Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Content Count

  870
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powinno się udać we wrzesniu, jak skończę to dopinamy temat. Gorzej jak wyjdzie akustyczna kaszanka bo to poddasze ... Mirek z Acoustic Lab trzyma częściowo rękę na pulsie podczas budowy pokoju i zapewne przyjedzie na adaptację jak skończę jednak to będzie zrobione pewnie po nowym roku. Jak jest parcie to możemy zrobić wcześniej kameralne spotkanie w mojej starej klitce 🙂
 2. Zapraszam do siebie na odsłuchy tylko pokój jest ciasny więc łącznie 4 osoby to max aby coś posłuchać ... Za jakieś 3 miesiące będę mial nowe, duże 38m pomieszczenie do audio, może lepiej wtedy ? Berkley mam zaklepane i czekam na możliwość ich transportu, sprawa nie jest pewna na 100%. Nie mam i nie znam cheviot. Jeśli chodzi o tannoy to mam teraz tylko gold lsu 10" w obudowie turnberry, eatony zamieniłem za EV delta.
 3. Emitter z dynkami c2 totalnie nie pasował ciemnica była, grał nieźle z mezzo utopiami ale to wzmak mało neutralny ma bardzo mocno zaznacozny charakter.
 4. Miałem pożyczonego FBI Krzyżaka w domu dosyć długo i stoczył on walkę z halcro dm38 oraz lampowym sun audio 2a3 🙂 Niestety wszytko grało po rca i Krell nie zagrał na max możliwości ale tak jak Miroslav pisał w krellu zabrakło mi drobnych detali, wykończeń, cieniowania czego najwięcej dała lampka 2a3 a halcro grało tak niesamowicie dobrze, że kupiłem monobloki tej marki. Jeszcze co do wspomnianych kabli mit, te konkretnie modele bas podbijają i to bardzo mocno efekt w moim systemie był super wyraźny - bas jak dzwon 🙂
 5. Fbi ma rozmach, pamiętam dynki c2 z fbi potrafiły fajnie dać czadu ale raczej na miekko.
 6. Miroslav Pewnie było ale przypomnij jakie kolumny pędzi FBI i w jakim metrażu ?
 7. Świetne monitory, chyba najlepsze jakie znam. Niestety nie mam ich już i ciągle rozglądam się za większymi art emotion
 8. Miałem FBI w domu ponad miesiąc porównywałem go z końcówką halcro dm38 oczywiście w swoim systemie przez długi okres czasu, odniesieniem był mój ulubiony wzmacniacz sun audio 2a3 oraz monobloki jolida fusion na lampach 211. Jestem zwolennikiem lamp najlepiej SET a krella FBI odebrałem bardzo pozytywnie to soczyste i dociążone granie z bardzo obfitym ale kontrolowanym dołem. Halcro natomiast bardziej przypominało to co kocham w lampach Set - więcej odcieni, większe zróżnicowanie barwowe choć jaśniejsza od krella tonacja do tego rewelacyjna mikrodynamika, bas bardziej powściągliwy ale z jeszcze lepszą kontrolą i rozdzielczością jeśli można użyć takiego określenia dla basu. Dzięki temu porównaniu stałem się posiadaczem monobloków halcro dm68 i odkąd je mam nie zapinam lampy.
 9. Szakovsky na forum nie było jeszcze nigdy osoby która miałaby rownie irytujący ton co Ty, nawet zdjęcie przy nicku jakieś takie odpychające 😄 Czy ty ogolnie miałeś jakiś ze sprzętów o których piszesz w domu ?
 10. Miałem też klona sun audio - bowei i też grał świetnie ale oryginalny sun to jednak wyższa klasa.
 11. Potwierdzam z hpd i gold lsu całkiem ok z srm dramat.
 12. Tannoy eaton i gold 10" lsu genialnie grają z sun audio 2a3. Leben wg mnie z tannoy nie do końca synergiczny. Miałem lebena 300 pierwszą wersję i ogólnie piecyk jest genialny ze snell lub art czy mini utopiami grał fantastycznie jednak tannoy nie pokazywał z nim pełni swoich możliwości, nawet nie pamiętam co było nie tak ale razem z Lutkiem stwierdziliśmy, że nie koniecznie do Tannoy. Kiedyś jak juz nie miałem lebena do kumpel wpadł z modelem 300f i ten wydawał się bardziej otwarty i dynamiczy.
 13. Potwierdzam salon z kuchnią, hallem i o zgrozo klatką schodową a jeszcze do tego płytki dramat do kwadratu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.