Jump to content

nautilus81

Branża
 • Content Count

  1823
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

161 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja widziałem na zdjęciu ale ponieważ nie jestem klubowiczem to nie czuje się zobowiązany do opisu wyglądu. Fizycznie istnieją te kolumny.
 2. Dzięki. Wcisnąłem cd i wszystko działa. Trochę techniki i człowiek się gubi 😀 Pozdrawiam. Cd gra jak na te pieniądze kapitalnie.
 3. Witam. Kupiłem odtwarzacz cyrus cd7 wraz z pilotem cyrus commander jak w załączniku. Czy ten pilot może nie być kompatybilny z tym odtwarzaczem? Jedyna funkcja jaka działa z pilota to przycisk wyłącz. Odtwarzacz sprawny gdyż reaguje na polecenia z pilota hegla. Pozdrawiam.
 4. Przećwiczyłem h80 na kilku parach kolumn i porównywałem go z atolem in50 Se. Ogólnie mnie do gustu zdecydowanie przypadł hegel. Zdecydowanie lepsza równowaga tonalna lepsza przestrzeń ale nie tak spektakularna jak z dobrej lampy. Uwazam ze h80 jest lepszym wzmacniaczem niż accuphase 213 którego miałem niemniej jednak jak kolega przyniósł e408 to na stosunkowo trudnych kolumnach SF electa amator 1 accuphase pokazał wyższość szczególnie jeśli chodzi o wysterowanie kolumn i ogólną swobodę brzmienia. Co do dac w heglu h80 to jest przyzwoity gra nieco lepiej niż ten wbudowany w ca
 5. Violin z Accuphase bardzo gładko i przestrzennie z amator 1 jak dla mnie trochę za ciemno. Niestety nie było czasu żeby pobawić się kablami. 408 gra zdecydowanie lepiej od 213 która kiedyś miałem. Budżetowy hegel h80 w mojej opini gra lepiej niż 213 Accu. 408 mimo swoich lat to inna liga.
 6. Violin w machoniu. Niestety oświetlenie nie pozwalało na zrobienie dobrego zdjęcia.
 7. Pracujemny nad tym:) Wczesniej pokażemy violin w innych odsłonach machoń i bardzo drogi palisander.
 8. Dzięki Boguś. W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku. Pozdrawiam Dzięki Boguś. W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku. Pozdrawiam
 9. Baba zapraszam do siebie na odsłuch. Mogę zorganizować accordo , mam w domu amator 1. Żeby było uczciwie sprzęt towarzyszący przywozisz Ty może być lampa może być tranzystor. Mówię serio.
 10. Dystrybutorzy sprzedają to co maja w ofercie. Logiczne. Jakby na to nie patrzeć wykonują tez ciężka prace musza pozyskać klienta często zrobić prezentacje itd.. to kosztuje i jest wliczone w końcowy produkt. Jabłka tez można iść kupić od chłopa W sadzie taniej niż markecie. Konsument decyduje i płaci. My z Karolem zdecydowaliśmy ze rezygnujemy z dystrybucji krajowej i zagranicznej marki Charles Martin.
 11. Realia są takie że koszty dystrybucji przewyższają koszty produkcji. Aby było to opłacalne violin przez dystrybucje powinny kosztować ok 15 tys brutto za pare. Być może są dystrybutorzy którzy chcą sprzedawać na 30 % ale tacy chyba już wymarli. Co gorsza w tym biznesie zreszta jak i w innych nieważne czy to jest salon audio czy apteka sprzedaje się to na czym najwiecej się zarabia. Dystrybutor woli sprzedać towar na którym ma większa marże. Dla przykładu przychodzi producent kolumn do dystrybutora o nazwisku Nowak i mówi mam fajne kolumny cena w katalogu ustalona jest n
 12. 2a3 świetnie radziła sobie z Nabucco. Piękny wystrój pomieszczenia. Gratulacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.