Jump to content

jbmar

Użytkownicy
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11544 profile views
 1. Lub ostrzeżenie innych przed wdepnięciem w bagno...
 2. Tyle w tym prawdy ile ironii… Przyznam, że dość wyrafinowana forma drwiny
 3. Opinia osoby, która handluje danym produktem jest dobra dla jeleni.
 4. Wynika z tego, że prawdopodobnie wzmacniacz od P-a-b-u zakupił Croissant (być może podszywając się pod kogoś innego), który później zrobił serwis u siebie, którego nie zrobił i sprzedaje jako w pełni sprawny. Słuszna uwaga:
 5. W pozostałych Cayinach też tak szybko wysychają elektrolity, czy tylko ten model to takie gówno...?
 6. Talent, inny umysł. Ten sam stadion, ta sama murawa, te same buty, ta sama piłka… A wracając do tematu, należałoby wziąć pod uwagę również dobry nastrój:)
 7. Tak były włączone. Przed chwilą zaczęły przychodzić powiadomienia. Dzięki.
 8. Dzięki, jak będę miał możliwości i okazję to chętnie posłucham. Na razie znalazłem tranzystor, który spełnia moje oczekiwania🙂
 9. Widzisz, w moim przypadku jest tak, ponieważ mój system opierał się „zawsze” (od bardzo dawna) na wzmacniaczach lampowych w topologii single ended, jednych bardziej drugich mniej dynamicznych ale w większości rozdzielczych a zarazem łagodnych w górze pasma. Xs’a kupiłem bo chciałem mieć wzmacniacz uniwersalny, z pilotem, funkcjonalny, z precyzyjnym potencjometrem, z możliwością przełączania źródeł z pilota, ale też z ładną barwą, który służy dla muzyki w tle, przede wszystkim do słuchania radia, natomiast końcówki lampowe miały być używane „od święta” w intymnej atmosferze, kiedy chcę prz
 10. Spokojnie, nie chodzi o to żeby zjechać XS’a ale żeby nakreślić potencjalnym kupującym jego charakter brzmienia, a ten w moim odczuciu właśnie taki jest, „ofensywny na górze”. Na pewno jest dużo zwolenników takiego brzmienia. Większość piszących na forum ma świadomość, że nie gra jeden element tylko cały system, a to co podepniemy do Naima będzie miało ogromny wpływ na końcowy efekt słuchanej muzyki. Ja preferuję łagodną górę połączoną z dynamiką reszty pasma, miałem nadzieję uzyskać to właśnie wpinając w system XS’a. Dynamika jest ale brak gładkości. Kupiłem, sprawdziłem, nie p
 11. Na pocztę @wp.pl również nie przychodzą powiadomienia.
 12. A później ucho się przyzwyczaiło. O charakterystykę pasma podpytaj producenta.
 13. Mi "dolny segment muzyczny" nie przeszkadzał, było w porządku. Xs'a spróbowałbym połączyć ze starszymi Proac'ami. Nie chciało bawić mi się w wymianę kolumn, chociaż przez chwilę nad tym myślałem, zdecydowałem się zmienić wzmacniacz.
 14. Coś w tym jest, potwierdzam to co napisał Krzysz, jest zbyt ofensywny. Pierwsze wrażenie robi dobre, ale przy dłuższym odsłuchu zaczyna męczyć. Próbowałem złagodzić go kablami, bo cała reszta mi odpowiadała ale nie dałem rady. Do XS muszą być podpięte kolumny z bardzo gładką górą.
 15. Prawdopodobnie jest to Peerless 146MR2608 (822733). [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.