Jump to content

2A3_fan

Użytkownicy
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Dobry

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sprzedaje to co na zdjeciu, nic innego nie ma.
 2. Sprzedam Quantum Symphony - poprawa zasilania audio. To samo siedzi w Nordost Thor, Reimyo, Walker audio itp. 1000zł
 3. sprzedam ramie REGA - nie znam modelu ma wymienione okablowanie na srebrne o wartosci 100gbp. Trzeba dolutować gniazgo/wtyk lub kable din. cena 400zł plus wysylka
 4. 2A3_fan

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam lampy jak na zdjeciach, NOSy w pudelkach, albo chwile używane o ceny zapraszam na PW
 5. hehe, nadal się znamy i mamy dobre stosunki 🙂 Ten znajomy uwielbia kupować i gromadzić, ma dużo sprzętu, prowadzi firmę, dobrze zarabia i kocha muzykę. Jeżeli nic się nie zmieniło to głównym wzmacniaczem jest TRI na EL34 Mullarda z Preampem Jadis JP80MC, natomiast monobloki JADIS 845 NEC oraz monobloki Ayona na KT88 stoją w kącie. OK. Koniec off topic. Tu ma być o DACach do 20tyś 😉
 6. U siebie nie słuchałem,, , ale mam dokładnie trzech znajomych którzy kupili z drugiej ręki Apogee Rosetta 200 oraz dodatkowo Zegar BIG BEN. Jeden sprzedał lampizatora BIG7, drugi słucha tą "Rosettę" z Maca Mini przez wyjscie FIREWIRE (porzebna opcjonalna karta do Apogee) a trzeci ma: Accuphase DP700, jakis CD Studera, jeden CD CARY oraz Transport i DAC Ayona a i tak słucha z Apogee, bo mu najlepiej gra. KLuczem jest ZEGAR, Firewire i MacMini. Swoją drogą, DP700 miałem pożyczony od znajomego z 7lat temu. Wizualnie śliczny ale za dzwiek powinien kosztować 1000zł.
 7. Upgrade robił właściciel Border Patrol, on upgradeował Audio Noty, Audio Innovation itp. Ja wstawiłem kondy audio note papier/olej bo byly Jenseny, a Black Gate WKZ został wymontowany i sprzedany na ebay do HongKongu. Wstawiłem Unicona, dla mnie to kond bardziej uniwersalny od WKZ, choc przyznaję, ze takiego basu jak WKZ to nie ma. Dobry jest jeszcze Audio-Professor "Nichiona". to byla taka odpowiedz Nichicona na WKZ 🙂 od Rubycona. I żeby nie było - ja tu nie przyszedłem śmiac się z Audio Note, tylko pragnę zaznaczyć, że: 1) nie wszystko złoto co sie swieci 2) warto miec otwarta głowę i nie bać się "szalonych" porównań Mam dużo historii w pamięci które obalały mity, typu: MacMini VS Ayon S5 jako serwer plików, Accuphase DP700 vs SONY CDP-X777ES jako cd player, Apogee Rosetta 200 vs Lampizator big7, ORtofon AC-1000 vs Acrolink D6300 itp itd. 🙂
 8. to był mój. płytka od DAC5 trafa - TRANS 496 taki piękny i legendarny :] Bo złożyć naprawdę dobry system jest trudno. Poza tym co oznacza "dobry", nie ma i nie było wzorca, a każde założenie "wzorca" i ideału można obalić? Ja mam kilka systemów (3) w zależności od humoru i odtwarzanej muzyki. Jednym nie potrafie zaspokoic oczekiwac w przypadku kazdego typu muzyki
 9. 🙂 dwa słowa ode mnie aby ukazać moją rzeczywistość 😉 WKZ kosztuje tyle od niedawna, gdy produkowany był ten DAC Audio Note to koszt WKZ był około 80usd w detalu. Ja jako kij w mrowisko powiem, że miałem Audio note DAC3 Signature upgradeowany do DAC4. Dodatkowo z zewnętrznm zasilaniem BORDER PARTOL, czyli mega wielki dławik, mega wielki transformator zasilający i lampa GZ37 Mullard. Sprzedałem to za 4000EUR do Niemiec. Mogę wstawić zdjęcia jak bedziecie chcieli. Napędzałem to CEC TL2 z zegarem Neutron Star NEW CLASS D, nafaszerowany ELNAMI i BLACK GATEAMI.. . pamiętasz jak kiedyś (z 4-6lat temu) porównalismy go u Ciebie z transportem Jays? Od tego zestawu lepiej u mnie zagrał SONY CDP-X55ES i nie była to różnica na zasadzie niuansów, tylko CEC + AN to było jakieś ciche, nudne, niewciągajace granie a na SONY zagrała muzyka. Sony tego dostałem w brzydkim stanie wizualnym od Neomamuta za 400zł. Czyli pół darmo. Potem Neomamut wpadł do mnie z SONY CDP-X77ES oraz X777ES.. oba zagrały gorzej od X55ES. (u Marcina - Neomamut - Sony CDP777 gra najlepiej ze wszystkich trzech) jaki z tego wniosek? żaden :), może taki.. że co system i słuchacz to inna historia. Albo się coś wpasuje albo nie.
 10. Panie i Panowie.. czy ktoś z Was testował Schiit Yggdrasil (najnowsza wersje) albo Gustarda na AK4499?
 11. 2A3_fan

  Transformatory do audio

  Transformatory Pana Głowińskiego to jest światowy TOP. Amorficzne Tamury są znacznie gorsze niż najlepsze produkty Pana Głowińskiego.
 12. 2A3_fan

  Sprzedam/kupię

  Mam dławik firmy TRIBUTE, 20H, 130mA, zalany, wygląda i gra znakomicie. 300zł + wysylka
 13. 2A3_fan

  Sprzedam/kupię

  sprzedam dwie pary SILVERTONE 45A, pomiary jak nowe / NOS. Gwarancja rozruchowa. Cena 2700pln za 4 sztuki 45A to lampa produkowana tylko przez jedną firmę. Taka 45'tka o ciut większej mocy. Wszystkie zalety 45 tylko lepiej podane. Lampy wyjątkowo rzadkie, aktualnie jest jedna aukcja w USA 5500 PLN za osiem lamp z czego połowa ma emisję na średnim poziomie. ps. nie mylić z Silvertone 45, to nie te same lampy.
 14. Zapraszam do siebie po zakup SIlvertone 45A, mam dwie pary NOS, z czego jedna grana ze 100h czyli krótko. To unikalne 45tki, nawet zdjęcia ciężko znaleźć w sieci. Mają bańkę w rozmiarze 2A3 dzięki czemu oddają więcej mocy. Dzwiękowo są bardzo dobre, wiem bo miałem wiele 45tek od róznych producentów, w tym te w wersji GLOBE od Arcturusa, Deforest, Cunningham i Super Airline.
 15. 2A3_fan

  RANKING LAMP KT88

  Dziękuję również i wszystkiego dobrego! Do usłyszenia w tym bądz innym wątku 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.