Jump to content

babatular

Użytkownicy+
 • Content Count

  3122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

babatular last won the day on May 29

babatular had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

5012 Pięciotysięcznik

Audiostereo

1496

Bocznica

3516

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak ? A dlaczego ? Skąd wiesz który "kierunek" bezpiecznika jest właściwy ? PMD ocenił, że właściwy to "kontour", Ty że właściwy to "miękko" - i kto ma rację ?
 2. Nie zgadłeś - a takie łatwe
 3. DYPLOMATOŁ TOTALNY - kto zgadnie o kim to ?
 4. jezz Rozumiem, że w poniedziałek otwierasz firmę, zatrudnisz 20 pracowników i będziesz im płacił kupę kasiory, bez względu jakimi są pracownikami. No jako prawy, narodowy , pisowski i katolicki Polak dasz wszystkim pracodawcom przykład jaki szmalec się płaci pracownikom i jak się nimi opiekuje. Czekam......
 5. Po dwóch tygodniach, umęczony psychicznie ciągłym oglądaniem niezależnej, misyjnej, jakże rzetelnej TVP i TVPInfo przełączyłem dzisiaj na inna stację. Myślę, a wybiore tą o ktorej TVPInfo, Kurski i Kaczyński mowią że zła, antypolska, antykatolicka, antynarodowa, anty pisowska. Przełączyłem, a tam..... .....niejaki Paruch - podobno profesor, choć po tym co wygadywał to trudno uwierzyć w tą profesurę. pan Paruch zjada na śniadanie Rachonia, Holecką i Kurskiego razem wziętych. Nie wiem co takiego dał, obiecał Kaczor panu Paruchowi ale wazeliniarstwo, lizodupstwo i obłuda pisowska
 6. Dożynanie watahy ? - Sikorski powiedział coś takiego to fakt - ale tak sie składa że to pisowiec - tyle tylko że wyleczony. Dożynanie watahy - no tak w pojęciu pisu niezależni , myślący ludzie to wataha i drugi sort. Wiec pis dorżnął niezależnych mądrych sędziów, prokuratorów, nauczycieli, aborcją dorżnął kobiety, teraz dorżnie przedsiębiorców - czym lepiej zarabiających tym bardziej ich pis dorżnie podatkami. Pis dorżnął emaptie dla katastrofy smolenskiej, dorżnął edukację, dorżnął TK, SN, KRS.
 7. WY ???? Towarzyszu - Wiecie Rozumiecie. Ach ten Ukochany PRL pisiaków. Naprawdę nic nie poradzę na twoją demencję umysłową. Juz sto razy powtarzałem - lud ciemny i durny. Że mnie nie potrafisz zrozumieć to pojmuje. Ale zapytaj Kurskiego o swoją ciemnotę - on ci to wytłumaczy. Dlatego jeszcze długo będzie panowało chamstwo, prymitywizm i debilizm. Zidiocony i zindoktrynowany ciemny lud głosuje na prymitywów i miernych prostaków pozbawionych elementarnych zasad godności, przyzwoitości, uczciwości, etyki i moralności. Jezz'ik Jak tam palec Cichockiej. Pisiulowcy kochają po
 8. No to twój guru - Kurski - określił swoich odbiorców jako "ciemny lud". Kurski z Kaczorem wie, że pisowska TV to klucz do wygrywania wyborów - właśnie z uwagi na ciemnotę ludu. Chamstwu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom. Białoskarpetowcy w sandałach to raczej elektorat dojnej zmiany. Widzę że śnisz na jawie i bajdurzysz w oparach pisowskiej propagandy - wszystko ci się pokręciło - tak działa prymitywna indoktrynacja k(a/i)czowatego pisu. Na takich "tuzów" intelektu jak ty w zupełności to wystarcza. Wcale mnie to nie cieszy, że ludzie są tak banaln
 9. od razu widać żeś lewak pełną gębą ktory nigdy nie zatrudniał ludzi, nie musiał się zmagać z idiotycznymi przepisami, urzędnikami, pozyskiwać kontrakty by mieć z czego ludzi zapłacić. Wczoraj ogłądałem TVPiS Info i czytałem Gazete Polską. Najlepsze potwierdzenie jak ludzie są durni, sterowalni, zidioceni, niemyślący.
 10. Jacchusia Idealnie pasujesz mi ma wyborce Kukiza - jednego z 20% ktorzy oddali na to kompletne dno swój głos w wyborach prezydenckich !!!!!. Wg 20% skończonych idiotów prezydentem miał zostać alkoholik, czlowiek wykazujący niezrownoważonie psychiczne i emocjonalne. Do tego bez odrobiny godności i przyzwoitości To bzdury lewicy i polskiej "prawicy" - czyli Czarzastego i Kaczyńskiego. W końcu skoro żyjemy w socjaliźmie PRL II to wpis Młodej Lewicy jest po lini i na bazie obecnego porządku socjalistycznego.
 11. Aż strach pomyśleć co to bedzie jak z powodu optymalizacji kosztów Dynki zaczną się palić. Dzięki Roxi za ostrzeżenie !
 12. Nie dziwię ci się. Brakuje ci w rozmowie ze mną jakichkolwiek argumentów. Podałem listę wielu tematów o których możemy pogadać - ale nie ma o czym bo brakuje ci argumentów poza dwoma: to atak na KK i na narodową,pisowską Polskę.
 13. Sławunio Na temat twojego fanatycznego uwielbienia pisu i facetów w sukienkach i zwykłej przyzwoitości juz rozmawialismy sto razy. Ale jak tam kolumienki na Scanach - juz je w piwnicy udubałeś? Tylko nie zrób tęczowej okleiny, bo żaden narodowy katolik ich od ciebie nie kupi.
 14. Ale o czym chcesz ze mną rozmawiać - o systemowym tuszowaniu pedofilii w KK ? Czy może o obłudnym , zakłamanym PISIe ?, czy O Szumowskim - maseczkach i respiratorach ? Czy może o niezależnej prokuraturze Ziobry ? A może o TV publicznej PISu ? A może o prokuratorze PRLowskim zasiadającym w TK, któremu "przewodniczy" kucharka Kaczyńskiego ? A może o 70 mln złotych wyrzuconych w błoto moich pieniędzy przez sasina i morawieckiego ? A może o Dudzie, który najpierw za sąd skazał swoich kolesi ( m.in. Kamińskiego), a potem ich uniewinnił ? O tym radykaliźmie i
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.