Jump to content

lepiotrek

Użytkownicy
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8401 profile views
 1. lepiotrek

  Sprzedam/kupię

  EL 34 B PSVANE – 4 szt Uż – 6,3 V warunki pomiarów: Ua – 300 V Usz – 250 V Us1 – -15 V Ja – 70 mA wyniki pomiarów – 46; 55; 56; 68 Za parę 100 zł+kw.
 2. Na Żoliborzu w małym domeczku Pomiędzy ludźmi, tak po sąsiedzku Sam, bez teściowej, dzieci i żony Mieszkał staruszek pewien zmarszczony Ponieważ kotów hodował parkę Pokrytą sierścią miał marynarkę Do tego jeszcze w skarpetkach dziury Co dopełniały obraz ponury Cicho się jakoś po świecie błąkał Bez prawa jazdy, bez w banku konta Z rodziny został sam z bratanicą Co wielokrotną była dziewicą Staruszek ten miał na władzę parcie I do tej władzy dążył uparcie Aż raz na przekór całemu światu Zbudował sobie partię frustratòw Która na skutek losu przekory Wygrała w końcu w Polsce wybory I niewątpliwie za tą przyczyną Niezwykle nam się dziadek rozwinął Realizując swój pomysł śmiały Podporządkował sobie kraj cały Rozdawał stołki i kasę dzielił Tłumacząc reszcie obywateli Że choć jest ciężko i gorzej będzie To on wciąż dobro ich ma na względzie Aż pewnym szarym styczniowym świtem W świat poszły wieści niesamowite Że to nie tylko dom i dwa koty Lecz jeszcze kilka milionów złotych Tak pomalutku do grosza grosik Biedny staruszek Polsce zakosił A więc bogatsi tym doświadczeniem Na przyszłość bądźmy czujni szalenie I nauczeni dzisiejszą chwilą Wciąż pamiętajmy - pozory mylą
 3. Standard w VT 50 i 60. Strzela jak pada lampa.
 4. Nigdy nie widziałem na lakierze żadnej morki. Zresztą to nie wielki problem, podstawa to dobrze wyprowadzone powierzchnie.
 5. Może mi ktoś pomóc i "użyczyć" instrukcję do CTA 401? Szczególnie zależy mi na rozmieszczeniu lamp w ampli. Nie wiem dlaczego ale poprzedni właściciel wsadził tu jedną ECC81, dwie 12 AX7 i dwie 12AU7
 6. Ja robiłem kilka razy i szczerze polecam. Ceny tez bardziej niż przystępne: [Hidden Content]
 7. lepiotrek

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję dwóch staroci. Nie mogłem zrobić lepszego zdjęcia jednakże na rezystorze są opisy: 3R3 K/X 79/12, kond dość dobrze widoczny.
 8. Pewno że wszystko można zmanipulować :) Machali obydwaj albo obydwoje gdyż żona także :)
 9. uczymy się na błędach i bierzemy przykład
 10. Lata lecą a statek wciąż płynie. Maju, Pobiegaj, pojeździj na rowerze, zmęcz się. Nie życzę sobie ataków personalnych na mnie. Bobcat Dzięki za pomoc i zgłoszenie tego moderacji.
 11. Masz racje. Drwię w "żywe oczy" z wyborców Prawa i Sprawiedliwości.......ale nie wylewam jadu i nie toczę wojen słownych :)
 12. Maju, przecież tam nie ma nic o chamstwie. Poza tym wiesz uderz w stół a ...... 🙂 Nieważne, nie ma co toczyć sporów i się nakręcać.
 13. Tytuł działu: Humor i satyra. Nie napinam się, nikogo nie obrażam i nie atakuje. Biegam, jeżdżę na rowerze i trzymam ciśnienie :) - polecam. Nie uwielbiam PO ale nie uważam tez, że muszę zaciekle bronić swoich wyznań politycznych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.