Jump to content

pitbike

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I tu się pojawia dylemat co to ma być 🙂 Monitor bronze też mi nie podchodzą wizualnie. Ten Denon miesza w głowie 😄 A czy możecie coś powiedzieć o połączeniu Y 803 z Cambridge Audio SX 60? Ciekawi mnie japońsko angielskie połączenie 🙂 Zastanawiam się czy kwestię przewodów zostawić po wyborze kolumn?
 2. co do amplitunera to wybrałem go bazując na doświadczeniu z 602 i bardzo mi się podoba funkcjonalność. Ewentualnie inny ampli, wzmacniacz chyba jednak nie, teraz mam zestaw oddzielny co prawda technicsa (oraz drugi Diora 704) i jednak czuję, że chcę spróbować z all in one 🙂 prostota użytkowania do mnie przemawia. dlatego też ta 803 aby nie było to tak bardzo kosztem jakości. Dziś też trafiłem na Onkyo TX8390 i też mnie zaciekawił. MA Bronze 2 słuchałem pod Cyrusem i nie powaliły mnie dołem. dużo dobrego się naoglądałem i naczytałem o tych Elac. Obecne potrzebuję wymienić ze względu na gabaryty i to, że będą musiały stać na szafce. Nie jest to nic szczególnego (Jamo 86 tr) 86 to chyba rok modelowy :D. Chciałbym aby monitory dobrze grały w całym paśmie i czuć było dół. mój wątek tutaj:
 3. @S4Homea co polecasz z BR z przodu lub mogące grać dobrze blisko ściany?
 4. charakter grania aż tak znacząco się różni między 602 i 803? Założenie, że odpowiadało mi granie 602 mogę się negatywnie zaskoczyć dźwiękiem z 803?
 5. @radmorek masz na myśli, że 803 jest bardziej ostra?
 6. czyli słuchałeś obu ampli na tych samych głośnikach? W sumie decyduje się właśnie na 803D.
 7. dzięki za odpowiedź, w R N 602 ujęła mnie prostota obsługi i funkcjonalność aplikacji. W sprawie wyceny już pisałem i otrzymałem propozycję na ampli bo Elac niedostępne 😉
 8. słuchałem R N602 z obecnymi kolumnami. Kolumny mają aluminiowe soczewki akustyczne więc teoretycznie powinny ostrzej grać ale mi się podobało.
 9. Moj proces decyzyjny nadal trwa 😉 Ale jestem bliski zakupu 803 i Elac.
 10. przyjechało coś? 🙂
 11. Witajcie Chciałbym umilić sobie gotowanie makaronu w najbliższym czasie i zastanawiam się nad kolumnami podstawkowymi. W oko wpadły mi Elac debut B6.2 oraz Monitor Audio bronze 2. Ewentualnie Cambridge Audio SX 60. Te modele głównie ze względu na wymiary i postawienie blisko ściany. Miał ktoś z Was możliwość porównania? jakieś doświadczenia z tymi modelami? Słuchałem już Monitor Audio ale nie powaliły niskimi tonami. Budżet mam około 1500-1700pln i zakładałem raczej nowe. Ale otwarty jestem na propozycje. Obecnie gram na wzmacniaczu technics i starych podłogowych kolumnach Jamo 86 TR w pokoju z kuchnią około 20 m2. Muszę je zmienić ze względu na gabaryty. Muzyka przekrojowa od Wodeckiego, OSTR po elektroniczną. Źródło to CD i iPad ze Spotify. W planie zmiana wzmacniacza na jakiś z funkcjami sieciowymi. Na Jamo słuchałem już Yamahy R N602 i bardzo mi się podobało. I myślę, że mógłbym na nim pozostać ale wyższy model kusi większą mocą, według opinii lepszym dźwiękiem, DAB+ i kalibracją. Dużo lepszą jakość uzyskam kupując osobny wzmacniacz i odtwarzacz sieciowy w podobnej kwocie? Zdrowia!
 12. a czy udało Ci się posłuchać Elac i Pylon? Nie patrzyłem na tą firmę wcześniej ale ten 18 cm srednioniskotonowy kusi 🙂 i wydają się ciekawą propozycją. Tylko nie mam jak odsunąć od ścian takich monitorów a przydałoby się z tylnym bass reflex.
 13. @imbryk82 jak z decyzjami? 🙂 Opisałeś dokładnie taki sam przypadek jak ja rozważam 😉 Miałeś okazję, słuchać RN 602 i 803? Ps. pasjonat herbat? 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.