Jump to content

kichanadeta

Użytkownicy
 • Posts

  2223
 • oraz w archiwum

  2386
 • Joined

Reputation Całkowita

782 Bardzo dobry

Audiostereo

406

Bocznica

376

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kichanadeta's Achievements

 1. Syn mojej znajomej (nieletni) do tej pory szczepiony przeciw m.in. odrze zapytał: "Mamo, a dlaczego musisz podpisać pozwolenie na udzielenie szczepienia przeciw covid, skoro do tej pory szczepiono mnie bez zgody rodzica"
 2. "Tam, gdzie nie można zapobiec infekcji, szczepienie chroni również przed ciężkim przebiegiem choroby". Szef zespołu kryzysowego z Muenster, Wolfgang Heuer, podsumowuje: "Wiadomo, że ludzie mogą nadal być zarażani i stać się nosicielami pomimo szczepień" – powiedział agencji DPA. Jak dodał, "ale jasne jest również, że szczepienie bardzo zmniejsza ryzyko poważnego przebiegu choroby". Znaczy, ze ozdrowieńczy biorący udział mieli cięższy przebieg niż naszprycowani? Tymczasem będąc w PL Trójmiasto,Polwysep Helski Mierzeja Wiślana widziałem jak ludzie bawią się na imprezach i dyskotekach setkami i zakażeń brak lub są to jednostkowe przypadki. Ciekawie rozwija się sytuacja w Rzeszy. Tutejszy odpowiednik naszego syntezatora mowy (chyba już niedługo) postuluje za tym, aby ozdrowieńcy którzy zdecydują się na szpryce byli traktowani jak pelnozaszprycowani jeśli przyjmą jedna działkę. 🙂 Sarah Connor po raz kolejny musi odwołać koncert, bowiem po odbyciu kwarantanny test na obecność Coronawirusa okazał się pozytywny, wcześniej piosenkarka zaraziła się C19 pomimo pełnego szczepienia. A ciry, Przemysławy i lamy nadal ta sama narracja.
 3. Bobcat nie gniewaj się ale jeśli chodzi o wypalenia w nowych OLEDach to ja w tych działających na okrągło w Saturnach i MM nie zauważyłem. Te telewizory są włączone od kilku miesięcy od 10 do 20 godziny i nie widać tam żadnych wypalen. Jeśli chodzi o jakość obrazu to czerń jest rzeczywiście głębsza, nawet ze względu na materiał z jakiego wykonany jest ekran i ten OLEDowy nawet wyłączony jest ciemniejszy od QLEDa czy LCD. Osobiście tez wybrałem QLED Mini LED TCLa, ze względu na to, ze stoi w jasnym pomieszczeniu. Różnica pomiędzy OLED, a Mini LED jest w codziennym użytkowaniu na poziomie niuansów moim skromnym zdaniem i każdy wybierze co komu bardziej pasuje. Ja tez mialem okazje porównać w Saturnie bezpośrednio OLED vs QLED (mini led) i zgadzam się z tym, ze każdy z nich ma swoje zalety, jasność w QLEDach i czerń w OLEDach, więc nie ma co zawzięcie obstawać przy przewadze jednej techniki nad druga, bowiem zarówno jedna jak i druga ma swoje zalety jak i wady. Niemniej obydwie techniki zasługują na uznanie, bowiem obraz jest w obydwu przypadkach bardzo wysokiej jakości. Pozdrawiam!
 4. No ale przecież zaszczepiony tak samo zaraza innych i tak samo choruje jak niezaszczepiony.
 5. Bo te wszystkie siedzące tam koromysła to cytując klasyka "zdradzieckie mordy".
 6. Gdyby był - to już byłby zaszprycowany, jak nakazuje naczelnik kraju. 🙂
 7. Ja mogę polecić ten [Hidden Content]
 8. Ja w końcu zdecydowałem się na TCL 55C825, obraz całkiem przyzwoity, kontrast, czerń świetne. Do tego w gratisie doskonały dźwięk. Małżonce bardziej podobał się SONY KE-48A9, ale na TCL była promocja 1099€ + dodatkowy upust 150€, więc finalnie wyszedł 949€.
 9. Test PCR opracowano bez izolowanych próbek do kalibracji testu Dokument wydany właśnie przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) otwarcie przyznaje, że niesławny test PCR do wykrywania koronawirusa z Wuhan (choroby COVID-19) został opracowany nie na rzeczywistych próbkach chińskiego wirusa, ale raczej na tym, co wydaje się być materiałem genetycznym zwykłego wirusa przeziębienia. Ponieważ koronawirus SARS-CoV-2 w żadnym z „wariantów” nie został jeszcze właściwie wyizolowany, FDA zamiast tego wykorzystała zwykłe wirusy przeziębienia/grypy do wykonania testów PCR – co oznacza, że każdy z „pozytywnym” wynikiem na obecność chińskich zarazków, w rzeczywistości ma pozytywny wynik na obecność zarazków sezonowej grypy. To oczywiście wyjaśniałoby, dlaczego grypa prawie zniknęła w 2020 roku, ponieważ każdemu, kto zachorował, przypisywano diagnozę „COVID-19”. Wielu mówiło to od samego początku i nazywano ich „teoretykami spisku”, ale teraz FDA przyznała, że testy PCR były przez cały czas oszustwem. W dokumencie FDA wyraźnie stwierdza się, że zwykły materiał genetyczny grypy sezonowej został użyty jako marker testowy w zestawach testowych PCR, ponieważ władze wiedziały, że wiele osób przetestuje go „pozytywnie”, co pozwoliło im wykorzystać te wyniki do stworzenia narracji pandemicznej. To trochę długa lektura, ale spójrz sam i zobacz oszustwo na własne oczy. Nie istnieje żaden zatwierdzony test, który dokładnie wykrywa koronawirusa. W dokumencie czytamy: „Ponieważ w czasie opracowywania testu i prowadzenia tego badania nie były dostępne żadne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV do użycia przez CDC, testy zaprojektowane do wykrywania RNA 2019-nCoV zostały przetestowane z użyciem scharakteryzowanych zasobów pełnej długości RNA transkrybowanych in vitro (Gen N; numer dostępu GenBank: MN908947.2) o znanym mianie (kopie RNA/µl) dodanych do rozcieńczalnika składającego się z zawiesiny ludzkich komórek A549 i pożywki do transportu wirusów (VTM) w celu naśladowania próbki klinicznej”. Innym objawieniem w dokumencie jest przyznanie przez FDA, że wyniki testów są „łączone” w celu uzyskania niedokładnych liczb. FDA dosłownie produkuje dane w celach narracji pandemicznej i wszystko to wynika z opublikowanego dokumentu. [Hidden Content]
 10. Dla naszych forumowych omnibusów. Lisa Shaw nie żyje. Dziennikarka BBC zmarła z powodu powikłań po szczepionce AstraZeneca Dochodzenie koronera wykazało, że przyczyną śmierci dziennikarki BBC były rzadkie powikłania po szczepionce AstraZeneca. - Trombocytopenia, wywołana przez szczepionkę, spowodowała obrzęk i krwawienie w obrębie mózgu - powiedział Karen Dilks. [Hidden Content]
 11. Dodatkowo mamy takiego ulanego z betonu, króla Polski. Targowisko to tam już od dawna jest.
 12. Ale tylko na pół roku. Szczepienia w Wielkiej Brytanii. Naukowcy: Skuteczność szczepionek spada [Hidden Content],nId,5441728 Wielka Brytania: Pierwszy duży festiwal muzyczny po lockdownie. Setki zakażonych. Co na to nasze forumowe omnibusy? Ponad tysiąc uczestników Latitude Festival w Anglii otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa po tym, jak wzięli udział w lipcowej imprezie. Warunkiem uczestnictwa był dokument potwierdzający zaszczepienie albo negatywny wynik testu. Jak w takim razie doszło do tylu zakażeń? [Hidden Content],nId,5441777
 13. I stale takie drobiazgi beda zaskakiwac, a sprzet wcle nie tani. Przerabialem to z CASM6.
 14. Od niedzieli w Hamburgu wchodzi w zycie zasada 2G czyli (Genesene, Geimpfte- wyleczeni i zazczepieni) beda mogli wiecej. Wlasciciele knajp, restauracji, barow, hoteli, kin etc., ktorzy zdeklaruja chec partycypacji w systemie beda mogli obslugiwac gosci jak przed pandemia, zobowiazuja sie przy tym do kontroli paszportow covidowych. Czesc z nich juz skrytykowala pomysl, ze wzgledu na to, ze duza czesc ichniejsych gosci to Ci niezaszczepieni , ktorzy przychodzili z negatywnym testem i w zwiazku z tym nie kalkuluje im sie otwieranie interesow.
 15. Zakazenia rosna wsrod zaszczepionych idiotow.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.