Jump to content

babatular

Użytkownicy
 • Content Count

  2002
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

babatular last won the day on May 3 2017

babatular had the most liked content!

Community Reputation

1347 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo obaj z Szymonem rozumiemy o co chodzi w audio. Różnica jest taka że ja "pocisnę" i Sonusem i z Gryphonem jak mi się coś nie podoba. A polityka cen tych firm i obecne produkty Sonusa mi sie nie podobają. Ale też wyrażę swoje niezadowolenie z tego że S16Hz i Amplifon biorą udział w wyścigu cenowym z resztą świata. A Szymon juz tego nie zrobi :). Naprawdę bardzo szanuje i Pana Gr,zegorza i Pana Andrzeja za niezłomność, lata obecności na rynku i zapał jaki utrzymują mimo wielu trudności jakie zapewne napotykają w codziennej działalności.
 2. tak jasne, idą jak ciepłe bułeczki
 3. to wrzucę tez Audio Tekne za pierdylion złota to jeszcze kultowy Audio Note jak bym widział Pocahontas
 4. No i można sobie porównać te bebechy 140ek Amplifona z np Mark Levinson No. 534 czy 5802 ( kosztującym prawie 7 razy taniej od 140ek). Hm......
 5. to wzmocnienie od Block Audio to kosztuje ponad 300 tys zł - ja pierdziu. Przy takim budżecie konkurencja jest olbrzymia. Komu oni to sprzedadzą ???
 6. to tak dla uporządkowania dyskusji - co z tymi lampami: polecam post #694, #699 i #701
 7. a monobloki WM"300" to kosztują tyle jak/ile się nazywają - 300 tys zł
 8. hm...to końcówka 140 ile kosztuje parka tych monobloków - 50tysEuro - czyli 215 000 zł
 9. w najlepiej brzmiących kolumnach na tej planecie - nie ma żadnych nowych technologii - co najwyżej papier i jedwab, czasami......polipropylen więc od których to poprzedników S40 gra słabiej ( oczywiście poruszajmy się wśród podobnych wielkościowo monitorów)
 10. np. na tle ktorych to sławetnych poprzedników jest słaby ?
 11. Dla mniej zorientowanych http://highfidelity.pl/@main-2663&lang= Pooglądajcie sobie te urządzenia - ta pajęczyna i płytki drukowane jak w Rubinie ( taki TV radzieckiej myśli technicznej ), te szare, paskudne blachy pomalowane chyba akwarelami. Do tego cena - ten secik wzmocnienia kosztuje grubo ponad 1mln złotych. Ponad jeden milion złotych !!! Świat oszalał.
 12. No i co w związku z tym ? 900tys za tą przestarzałą technologię siejącą zniekształceniam i jak w przypadku Audio Tekne za skandaliczną jakość wykonania to nawet nie jest szaleństwo czy absurd - to już jest fantastyka kabaretowa i obłęd. O brzmieniu nie będę wspominał bo kilka razy Audio Tekne "pokazało" na AVS swoje możliwości - po prostu się tego słuchać nie dało. Ww producenci nie potrafią robić w lampach bo nie potrafią robić takiego dziadostwa. Nie wiem czy technika tranzystorowa jest tańsza czy droższa od lampowej. Ale na pewno jest 5 klas lepsza od lampowej. Słyszałeś zestaw lampowy za 7mln ? Jak to masakrycznie brzmiało to przerażające. W ogóle w lampach jest jakaś dziwna prawidłowość - im drozej tym ostrzej, bardziej sucho i beznadziejnie.
 13. Nie wiem czy na polskich czy nie. Ale ta teoria odpowiada rzeczywistóści. Top Hi-end nie robi żadnych urządzonek lampowych.
 14. Oni coś z lampami kombinowali ale się zorientowali że to beznadziejna technika.
 15. W ogóle lampy grają sucho, technicznie, szorstko. Zawsze słyszę od zwolenników - a to że nierozgrzane, a to że do wymiany lampy, a to że nie ta konfiguracja, a to że mają słaba dynamikę i rozmemłany bas bo to lampy. Ciągle jest jakieś wytłumaczenie. Do tego dochodzi często beznadziejna jakość wykonania, a wygląd to porażka. Już to wiele razy pisałem - jak MBL, ACCUPHASE, Burmester, Gryphon, , D,Agostino, Soulution, CH Precision, Dart T'zeel, DCS, Vitus, Esoteric zastosują lampy to wtedy możemy porozmawiać na temat lamp. Gdzieś widziałem fotki bebechów integry Amplifona Ser42 - wyglądało to jak w chińskiej lampce za 3tys.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.