Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Content Count

  908
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

162 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam taką srebrną jolke jd100 mogę sprzedać. Potwierdzam super cd u mnie lepiej wypadł od meridiana 508 i linna Genki
 2. s100 czy sp9/1 w 20m zagra pod warunkiem, że staną w swobodnym polu i pokój nie jest mocno tłumiony. Spendor 9/1 u mnie w 18m dość silnie wytłumionych nie chciały dobrze zagrać, było ciemno i głucho a u znajomego w nieco bardziej ożywionej akustuce i ok 22m2 było super.
 3. Ja ostatnio trochę od tannoy zboczyłem i uważam, że całościowo lepszy dla mnie efekt dźwiękowy jest z jmlab mezzo utopia do których wróciłem po kilku latach, to jedyne kolumny które kupiłem drugi raz i chyba dla mnie to jest to. Ogólnie dźwięk jmlab jest lepiej wykończony, bardziej dopracowany słychać niesamowite wyrafinowanie i kulturę bez efekciarstwa do tego super neutralność i niesamowita dynamika kiedy potrzeba jednak jest to obarczone drogą przez mękę w doborze elektroniki i kabli - jeden błąd i sypie się dźwięk. Focal potrafi zagrać mocno tak sobie z torem który im nie pasuje
 4. Jest tak jak mówisz ale same membrany też chyba są nowe, nie mam pewności. Głośniki wysokotonowe są wymienione na nowe.
 5. wklęsłe sitko, jak tulipan wygląda? pokaż.
 6. alnico jest a jak jest rozwiązana tuba w jednych i drugich to nie wiem.
 7. No upgrade do canterbury to taka moja fanaberia ale coś w tym jest.
 8. Mam busa Lutku. Zawieszenie z tych Arden po renowacji jest identyczne jak w cantrbury - optycznie, jest sztywne ale nie jak w srm.
 9. ciiii 😚 Trochę się zapędziłem w wydatkach tylko dlatego je wystawiłem ale cena dość zaporowa więc sprzedaje tak żeby nie sprzedać 😉 Podobnie miałem ze swoim ukochanym samochodem palącym 25/100 sprzedawałem go 3 lata 🙂
 10. Odgrody jeszcze nie miałem więc chętnie.
 11. Delty już nie mam poszły dalej. Miałem za mały pokój do delt no i głośnik wysoktonowy , ogólnie cały sznyt grania nie był do końca w moim typie bo to koncertowy, wielki dźwięk a ja wolę subtelniej i finezyjne.
 12. Szatan jest z wami 😈 Mój Arden czeka na odpalenie nowego pomieszczenia ale myślę, że to nastąpi w okolicach stycznia może lutego - wtedy działamy. No i miejmy nadzieję, że covid zniknie ...
 13. Szukam tej jedynej, mam bliżej niż dalej 🙂
 14. No to nie jestem sam co mowi, ze snell lepszy od shl5 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.