Jump to content

nautilus81

Branża
 • Content Count

  1817
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pracujemny nad tym:) Wczesniej pokażemy violin w innych odsłonach machoń i bardzo drogi palisander.
 2. Dzięki Boguś. W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku. Pozdrawiam Dzięki Boguś. W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku. Pozdrawiam
 3. Baba zapraszam do siebie na odsłuch. Mogę zorganizować accordo , mam w domu amator 1. Żeby było uczciwie sprzęt towarzyszący przywozisz Ty może być lampa może być tranzystor. Mówię serio.
 4. Dystrybutorzy sprzedają to co maja w ofercie. Logiczne. Jakby na to nie patrzeć wykonują tez ciężka prace musza pozyskać klienta często zrobić prezentacje itd.. to kosztuje i jest wliczone w końcowy produkt. Jabłka tez można iść kupić od chłopa W sadzie taniej niż markecie. Konsument decyduje i płaci. My z Karolem zdecydowaliśmy ze rezygnujemy z dystrybucji krajowej i zagranicznej marki Charles Martin.
 5. Realia są takie że koszty dystrybucji przewyższają koszty produkcji. Aby było to opłacalne violin przez dystrybucje powinny kosztować ok 15 tys brutto za pare. Być może są dystrybutorzy którzy chcą sprzedawać na 30 % ale tacy chyba już wymarli. Co gorsza w tym biznesie zreszta jak i w innych nieważne czy to jest salon audio czy apteka sprzedaje się to na czym najwiecej się zarabia. Dystrybutor woli sprzedać towar na którym ma większa marże. Dla przykładu przychodzi producent kolumn do dystrybutora o nazwisku Nowak i mówi mam fajne kolumny cena w katalogu ustalona jest na 10 tys. Sprzedam Wam je za 3 tys. Następnie przychodzi producent o nazwisku Kowalski i mówi mam kolumny na renomowanych przetwornikach cena katalogowa ustalona jest na 10 tys. Sprzedam wam je za 7 tys. Które kolumny będzie wolał sprzedać człowiek który z tego żyje ma koszty lokalowe , pracowników , ZUS i rodzine na utrzymaniu? W większości salonów pracują ludzie nie z pierwszej łapanki i potrafią tak dobrać system żeby lepiej zagrały te kolumny które chcą sprzedać. Oczywiście są pasjonaci audio pracujący w salonach którym zależy bardziej na własnej reputacji niż na zarobku ale to raczej nisza.
 6. 2a3 świetnie radziła sobie z Nabucco. Piękny wystrój pomieszczenia. Gratulacje.
 7. Również chciałem podziękować Mateuszowi za współpracę i życzyć sukcesów bo kolumny Aida to jakby nie było nasze dzieci. Spędziliśmy dwa lata żeby dograć każdy szczegół od samej bryły poprzez dobór materiałów skończywszy na dźwięku. Od mniej więcej roku marka Aida Acoustics jest wyłącznie własnością Mateusza i On odpowiada za sukcesy i promowanie marki szczególnie za granicami naszego kraju. CHARlES MARTIN należy do mnie i Karola z AudioPhase. Styl kolumn pozostanie bez zmian warstwowa obudowa drewno skóra. Kształty pewnie będą się zmieniać na przełomie lat ale nie zrezygnuje z koncepcji która narodziła się u mnie w głowie jeszcze przed powstaniem marki Aida Acoustics. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na odsłuch. Myśle ze najlepsze dźwięki usłyszycie Państwo w pokojach 225 i 508. Pozdrawiam.
 8. Zapraszamy. Kolumny będą dostępne w wykończeniu z litego drewna (czereśnia amerykańska , orzech amerykański ) jak również w kolorach z palety RAL i NCS.
 9. Dzięki. Flagowy model Aida Acoustics .Będę coś więcej wiedział to napisze. Zapewne będą grały równie imponująco jak wyglądają. Pozdrawiam.
 10. Tak będzie się wystawiać w pokoju 225 z okablowaniem : https://hifipig.com/soyaton-benchmark-cables-launch-at-audio-video-show-warsaw/ Niestety nie będzie mnie w pokoju Aida Acoustics ponieważ zakończyłem w tym roku współpracę z Mateuszem. AIDA ACOUSTICS życzę dalszych sukcesów i podbijania kolejnych kontynentów. Zapraszam natomiast do pokoju 508 gdzie razem z Karolem z firmy AUDIOPHASE zaprezentujemy nowa wspólną markę CHARLES MARTIN pod która podpisujemy się własnymi imionami. Zapraszamy.
 11. W tym roku być może również zagramy z odtwarzacza Lectora choć mamy w zanadrzu dwa znacznie droższe odtwarzacze co wcale nie musi oznaczać że lepsze. Cieszymy się że po sąsiedzku będziemy mieli wspaniałych ludzi i urządzenia marki Lector. Pozdrawiamy Marcin i Karol.
 12. Kondensatory k75-10 , 4x10uf i 2x4,7uf cena za całość 70zł plus koszt wysyłki 20 zł. Z tego co pamietam kondensatory były parowane z dokładnością 5%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.