Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Content Count

  559
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że te łapią się na listę art emotion monitor- mniam
 2. szatan

  Sonus Faber CLUB

  Sprzedam guarneri memento, nie wpasowały się w system musiałbym pod nie wszystko od nowa składać. Raczej nie lubią się ze wzmacniaczami lampowymi a ja muszę mieć lampę ...
 3. To wiele zmienia 🙂 Odpalcie sobie na Panasonicu dokument przyrodniczy "Nasza Planeta" z netflixa ja nie widzę żadnych niedoskonałości w obrazie dla mnie pełna naturka. Miałem u siebie oleda LG 65" - Bez kalibracji kolory były dramatycznie przesadzone na wszystkich trybach ale kontrast ostrość i dynamika obrazu powalają, zapewne kalibracja załatwiłaby sprawę kolorów. Nie czułem jednak na oledzie tego spokoju i plastyki jaki daje Plazma Panasa, to jak dobry wzmacniacz set na 2a3... 🙂
 4. Tutaj się zgadzam, snell e3 w moim "przymałym" 17m pokoju zagrał dobrym basem i dociążeniem średnich dopiero po podniesieniu na 27cm, przy podstawie 20 cm bas dominuje, wzbudza się i ciągnie z kolei 35 cm - scena nienaturalnie wysoko i grają chudo, bas znika. Stojąc na ziemi grają tragicznie, wolno z ogromym buczącym basiskiem.
 5. Nie rozumiem co miałeś na myśli, proszę jeszcze raz powoli.
 6. Ja nie mogę mieć włączonych upłynniaczy, widzę ich efekty uboczne.
 7. Zła płynność na filmie full hd z Blu Ray lub z pliku? Może mało widziałem... Oczywiście wszelkie upłynniacze ruchu muszą być wyłączone. Zgodzę się, ze z dekodera SAT jest mało płynny szybki ruch.
 8. guarneri mają ogromy bas jak na swoje rozmiary i jest nawet szybki ale juz jego swoboda i różnorodność pozostają w tyle za dobrą, dużą, lekką membraną papierową. Oczywiście w pokoju do powiedzmy max 25m2
 9. Oczywiste, że poszczególne kolumny grają optymalnie z inną elektroniką. Jestem zwolennikiem wzmacniaczy lampowych ale specjalnie dla guarneri przytargałem do domu levinsona 383 i krella FBI, najlepsze efekty z levinsonem, zdecydowanie najbardziej neutralnie zagrały. Snell gra bardzo przyjemnie z lebenem i 211, mini również ale wolą moc 211tek. Ostatnio mini zastąpiły wlm lyra, gościnnie pojawiły się kharmy crm 3.2 a także nabyłem klipsch heresy III. Do wysokoskutecznych kolumn miałem okazję podłączyć operę na singlowej 2a3 - bardzo fajnie z wlm i klipsch. Okazuje się, że niewielkie podłogowe kolumny też nadają się do moich 17m. Wlm ma fajny potencjał ale bardzo wymagające...
 10. Mam 65vt60 i po kalibracji nie widziałem bardziej naturalnego obrazu z tv, jedynie dobry projektor przebija.
 11. Znam dynki c2 z krellem grały super a z asr emitter i lampą jolidy cieniutko, kluchowaty i zamknięty dźwięk. Guarneri też raczej potrzebują elektroniki po jasnej i dynamicznej stronie aby było neutralnie.
 12. Naturalnie, że w piekielnej Lubuskiej krainie w okolicach Gorzowa Wlkp
 13. shunyata hydra 8v2 teac vrds10 jako transport sotm 200ultra neo, sotm sps500 lampizator big 7 monobloki jolida fusion na lampach 211 lub leben 300 lub arc vsi55 kilka kabli... Zapomniałem art emotion monitor jeszcze do sprawdzenia.
 14. Chętnie jeszcze wstawiłbym manger z1 i dynaudio c1 ( znam c2)
 15. Jestem na etapie szukania dobrych monitorów do mojego 17m pokoju , rozrzut cenowy S/H całkiem spory. Na zapleczu stoją: celestion ditton 44, tannoy srm12x, kef 104ab, stare audio note J/D plus to co na zdjęciu snell e3, mini utopia, SF guarneri memento, były też Harbeth shl 5plus ale budżet nie wytrzymał i musiałem sprzedać. Między testami w domu miałem okazję posłuchać Diapason Astera u dystrybutora i "wyskoczyłem z kapci" zapewne staną u mnie na testy jak się budżet zwolni. Do odsluchu zostały klipsch heresy III i SF electra I, moze JBL... Jak ktoś chciałby przyjechać porównać ciekawy monitor z całą resztą zapraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.