Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Content Count

  749
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słuchałem Extrem już w 3 systemach. 1 z najwyższym pełnym setem Mark levinson 2 na AS w wyżej wymienionym porównaniu. 3 z monoblokami audio note conquest silver 300b.... i choć uwielbiam słabe setowe lampowce to jednak Extremy grały najlepiej z levinsonem no 33. Co ciekawe w tym systemie niby lepiej od levinsona zagray monobloki na pojedynczej lampie 845 - może uda mi się jeszcze raz rzucić uchem. Mini utopie miałem i są świetne ale warto tez rozpatrzyć art emotion monitor, mój były egzemplarz jest obecnie do kupienia - genialne kolumienki.
 2. Adamantesy mocno odstają od astery, grają mało rozdzielczo i dokładnie od droższych diapasonów. Adamantes i utopie to zupełnie różne granie mini są bardzo szybkie konturowe i otwarte, bas niezbyt głęboki ale czysty, rytmiczny i niepodbarwiony, utopie nie grają jednak przy tym chudo i ostro jak je dobrze zestawimy, werble perkusji są na nich tak energetyczne, że nic innego nie potrafi w moim systemie tego powtórzyć. Mini to bardzo dobre kolumny choć wielu na nich psy wiesza ale to wyznawcy barwnego zaokrąglonego grania. Adamantes słuchałem tylko na wystawie i przy asterach, które bardzo mi się podobają brzmią bez konturu i raczej relaksująco. Wybrałbym mini utopie, miałem i idzie zrobić bardzo dobre granie ale trzeba się przyłożyć - każde srebro w torze objawia się rozjaśnieniem i nadmierną pracą wysokotonowki.
 3. Rozmawiałem dziś z producentem i powiedział, że nie wykona już takich ze względu na bardzo zaawansowaną obudowę i musiałyby kosztować grubo powyżej 30 tys zł. Co do tych trójdrożnych supremus podobnie - dał do zrozumienia, że nie są dostępne... Nie powinno więc ich być na stronie.
 4. Pora napisać coś w temacie, Lutku na dniach mają stanąć u mnie "monitorki" jbl 4343 🙂 Kiedyś na tej ścianie grało kiepsko ale nie miałem adaptacji, teraz jest lepiej jak na szerokiej, kolumny mają dużo powietrza i to słychać.
 5. Miałem w domu dwie konstrukcje s16hz minas i aries (słuchałem kilka też kilka innych), Esy neo 3 se, kartogen, harpie amstaff Innych marek słuchałem u znajomych lub na AS i sundial brzmi dla mnie najlepiej, chociaż kartogeny śmiało mogą konkurować.
 6. Zapytaj producenta. Ogólnie chętnie poznałbym lepsze Polskie kolumny, może ktoś przywiezie lepsze na porównanie - budżet nie gra roli... 🙂
 7. Mam 18m i stare 10" tannoy gold lsu w większych niz fabryczne obudowach grają genialnie.
 8. Grają genialnie z halcro dm38 u znajomego. w swoim systemie podłączyłem najpierw do sun audio 2a3 i niby nie powinno być dobrze a jest... Późnej podlączę monobloki jolida na 211 i audioneta amp1
 9. Jak napiszę to dopiero się porobi 😉 Ogólnie byłem zdania, ze wyłącznie papierowe głośniki grają naturalnie a tu masz eton z włókna szklanego i zdziwko.
 10. Słuchałem wiele rodzimych marek u siebie czy w innych systemach. Oczywiście nie znam wszystkich Polskich kolumn uprzedzając pytania. Kartogeny jeszcze bardzo dobre.
 11. Najlepsze Polskie i jedne z najlepszych współczesnych jakie słuchałem. Naturalne, dynamiczne nieefekciarskie granie ze świetnie zestrojonym basem.
 12. Mam teraz w domu pożyczone sundial sonorus i to najlepsze Polskie kolumny jakie dane mi bylo słuchać, wstyd mi za rodzimych audiofili, że marka nie cieszy się wielką popularnością - jesteśmy głusi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.