Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Posts

  791
 • oraz w archiwum

  185
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

192 Dobry

Audiostereo

186

Bocznica

6

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

szatan's Achievements

 1. Panowie tego sie czytać nie da - znowu przez rok nie zaloguje sie na AS po tym co tutaj zobaczyłem Lutek sorry ale ja stąd spadam 😉
 2. Jeśli tak jest to nowe wilsony muszą grać wręcz anielsko 😉 ja sie zadowolę jednak chyba tym starym drewnem do kominka bo na nowe mnie nie stać. 🙂 Co do wątku to Lutku mało jestem na forum i chyba nie mam czasu takim wątkiem sie opiekować ale zawsze moje drzwi są otwarte dla audiofili / melomanów.
 3. Mam dokladnie podobnie 😉 Ale chyba jednak będę szukał singla do nich tak długo az znajdę hah zapraszam z manley.
 4. Mam teraz monobloki jolida na 211 i chyba to najlpeszy piec jaki podłączyłem do wilson a byly halcro dm68, sun audio 2a3, unison simply 845, luxkit 3550, lavardin is jeszcze mam od wczoraj zestaw vintage quad 44 i 405 - podłączymy;) Co do mocy wzmaka najlepsze jednak są te mocne mimo skuteczności kolumn, ubolewam bo najwięcej emocji i barwy daje unison jednak bas i dynamika nie maja tego co daje 200w jolida. zapraszam jak ktoś chętny na odsłuchy okolice Gorzowa wlkp.
 5. Wilsony już muszą zostać aż czas zmieni je w antymaterie... 😉 180kg sztuka wniesione po schodach - to jest wyczyn, koledzy się ode mnie odwrócili i już znieść nie pomogą 🙂
 6. Halcro to top wzmacniaczy - totalna rewelacja jeśli chodzi o tranzystory ale są dla mnie za mało wciągające, mam więcej emocji w muzyce z dobrej lampy. Za halcro kupiłem sobie sportowe coupe z którego mam więcej frajdy 😉
 7. Grały monobloki jolida fusion 3000 na lampach 211 trochę poprawione-tuningowane , pre sun audio svc1000, dac Lampizator big7, transport sotm sms200 ultra plus sps500, konwerter usb coax gustard u12, kable harmonix 101sus gp rca, polk cobra głośnikowe,usb entreq, zasilające od Lampizator. Zasilanie bezpośrednio ze sciany. Akustyka wstępnie zrobiona na etapie budowy ale czekam na dalsze kroki ze strony Bartka Chojnackiego. Gra to juz całkiem fajnie ale będę pieścił system. Ostatnio obróciłem sprzęt o 180 stopni i zagrało o wiele lepiej jak na 1szym zdjęciu.
 8. Wuelem dorobienie innej skrzynki to przecież nie jest technologia rodem z Nasa potrzeba, nie demonizuj... Przerabianie zwrotnicy lub robienie jej od nowa wg swojego pomysłu to nie jest najlepszy pomysł przyznaję ale skrzynka bardziej sztywna, czemu nie. Nie przepychajmy się zbyt wiele w tym cennym temacie.
 9. Prawda to, porówanie było do devona i uważam ze ori eaton gra ciekawiej w zasadzie to trzeba porównać obok ori eatona i te Lutkowe. Jedno jest pewne Lutka kolumny mają ten bas potężniejszy i niżej rozciągnięty i nie słychać żadnych skutków ubocznych więc zrobione jest to dobrze. Szczerze to tez odradzałem kombinacje z tą obudową bo uważam eatona za najlepszego tannoya jakiego znam ale aspekty wizualne in plus są a Lutek zaspokoił swoje marzenia o obudowie eliptycznej i kolumny na 100% nie grają gorzej od oryginału - wręcz przeciwnie.
 10. Wtrącę swoje pięć groszy. Stare tannoy czy goodmans, pewnie altec też ( nie znam) mają w sobie coś przyciągającego i elektryzującego sprawiają, że instrumenty stoją obok nas ( fortepian jest doskonałym przykładem) i ja nie słyszałem nowoczesnych kolumn, które tak potrafią to zrobić. Oczywiście z vintage nie ma tej precyzji, czystości, rozdzielczości co z topowych nowoczesnych przetworników głównie chodzi o wysokie tony dlatego ja jestem rozdarty między tymi dwoma światami - mam vitage i dobre nowoczesne głośniki, każdy ma coś w sobie. Dlaczego poprawienie kiepskiej skrzynki nie ma być dobrym pomysłem? Wyraźne słychać w tej Lutkowej mniejsze podbarwienia i rezonanse , basu tak czystego i sprężystego z Tannoy się nie spodziewałem. Chociaż przyznam rację , że cienkościenne z założenia harbeth i spendor też grają dobrze wszystko 5o kwestia zestawienia i dopasowania do pomieszczenia.
 11. No przecież nie wg mnie... ?
 12. To był generalny remont-przebudowa domu pokój odsłuchowy został na koniec jako najmniej konieczny do życia ? Cały remont przeprowadza 2 osobowa ekipa i trwa to już 9 miesięcy...
 13. Ruszyły prace nad audio pokojem dzis ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.