Jump to content

byca

Użytkownicy
 • Content Count

  1242
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedys miałem podobny problem jak pisałem opinie na As , ale wyczułem o co kaman , musiałem przy napisaniu recenzji skopiować ją i odświerzyć , powpisywać od nowa plusy i minusy , i wkleic opinie , tak jakbym miał na to ustalony limit czasu , ale wchodziły. tylko to taka syzyfowa praca, bo ogólnie to sie pisze dla frajdy a tu kopiowac trzeba było???
 2. Dziś kilkukrotnie sie zalogowałem na As i wylogowałem , po jednym z takich wyloguj otrzymałem taki komunikat, jak po wypisaniu tej nieszczesnej recenzji - Coś poszło nie tak, jak powinno. Możliwy brak uprawnień. Jeśli posiadasz konto spróbuj się zalogować. Możesz zalogować się używając konta FB/Google/Twitter. Proszę spróbować ponownie. tak , dokładnie dodawałem przez przycisk plus dodaj na górze. opinię
 3. U mnie to samo co u użytkownika BUMBUM, - , (Pszepraszam wystapił mały problem, coś poszło nie tak...... ) dlatego powieliłem, nie rozumiem o co tu chodzi? To była opinia słuchawek Beyerdynamic 990 pro, wcieło początek , i plusy też były, a tu nima?
 4. Mission M 73i grają lepiej od M33i są bardziej przejrzyste, jednak z Rotelem bym ich nie łączył, tak jak podpowiada kolega szymon1977 poszukałbym Tannoy.
 5. Posiadam te głośniki, ale siedzą w kolumnach a kolumny na zbyciu , mogę tanio sprzedać.
 6. Oczywiscie ,ze jest coś takiego jak podobne granie słuchawki - kolumny,równowaga tonalna i barwa mozna okreslić w podobny sposób. Ze zrozumiałych względów skala i rozmach ,komfort będa sie różniły. Słaniam się ku podpowiedzi Q21 Hyperiony własnie tak grają.
 7. Oczywiscie to kwestia gustu, dla mnie np 375 to nic nadzwyczajnego w tych pieniążkach, wolałbym już nizszy model 356 bee, reszte przeznaczyłbym na lepsze głośniki, Nad a posiadałem miesiąć czasu i raczej to nic nadzwyczajnego, zwykły wzak, dlatego byłbym ostrozny w porównywaniu go do Hegle, bo to nie ten poziom , dla mnie Nad -y to dobre wzmacniacze , ale tylko tyle, wyczuwam w nich pewną niedogodnośc po latach obcowania na stanie 3 wzmacniacze analogowe Nada w tym wyzszy od 375 serii M,, oczywiscie to tylko moja opinia i spostrzeżenia, mianowicie pomimo wysokiej, olbrzymiej mocy,mają one problem z płynnoscią przekazu, objawia sie to podbiciem wyzszego basu , swoiste kopniecia, dzieki tej niedogodnosci muzyka nie ma takiego tempa mimo ,ze wydaje się iz wzmacniacz jest szybki, to jednak jest to jakies falowanie, jestem bardzo uprzedzony i jako, ze z muzyką obcuje na codzien dawno znudziło mi się takie granie
 8. Pomimo zewnetrznego podobienstwa i dawnych koligacji konstruktora Amc z Nad urządzenia te grają inaczej, które lepiej lub gorzej zależy od preferencji słuchacza i reszty toru, Polecam szczególnie AMC XIA 150 to super wzmak, mimo mniejszej popularnosci od Nad w naszym kraju, bardzo mnie zaskoczył na plus- jest szybki, nie ma problemu z kontrolą niskich tonów , tak jak w Nad do tego gra bardziej powiedziałbym finezyjnie, nad wycisza górę, ale w barwie jest ona szorstkawa, nijaka, Amc to finezja kwintesencja wysokich tonów, Podobnie grają stare dobre Harmany 680, 690 i sprzet Densena na górze pasma, jak słuchałes to zrozumiesz w czym rzecz.
 9. byca

  Castle Pembroke

  Kiedyś miałem okazję posłuchać kolumn Castle w tym Pembroke, wydawały mi się bardzo małe, jak sobie przypominam grały mocniej zaznaczoną średnicą, bas był może nie słaby , ale płytki jak z kolumn podstawkowych, a góra taka sobie, ogólnie nie były złe, ale nadawały się do bardzo małych pomieszczeń i raczej do małych składów jazzowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.