Jump to content

neverland

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odświeżając wątek czy warto przeskoczyć z Tidal Premium na Tidal HiFi - czy jest dużo lepiej, na pewno drożej?
 2. Dzięki za pomoc. Podkręciłem głośność na optical, jest dużo lepiej. Optical zostawiam dla TV a CD mam połączony RCA do wzmacniacza. Yamaha ma lepszy wpływ na dźwięk z TV niż CD.
 3. Dotarła Yamaha WXC-50. Po pierwsze jestem zdziwiony, że dorównuje a nawet czasami przewyższa jakością mojego leciwego CD kupionego za sadzoną sałatę w GB w latach 90-tych Technicsa SL-PS740A. Jako, że mój wzmacniacz Primare I21 nie posiada złącza optycznego puszczam po RCA. Wszyscy straszą obsługą Tidal przez aplikację MusicCast - wszystko działa, może trochę to kwadratowe i toporne ale co chcę to znajduję i nie ma żadnych problemów, płyty odtwarzane są płynnie bez żadnych zacięć. Rozgryzam różne połączenia typu tv po optyku z Yamahą i potem po RCA ze wzmacniaczem ale jakoś słabo i cicho - lep
 4. Generalnie dokonałem już wybory i czekam na Yamahę WXC-50. Nie jestem biegły w połączenia, torach przesyłu itp. Czy ktoś z forumowiczów może mi wyjaśnić różnice w przełączeniu tego urządzenia jako player lub jako pre. Czy to jest związane tylko z możliwością regulacji głośności przez Yamahę lub przez wzmacniacz do którego będzie połączony czy też ma skutki w jakości odbioru słuchanej muzyki?
 5. Napisz proszę w jaki sposób działa AirPlay w przypadku Yamahy. Czy omijam aplikację MusicCast, uruchamiam aplikację Tidal z Iphona i łączę się za pomocą Wi-Fi z Yamahą, czy inaczej wygląda to połączenie? Jak jest z jakością dźwięku, czy nie ma strat i jest podobnie jak przez aplikację Yamahy? Czy wówczas źródłem jest telefon czy Yamaha. bo już się gubię.
 6. Czyli hipotetycznie Audio Pro Link-1 wraz z np. Cambridge Audio DacMagic 100 dałby znacznie lepszy efekt niż Yamaha wxad-10 ?
 7. Dzięki za informacje, kiedy spodziewacie się dostawy Yamahy wxad-10, bo nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie? ?
 8. Nie mam wejścia optycznego we wzmacniaczu więc Yamaha pasuje. Pytanie czy Yamaha nie ma problemu z Tidalem, bo czytałem na forum, że w przeszłości nie lubiła się Tidalem ? ale producent twierdzi że współpracują. Może była jakaś aktualizacja softu...?
 9. Witam, czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z tym urządzeniem. Pierwszy mój pomysł na stream to Yamaha wxad-10 ale jest problem z dostępnością. Z tego co czytałem, choć niewiele o tym w sieci, gra podobnie do Yamahy. Używam Tidala, wzmacniacz Primare I21 (brak wejścia optycznego), kolumny robione przez jednego z forumowiczów (chyba 15 lat temu :-))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.