Jump to content

babatular

Użytkownicy+
 • Content Count

  2268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

babatular last won the day on December 8

babatular had the most liked content!

Community Reputation

1895 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ach ten stary MBL....Tyle lat - a cały czas gra muzykę. Za 20 lat też tak będzie 🙂 Meletzky wiedział co robi.....
 2. Kto to jest Czaskowski ? Jaki ten PIS jest durny to wręcz niesłychane. Są tak beznadziejnie mierni, niedouczeni że łeb pęka. Ignoracja goni ignorancję. Powołują się na przepisy francuskie że sędziowie nie mogą krytykować władzy. Ignoranci nie doczytali że owszem nie moga krytykować władzy ale wyłącznie na sali sądowej. Poza sądem mogą dokładnie tyle samo co każdy obywatel, włącznie z działalnością w stowarzyszeniach i partiach.
 3. babatular

  kolumny życia

  Sly to rozsądny i doświadczony zawodnik , który wie o co chodzi w Hi-Endzie więc mysle że jest małe prawdopodobieństwo by zaakceptował garażową bylejakość 🙂 Kto to stroił - jakiś nasz forumowicz ? No i jak te odgrody brzmią w porównaniu do Utopii czy TADów ? Czy to są Twoje kolumny życia 🙂 ? Czy wybór elementów zwrotnicy wybrałeś z uwagi na kaprys czy brzmienie ( mam nadzieję że odpowiesz szczerze) 🙂 ?
 4. to jest jeden z lepszych postów na tym forum
 5. babatular

  kolumny życia

  Nie bądź żyła - pochwal się tym "własnym układem". Co to jest, wzrost, waga, zwrotka, głośniki, obudowa, terminale - skrobnij proszę pare słów
 6. babatular

  kolumny życia

  Jafi Możesz se to coś nazwać jak chcesz: kablo-Sulek, listwo-kabel, kabel zakończony listwą. To nie zmienia faktów. A fakty są takie że za kawałek kabla elektrycznego za 30zl, listwę elektryczna za 15zl i wtyczkę za 2 zł chcesz 6tys zł.
 7. babatular

  kolumny życia

  Jafi Wszyscy to wiemy - w Hi-endzie jest kabel Sulek zakończony listwą, a w motoryzacji hak holowniczy zakończony samochodem
 8. babatular

  kolumny życia

  ale 18cm Revelatory scany to nie są głośniki niskotonowe. Niskotonowe Revelatory "zaczynają" się od 22cm
 9. babatular

  kolumny życia

  A owszem - XN 360 to swietne kolumienki. Ale wiesz - nie lubie plastików a na ten przykład lubie Dynaudio ( tam nie ma Scanów) - i co mi zrobisz ? Podoba mi się brzmienie TADa - tam nie ma scanów - i co mi zrobisz
 10. babatular

  kolumny życia

  Właśnie słyszałem ostatnio ten średniak ATC w 100kach - sic !!!!!!!! - pokrwawione uszy. Beznadzieja - suche beznamiętne brzmienie. Spendor - no cóż. Plastik jest fantastic.
 11. Mularczyk.....że też zapomniałem już o tym geniuszu pisowsko-ziobrowskim. Szkoda, że Ziobro wygłaszając laudacje na temat Kaczyńskiego nie przeprosił za Mularczyka.
 12. babatular

  kolumny życia

  Ani Revelator 18ka nie ma metalicznego brzmienia , ani Revelator 9700 nie brzmi metalicznie. Jeśli tak brzmią kolumny na tych głośnikach to sa zepsute. Nie przez przypadek nie ma ich (18ek Revelatora na średnicy) - ??????? Znowu kocopoły i bajki rodem ze światka DIY. Nie znam lepszego 18cm głośnika na środek niż Revelator Scan Speaka. Na bas zresztą też nie.
 13. Słaba jakość wykonania wyklucza pojęcie Hi-End.
 14. No zgadnij. Jeśli nie dasz rady to przeczytaj ostatni post Chicago.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.