Jump to content

babatular

Użytkownicy+
 • Content Count

  2468
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

babatular last won the day on August 4

babatular had the most liked content!

Community Reputation

3702 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tyle tylko że teraz Xaviany brzmią klasę gorzej od starej serii XN. Szkoda..... Ale z drugiej strony rozumiem Bartlette - on robi biznes. Dlatego lepiej wypolerować obudowę z litego drewna niż dać lepsze głośniki - ludzie kupują oczami, a jakości brzmienie 95% ludzi i tak nie doceni. Takie XN360 - to są genialne kolumny (SF Cremony nie mają startu). Ale ilu audiofilów je doceni skoro nawet jak je ktoś kupi to nie ma systemu, środowiska akustycznego by doceni ich jakość.
 2. Trzeba być masochistą by kupić integre D,agostino Momentum za 243 tys.zł. !!!! w której producent nawet gniazd głośnikowych nie potrafił normalnie rozstawić i zamiast zastosować top od Furutecha lub WBT to dał jakieś wynalazki.
 3. Zrobić u stolarza stolik za psie pieniądze. Bo to co wyprawiają firmy tzw.audiofilskie z cenami to skandal.
 4. A tymczasem dzisiaj już formalnie szef Kurwizji z kaczorkiem dyktatorkiem wystrychnęli Dudę na ( nomen omen) Dudka.
 5. Chyba żartujesz. Udział w ustawionej debacie w Końskich byłby politycznym samobójstwem dla Trzaska. Przecież Kurski miał tam na 100% przygotowaną biedną, starszą, schorowaną kobietę, która płacząc przed kamerami atakowała by Trzaska, że to przez niego straciła mieszkanie w Warszawie na rzecz handlarzy kamienicami i przez Trzaska straciła zdrowie, mąż życie a córka popełniła samobójstwo. Z takiego starcia nawet najbardziej inteligentny i zręczny polityk musi wyjść przegrany. Dlaczego Duda panicznie bał się neutralnej debaty z Trzaskowskim - bo wiedział ( w zasadzie to Bielan wiedział ), że po takiej debacie nie ma mowy o reelekcji ( szczególnie gdyby ją zobaczyli telewidzowie TVPiS). I jak nie trawie Bielana - to muszę przyznać, że strategiem i taktykiem polityczno-wizerunkowym jest wybitnym.
 6. Nie pie$dol mi tu jak każdy PiSowiec - domysły, przypuszczenia, nadinterpretacje. Dawaj konkret gdzie broni balkonowego debila ?
 7. Zyzol Moje stanowisko w sprawie idioty i kretyna ze sławnego balkonu jest jasne. Ale zacytuj Trzaska, broniącego tego balkonowego idioty.
 8. Iksik No i cały twój misterny plan - paszoł w pizdu. Nie ma raportu - nie ma zamachu.
 9. Nie fanzol. Debil i idiota z balkonu to dno. Ale tacy są i wśród katolików i wśród homoseksualistów, i wśród łysych, i grubych, i starych, i młodych. Żenujące zachowanie tego typa z balkonu jest poza dyskusją. Z drugiej strony - po jaką cholerę milicja właziła do tego mieszkania.
 10. Iksik Nic nie mylę. To że nie ogarniasz tym pustym dzbanem to nie moja wina. Bredzisz jak potłuczony. [Hidden Content] W Galerii kto? Antoś Gdzie masz ten raport? Aktualności kończą się w 2018r. Gdzie jest raport?
 11. what? Co Ty do mnie rozmawiasz ? Co Ty pieprzysz. Jaki film. Gdzie raport ???
 12. Filmy fabularne i scienci fiction mnie nie interesują. Interesuje mnie Raport Końcowy z Prac Podkomisji Smoleńskiej Macierewicza - podpisany przez Antka i wszystkich "ekspertów" Gdzie ten raport - chetnie przeczytam ? No gdzie ten raport ?
 13. To się pisowcy zdecydyjcie w końcu czy jestem Polakiem czy UBekiem, czy wrogiem Polski.
 14. No właśnie że nie ma żadnego. Zacznij ludzi traktować przez pryzmat tego kim są etycznie, moralnie, osobowościowo i jak się zachowują - a nie jaką mają orientację seksualną, kolor skóry, wyznanie, przekonania, wygląd.
 15. Idiota, prymityw i prostak. Po prostu. ja mam w doopie czy jest gejem, pisiakiem czy prowokatorem. Zrozum wreszcie, że idiota i kretyn to idiota i kretyn i nie ma znaczenia czy jest Murzynem, Niemcem, Eskimosem, Polakiem, Żydem czy gejem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.