Jump to content

TomekL3

Użytkownicy
 • Content Count

  2222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

TomekL3 last won the day on April 24 2015

TomekL3 had the most liked content!

Community Reputation

6481 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10656 profile views
 1. Przestań się tego lękać bo lękiem to przyciągniesz. Przestaw się z myślenia o tym czego ,,nie chcę,, na to czego ,,chcę,,. Nie raz...jak każdy z nas...
 2. Bierzemy udział w wirtualnej grze. i mamy problem z przejściem tego levelu. Ciągle powtarzamy. Dochodzą też nowi gracze złapani w pułapkę powtarzania levelu. To się jednak zmienia bo coraz bardziej rozumiemy tę grę.
 3. Dokładnie, masz wolną wolę, to Twój wybór. Gdy już stąd odejdziesz skorzystaj proszę ze starej dobrej rady, że - oczy są zwierciadłem duszy. Sprawdź każdego kto Ci się pojawi, spójrz mu w oczy, będziesz od razu wiedział z kim masz do czynienia. Cytaty, cytaty... zacznij być dla siebie autorytetem. Zwróć się ku sobie, cała prawda jest w Tobie. Łaska wiary - widzisz to?!
 4. Religia jest tylko jednym z elementów zniewolenia człowieka. Podobnym jest polityka, ekonomia czy nawet nauka ( nie cała oczywiście). Obie nawet mają swoje dogmaty. Jeżeli religia Cię wyzwala to ok, Twój wybór. Tylko czy nie lepiej wiedzieć a nie wierzyć?! Szczęście człowieka religia ogranicza. Nie tylko ona. Wprowadza całą masę programów kontroli opartych na ( ogólnie nazwę) ,,lęku,,. Oddala od poznania siebie, przekierowuje poszukiwanie prawdy na zewnątrz, to celowe działanie.
 5. Nie są i niemuszą być chociaż jest taka możliwość . Skąd taki wniosek?!
 6. Spójrz Piotrze na to z dystansu, grzech, grzech, grzech, poczucie winy, brak wiary w siebie, nadzieja i, że ,,Bóg,, Cię kocha. Lęk wynikający z braku wiedzy o sobie jest fundamentem religii. Zawsze ,,musimy,, mieć jakiegoś boga/bogów nad nami. Musimy mieć pana. Nie zastanawia Cię to, nie masz refleksji? Spójrz na to odrzucając ,,lęk,,.
 7. Włosi już od jakiegoś czasu podają łączną liczbę zgonów na niewydolność dolnych dróg oddechowych.
 8. Świetny cytat, ten o dzieciach. Dosłownie mówi co trzeba zrobić żeby się ogarnąć. [emoji6]
 9. TomekL3

  Wasze ustroje.

  Nie. Wróciły draceny.
 10. TomekL3

  Wasze ustroje.

  Nie mam nowego apdejtu[emoji2]
 11. TomekL3

  Wasze ustroje.

  Wprawdzie jeszcze świątecznie ale to ,,najświeższe,, zdjęcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.