła ale zauważ, że przetworniki różnią się od siebie odcieniem i lakierem na zawieszeniu.
 14. Słuchałem aster u dystrybutora z malutką integrą riviera i tak jak ktoś pisał stronę wcześniej to była jedna z lepszych pezentacji jakie słyszałem. Harbs m40 nie znam ale jak ktoś porównuje astery do harbeth shl5 plus to ja mówię pas - przecież to zupełnie inne poziomy prezentacji shl5 to miłe dla ucha granie hifi a astery to bardzo przezroczyste i rozdzielcze kolumny dla świadomego audiofila, miałem je sobie kupić ale teraz ćwiczę kudosy c30, które grają w charakterze diapason astera. Jak ktoś jest chętny to miło byłoby porównać astery z kudosami ( te same głośniki).
 15. Dlatego Lucjan od razu robi duże skrzynki a w goldberry ze skalą było bdb u niego, 12 grają bardziej pierwszym bezpośrednim planem 10 generują głębię, szczególnie goldy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.