Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Content Count

  865
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Dobry

About szatan

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fbi ma rozmach, pamiętam dynki c2 z fbi potrafiły fajnie dać czadu ale raczej na miekko.
 2. Miroslav Pewnie było ale przypomnij jakie kolumny pędzi FBI i w jakim metrażu ?
 3. Świetne monitory, chyba najlepsze jakie znam. Niestety nie mam ich już i ciągle rozglądam się za większymi art emotion
 4. Miałem FBI w domu ponad miesiąc porównywałem go z końcówką halcro dm38 oczywiście w swoim systemie przez długi okres czasu, odniesieniem był mój ulubiony wzmacniacz sun audio 2a3 oraz monobloki jolida fusion na lampach 211. Jestem zwolennikiem lamp najlepiej SET a krella FBI odebrałem bardzo pozytywnie to soczyste i dociążone granie z bardzo obfitym ale kontrolowanym dołem. Halcro natomiast bardziej przypominało to co kocham w lampach Set - więcej odcieni, większe zróżnicowanie barwowe choć jaśniejsza od krella tonacja do tego rewelacyjna mikrodynamika, bas bardziej powściągliwy ale z jeszcze lepszą kontrolą i rozdzielczością jeśli można użyć takiego określenia dla basu. Dzięki temu porównaniu stałem się posiadaczem monobloków halcro dm68 i odkąd je mam nie zapinam lampy.
 5. Szakovsky na forum nie było jeszcze nigdy osoby która miałaby rownie irytujący ton co Ty, nawet zdjęcie przy nicku jakieś takie odpychające 😄 Czy ty ogolnie miałeś jakiś ze sprzętów o których piszesz w domu ?
 6. Miałem też klona sun audio - bowei i też grał świetnie ale oryginalny sun to jednak wyższa klasa.
 7. Potwierdzam z hpd i gold lsu całkiem ok z srm dramat.
 8. Tannoy eaton i gold 10" lsu genialnie grają z sun audio 2a3. Leben wg mnie z tannoy nie do końca synergiczny. Miałem lebena 300 pierwszą wersję i ogólnie piecyk jest genialny ze snell lub art czy mini utopiami grał fantastycznie jednak tannoy nie pokazywał z nim pełni swoich możliwości, nawet nie pamiętam co było nie tak ale razem z Lutkiem stwierdziliśmy, że nie koniecznie do Tannoy. Kiedyś jak juz nie miałem lebena do kumpel wpadł z modelem 300f i ten wydawał się bardziej otwarty i dynamiczy.
 9. Potwierdzam salon z kuchnią, hallem i o zgrozo klatką schodową a jeszcze do tego płytki dramat do kwadratu.
 10. heresy grały na ostatnim AS kapitalnie z haiku 300b, aż mi się smutno zrobiło, że już ich nie mam w każdym razie trochę z nimi walczyłem i takiego efektu nie udało się osiągnąć.
 11. Lutek to piankowe zawieszenie akurat można uznać jako mit, mam teraz jbl 4343 z 15" basem na piance i co jak co ale powolny to on nie jest w moich 18m2.
 12. Skali lepiej bym tego nie ujął tzn z hpd miałem tylko eaton miałem też srm12x i znam kolumny Lutka, gold 10" grają podobnie do hpd ale są nieco bardziej "gold" 😉 Jako, że eaton poszedł w świat następne berkeley, słyszałem jednak opinie, że bas 15" hpd to juz misiek prawda to ? eaton miał świetny bas. Lutek w hpd nie widzę sensu robienia obudów, jest z czego wybierać. Pokój mały ale muszę sprawdzić 15" Mam perspektywę na pokój 40m2 więc jest nadzieja.
 13. Tak taki właśnie mam model całe 2 dni jeszcze nie wstawiłem ich do swojego pokoju ale znając model gamma będzie to zapewne energetyczne i otwarte granie z bardzo dobrze kontrolowanym i kopiącym basem. To te z fotki.
 14. No no Skali ładne berkeley, mam wielką chęć na berkeley lub gold 15 lancaster, musi tylko jakiś grat zejść mi ze stanu. Teraz udało mi się na zamianki pozyskać electro voice delta - posłuchamy zobaczymy. Skali opisz różnice między devon, srm a berkeley
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.