Jump to content

kichanadeta

Użytkownicy
 • Content Count

  3170
 • Joined

Community Reputation

520 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. UE chce wprowadzić wspólną kartę szczepień Unia Europejska kontynuuje prace nad jednolitym świadectwem szczepienia koronowego, które ułatwi podróżowanie. Wspólny system mógłby być gotowy do użytku przed sezonem letnim. Po dzisiejszym specjalnym szczycie UE w sprawie kryzysu koronowego kanclerz Angela Merkel (CDU) oświadczyła, że wszyscy przedstawiciele zgodzili się, że wprowadzenie cyfrowej karty szczepień jest konieczne. Dalszy rozwój zajmie teraz około trzech miesięcy. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości podróżować będą mogli tylko ci, którzy mają świadectwo szczepień. „Nie podjęto
 2. [Hidden Content],11,,504112,Witold-Rogiewicz-kondolencje.html
 3. Lub kiwi. Śmiertelny wirus, a ile leży tego na ulicach miast - oślinione walające się i fruwające zużyte maseczki, rękawiczki, butelki z których pili podejrzani o zakazenie na COVID. Bój się covida.
 4. A to jak dawno ta szczepionka zostala wyorodukowana, ze za dwa dni mial uplynac termin przydatnosci jak to powiedzial pan Zborowski?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.