Jump to content

klarad74

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak na wyświetlaczu H160 pokazać jakość odtwarzanego pliku?
 2. klarad74

  Klub HEGEL

  I bardzo dobrze, bo jak dla mnie DAC w H160 jest całkiem niezły, sekcja zasilająca jak dla mnie super, tak streamer wbudowany to jest taki żarcik trochę.
 3. klarad74

  Klub HEGEL

  Mam porównanie streamer w H160 (chyba to samo co w H360?) z Raspberry Pi+Digione+Volumio+zasilanie liniowe, gram z Tidal HiFi po coax. Wybrałem malinę bo: - dźwięk wydaje mi się gładszy, bardziej subtelny, - mam obsługę innych formatów poza flac (np. jakiś M4A często występujący w Tidal), - mam radia internetowe, - nie mam irytującej niebieskiej kropki na wyświetlaczu której nie idzie wygasić, a lubię całkowicie wygaszony wyświetlacz.
 4. klarad74

  Klub XiangSheng

  Na stronie internetowej widnieje czas dostawy 3-7 dni, i za to zapłaciłem. Trochę nie wywiązanie się z umowy już na wstępie. A co będzie dalej, strach myśleć...:)
 5. klarad74

  Klub XiangSheng

  Tak jakby ktoś teraz chciał zamawiać Xiang Shenga tego na AK 4497 w sklepie China Hifi to powstrzymać się proponuję chwilowo. Zamówiłem, zapłaciłem, zapytałem kiedy wysyłka, Pan Chińczyk mi napisał że teraz Nowy Rok, swiniowy zresztą, wakacje, wolne, fabryki nie pracują, i że wyśle mi za 3 tygodnie. Pozdrawiam
 6. U mnie Q Acoustics 3020 grają przy biurku z komputerem - i tu są po prostu genialne, muzykalne, ciepłe, relaksujące i ze świetnie poukładaną sceną, napędzam je właśnie końcówką 2x30W. Ale w tak dużym metrażu one po prostu zginą, z ich zalet pozostanie bardzo niewiele.
 7. Tylko w krajach anglojęzycznych można je stawiać na półkach, bo u nich nazywają się bookshelf speakers=głośniki półkowe.
 8. W ogóle jestem wrogiem określeń typu: ten wzmacniacz jest kiepski, ten gniot, tamten cudowny, a jeszcze inny genialny. Każdy ma swój słuch, gust, pomieszczenie, i jeszcze nastrój w danym dniu słuchania, a jak. Dlatego aby zażegnać przepychanki co do jakości gratów proponuję mówić: nie mój dźwięk, nie podoba mi się bo za dużo wysokich, niskich, średnich i tam jeszcze jakich. A co jest złe a co dobre to najlepiej weryfikuje rynek używanych sprzętów.
 9. Śpieszmy się czytać posty, tak szybko odchodzą...
 10. Opadowo-szczekowe zestawy potrafią w warunkach domowych, przy długich odsłuchach być męczące, trzeba uważać
 11. klarad74

  Klub HEGEL

  Wcześniej miałem do nich podpięty inny wzmacniacz 2x80W i bas był jednostajny, takie buczenie. H160 zróżnicował ten bas, na kontrabasie słyszę szarpnięcie struny i później wybrzmienie, myślę że jest dobrze. Chcą tego prądu dziady, a takie niepozorne.
 12. Gram na 16m2 otwartych na aneks kuchenny 8m2, ale niski sufit, skosy. Akustycznie warunki raczej ciężkie, odległość od tylnej ściany 0,5m, ale basu i tak kapkę za dużo - bas reflexy zagąbkowane. Podoba mi się sygnatura dżwięku Dynaudio, ale nie wiem czy jednak nie za ciasno dla nich. Muszę spróbować jakąś obudowę zamkniętą - na początek ATC SCM 11. Ale znowu może być za mało tłusto z Heglem, i tak w kółko... Chyba wszyscy to znamy.
 13. Nie jestem wyznawcą Hegla ani żadnych innych klamotów do grania, absolutnie. Ostatnio jednak dość modny jest hejt tej marki, poniekąd chyba zasłużony bo: - pełen zachwytów, nachalny i czasami śmieszny marketing (opisywanie H90 jako przedsionka Hi-End) wywołał efekt odwrotny do zamierzonego, - przewartościowana cena wyjściowa tych urządzeń wywołała oczekiwania adekwatne do takiej właśnie półki cenowej, a nawet wyższe (idiotyczny marketing) - a tu niestety, granie normalne. Powyższe nie zmienia faktu, ze to przyzwoite urządzenia, ale niestety dobry stosunek cena/jakość uzyskamy tylko kupując sprzęt z drugiej ręki.
 14. Cześć, jestem ze Zgorzelca. Mam jeszcze 2 kumpli z Lubania o podobnym skrzywieniu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.