Jump to content

babatular

Użytkownicy+
 • Content Count

  3079
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

babatular last won the day on August 4 2020

babatular had the most liked content!

Community Reputation

4535 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak. Lezalem nawet na jednej sali z viceprezesikiem Antosiem.
 2. Przy takich fanatykach i pustych dzbanach to tak naprawdę PISiuloki mają banalne zadanie w zakresie propagandy. Niech żyje Obajtek - kurxw jego pierdoxona mać, niech nam żyje w xhuj lat i prezesi po wsze jebaxe czasy.
 3. Wiedza medyczna mi wystarczą. Ty sie jedynie co , to mozesz wygooglowac. Widzę że działa pisowska propaganda.
 4. A. A dla kogo ten wywiad ? B. Dla widzów TVPInfo A. A to bez kozery powiem 500 mld
 5. PISowcy wiedzieli o Taśmach Obajtka już dawno. Zrobili "burze tępych mózgów" i uradzili, że trzeba szybko wypuśić do mediów info o rzekomej chorobie pcimowskiego Obajtka - by ratować sytuacje z rynsztokowym słownictwem masakrującym żmudnie budowany wizerunek Wójta, ktory wszystko może. Jak to zwykle, pisowskie dzbany pomyliły choroby - bo Touerett to niekontrolowane tiki a nie przekleństwa. Ale cyrk
 6. Z osobistymi wycieczkami ? To ty chcesz uczyć ekipę z Dynaudio - jak produkować i stroić kolumny. Weź se do spółki Sławusia z rozszerzeniem "XM" - dwa takie tęgie łby pokażą Duńczykom gdzie raki zimują.
 7. ok ale co Ci sie nie podobało w stosunku do "starych" Dynek ? Baran - nie rób jaj - 25 Hz vs 27 Hz - to się ociera o błąd pomiarowy. gdyby stare schodziły do 35 Hz a nowe do 22 Hz z takim samym spadkiem to ok - jest różnica. ale 2Hz ............ Niech przyjadą Duńscy inżynierowie nauki pobierać u Twórcy Zaawansowanej Technicznie Kuwety pod listwę. A "JUPITERa"- niech zamienią na piwnice u Asury w Pcimiu czy innym Bornym Sulimowie.
 8. Tzn. ? Co sie Wam nie podoba w brzmieniu nowych Confidence ? Np. C30 w stosunku do C2 ?
 9. Lempart to wiadomo - lewaczka, zaanagażowana w kondominium rosyjsko-niemieckie, chcąca zniszczyć Wielki Katolicki Naród Polski, walcząca z Wielką, Ucziciwą Genialną Prawą i Sprawiedliwą Partią i Jej GURU - więc to się NIE LICZY. Ale Prawy, Narodowy, Kryształowy, Katolik, PrawiePREMIER, POMAZANIEC Napoleonka - i taki rynsztok z ust ? Jak to możliwe ? ?
 10. Marzenie coś takiego usłyszeć "LIVE" w TVP Info................
 11. Większość ludzi stereotypowo kojarzy Tourette’a z koprolalią, czyli wykrzykiwaniem przekleństw. Rzeczywiście jednak zaledwie 10% chorych na zespół ma jednocześnie koprolalię. Hm: - Prezes Orlenu - Zespół Tourette'a -czyli niekontrolowane tiki nerwowe - ( objawowy u Daniela (raczej jako koprolalia) ale tylko na taśmach) - w żadnym jego wywiadzie czy publicznej wypowiedzi nie słyszałem 253 kurxów, chuxów i brudnych pał Naczelnik Państwa - Zespół Obłędu i Nikczemnego Charakteru, Tropiciel Zamachu Smoleńskiego - Zespół Schizofrenii Paradoidalnej, Święty Mateuszek - Z
 12. Fajny ten Obajtek. Takie swojskie chłopisko tylko ma jaja za nisko.
 13. PISiulaki Co tam słychać u nowego szefa ONRu, (pardon) IPNu. Co się dzieje w tym kraju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.