Jump to content

Robert73

Użytkownicy
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Robert73

  Ktore słuchawki?

  Do nich świetnie pasuję player Colorfly C10 , nieco taki analogowy sound z precyzyjnymi MSR 7 to super para .
 2. Wrócili po 10 latach świetnym albumem :) Od żabojadów , ciężko ale melodyjnie :
 3. Szukaj używki Sony PHA-3, ponoć synergia z Z7 , tylko nie wiem czy za 2 tys go znajdziesz , to dość drogi wzmak -Dac.
 4. Akg do telefonu i tableta ? Panowie bez żartów one potrzebują wzmaka aby zagrały na 100% . Z HD 598 jest podobnie , bez wzmacniacza to granie na pół gwizdka. https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-philips-a1pro-00-czarny?gclid=Cj0KEQiApqTCBRC-977Hi9Ov8pkBEiQA5B_ipbDmVj6KAUr9SVsmdWHwK2zF33C9_Bp3gT6D8xlFeeoaAgBl8P8HAQ Te pójdą nawet z kartofla , a graja lepiej od tych JBL .
 5. https://nucleus.bandcamp.com/album/sentient Niesamowity mastering , tak pokazać bas w tej muzie , klękajcie narody ! Dla mnie miks roku 2016 w death metalu , tak powinno się robić płyty , brawo pan Damian Herring
 6. Tv będzie źródłem sygnału i ma optyka na wyjściu ? To chyba DAC jest potrzebny plus wzmak do głośników , albo monitory studyjne z DAC wbudowanym .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.