Jump to content

szatan

Użytkownicy
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też chcę poznać tą Baba top listę 🙂 Dodam jeszcze, że wczoraj moja córka miała drugie urodziny i jak rozmawiała z rówieśnikami po swojemu to ich dyskusja wydawała się być bardziej merytoryczna niż to co tutaj się wyrabia...
 2. Jak podłączysz snell mozesz być mocno zaskoczony - pozytywnie
 3. Basu mam dużo na kolumnach ze zdjęć, nawet za dużo, znowu małe monitory z reguły nie mają pełnej skali instrumentów - fortepian, kontrabas. Nie czuję zjadania basu przez wełnę ale mam ją tylko pod skosem i na suficie, ściany murowane a podłoga to strop betonowy. 211 PP, sun audio fajniejszy...
 4. Już dwa lata jestem zdegradowany na poddasze.
 5. Nie wiem czy nie "za ładne" 🙂 poczytam
 6. Szukam kolumn do sun audio 2a3 (3,5w) , pokój ma 17m2 i słucham z bliskiej odległości mam 2,5m od kolumn, sprzęt stoi na szerokiej ścianie, tylne basreflexy możliwe ale raczej nie lubią się z tym pokojem, tylna ściana jest dość blisko bo 70cm do 1m. Na tą chwilę najlepsze efekty osiągnąłem z vintage tannoy gold 10'' lsu, wlm lyra i snell e3 ze wskazaniem na te ostatnie więc naturalnym rozwinięciem wydają się być audio note AN-E spe he signature ale ten bas troszkę się wlecze i jest go dużo ( tylny br). Będę wdzięczny za propozycje bo pomysły mi się kończą chcę koniecznie dobrać kolumny do sun audio bo na kondensatorach black gate i z lampami rca 2a3 i 5u4g oraz marconi 6sn7 gra tak, że już nie chcę nic innego. Klipsch odpada miałem i to nie to. Muzyki słucham różnej ale raczej jazz, blues, klasyka może jakieś JBL? L300 słuchałem i są fantastyczne ale nie do 17m2 Budżet bliżej nieokreślony...
 7. Nie brakuje 🙂 Wygodniej mi na podłodze podmienić kabelek czy wzmacniacz, ze stolikiem też jakoś gorzej gra bo stolik zabiera trochę powietrza głośnikom.
 8. totem mani 2 słuchałem u kolegi obok Art emotion monitor i w totem góra bardzo odstaje od reszty na minus, bas bardzo fajny.
 9. Ciężko o przymróżenie oka na forum, też nad tym ubolewam... 🙂 Niektórzy toczą tutaj walkę na śmierć i życie a najbardziej rozbraja mnie działalność detektywistyczna w prawie każdym wątku - czy aby ktoś nie wzmacnia, kurcze jak dobrze pisze to pewnie sprzedaje! Mamy go 😂
 10. No tak kojarzę a to bierz AN i opowiadaj jakie odczucia jestem ciekawy, m40 nigdy nie słuchałem do 17m się nie nadają raczej.
 11. Delikatnie sugerowałem takie rozwiązanie. Na jakich kolumnach słuchasz?
 12. Wiesz jak jest mam dużo gratów a budżet nie jest z gumy 🙂 To już droga paczka i jedego dnia wstaję i biorę drugiego nie i tak nie mogę się zdecydować. Wszystkie wątpliwości by zniknęły jak posłuchałbym ich u siebie. Miroslav chcesz mi je podkupić ? 🤔 Napisz co o nich sądzisz, leben to nie jest kompan dla nich optymalny choć gra to bardzo przyjemnie.
 13. Miroslav po Twoim wpisie wnioskuję, że byłem u Twojego kolegi i słuchałem tych AN E spe, one są po ubgrade do alnico i to słychać bo grają mega barwnie na średnicy, ciągle rozważam ich zakup, w tym pokoju gdzie stoją grają super ale jest problem z basem - jest go za dużo. Nie napisałeś nic o odczuciach z odsłuchu, snell też włączaliście?
 14. Mam też kefy 104 ab są świetne za tą kasę co kosztują nawet wybitne ale snell i harbeth acoustic hl mk III bardziej do mnie przemawiają jednak te kefy zagrały lepiej od harbeth shl5 plus w moim odczuciu.
 15. To nie moje ale takie same. Moje nigdy nie były na sprzedaż aczkolwiek miałem już dwie propozycje kupna snelli po odsłuchu innych kolumn na sprzedaż. Za 2500 to raczej ciężko kupić E3 w sensownej kondycji minimum 3500, cena jest śmieszna ale one wymagają duuużo lepszego toru niż mogłoby się wydawać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.