Jump to content

babatular

Użytkownicy+
 • Content Count

  2422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

babatular last won the day on December 20 2019

babatular had the most liked content!

Community Reputation

2742 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Te wybory prezydenckie - to bedzie test dla Polakow. Albo jako ogół zachowamy resztki zdrowego rozsądku i odsuniemy Budynia z funkcji naczelnego długopisa kaczora albo stoczymy się w taka przepaść z której nie będzie powrotu.
 2. Facet konkret - dawaj nazwiska złodziei - obecnych sędziów skazanych prawomocnym wyrokiem sądu. Jeśli nie podasz chociaż 10 nazwisk - to jesteś zwykły idiotą, prymitywem i debilem skończonym, w haniebny sposób oskarżającym ludzi.
 3. Teraz będzie nienadzwyczajna kasta. Na czele z kucharską kaczora - mgr Przyłebską, z PRLowskim Piotrowiczem, z sałatkową, nieskazitelnej Pawłowicz, mistrzem siatek hejterskich w ministerstwie sprawiedliwości Piebiakiem oraz z miłośnikiem grzybków halucynogennych lub7jacego się w nocnych spacerach w piżamie do trybunału konstytucyjnego. To mi się wszystko śni - bo to jest po prostu niemożliwe w XXI. w centrum Europy.
 4. To jest fake. Tych wstążek i zakładek do książek za taki hajs to nawet Duda z Sasinem i Jakim w połączeniu z braćmi Szumowskimi i narciarzem q by nie wymyślili. Chociaż jak tak popatrzeć co wyprawia Adrian i pisiolaki to może to nie fake.
 5. Caleb66 Dawno Cię nie słyszałem. Stęskniłem się za twoją prostotą, niesamowitym intelektem, logiką myślenia i bezgranicznym umiłowaniem do starszego, zagubionego, oderowanego od zwykłego życia ludzi - miłośnika rodeo z Żoliborza.
 6. Budyń powołał Manowską. Znowu Aduś złamał konstytucję. W dodatku Manowska nie jest chyba sędzią. Co w tym kraju się dzieje to łeb pęka.
 7. No jak to ? Kuba został dyrektorem i chce przywrócić Niedźwiedzkiego ? Co ten PIS wyprawia - przecież do wczoraj Niedźwiecki był komuchem, resortowym dzieckiem i "ustawił liste". Myślałem że kurski, czabański i kaczor mają większe jaja - a tu podkulili ogon z powodu jakiejś listy. PIS zdekomunizował Trujke i teraz przywraca komucha ? Co się zmieniło w jeden dzień że już Niedźwiecki nie jest komuchem i nie jest redaktorem który ustawił listę. Jakiś debil tu coś mówił o dochodzeniu PISu do prawdy.
 8. iksik co mi powiesz na temat Budynia - ale jest dramatycznie beznadziejny; od: 5:08
 9. Z tymi piórkami to masz na myśli jako doradcę, p.o. I Prezesa Sądu Najwyższego pana Zaradkiewicza ? 6Po grzybkach kto wie co mu znowu odwali.
 10. To do prokuratory jak masz wiedzę o korupcji. Masz obowiązek to zgłosić. Poza tym o jakich artystach mówisz - znowu ogólniki, zero konkretów. Coś dla pisiulaków - Budyń z Pinokiem dali 900zł emerytom z wlasnych pieniędzy, a wstŕętny samorząd zabrał emerytowi 1200zł za śmieci.
 11. przecież najbardziej lewicową partią jest PiS
 12. No wiesz - ubecki konfident i łapówkarz ? Znowu hasla i ogólniki. Nie przesadzaj - bo choc mam dystans do tej pisaniny tutaj to za daleko sie nie posuwaj.
 13. Ja daje konkretne przykłady, a pisiulaki jedyni hasła " złodzieje, mordercy, gorszy sort, to komuniści". I ty mi pisiulaku będziesz mówił o rzeczowej dyskusji z poszanowaniem innych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.