Jump to content

TomekL3

Użytkownicy
 • Content Count

  2259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

TomekL3 last won the day on April 24 2015

TomekL3 had the most liked content!

Community Reputation

7744 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11795 profile views
 1. Odnoszę wrażenie, że nastąpi to bardzo szybko. Ogólnie teraz dużo się dzieje i ciągle przyspiesza.
 2. Manipulujesz. Nie ma we mnie nienawiści do Ciebie. W ogóle nie odczuwam nienawiści.
 3. Kk nie dosyć, że sobie przywłaszczył to jeszcze manipuluje przekazem tej istoty. Ciekawe w jakom celu?!
 4. To nie ma znaczenia kto to był. Przekaz jest ważny. Napewno była to istota wysoce świadoma. Ta istota niczego nie pragnęła, to emocja umysłu.
 5. Grzybki się przydają, nie są jednak konieczne. Znowu próbujesz ściągać temat na manowce, których w sumie nie znasz, patrz - grzybki. Wystarczy zastosować przekaz istoty zwanej/znanej jako Jezus, tj. wchodzić w swoje serce i obserwować swoje myśli, oznaczać te negatywne. Cała filozofia. Wskazana jest systematyczność. Co do Ducha Pańskiego to nic innego jak energia, która nas zasila. Pomyśl, cztery procent potrzebnej nam energii pochodzi z jedzenia. I tylko tu w materii. Cała reszta to Twój Duch Święty. Bycie z Bogiem twarzą w twarz, no jest tu trochę racji bo przecież Ty sam jesteś Bogiem, j
 6. Sławek Przekaz biblijny ST jest zerżnięty prosto z Sumeru i Egiptu. To mix tamtych przekazów. Co do Jezusa, nie ma znaczenia czy to on czy ktoś inny przekazał tę informację. Ważna jest przekazana w niej wiedza o nas. Uprzedzę, że nie skupiałem się na przekazie Jezusa jako wzorcu do przemiany. Poznałem/odkryłem siebie stosując metody, które po fakcie okazały się tymi samymi co z chrystusowego przekazu. Te metody są uniwersalne. Wystarczy trochę cierpliwości i systematyczność.
 7. Jezus, pomijam czy był, ważny jest przekaz, jest wysoce świadomą istotą, której celem na Ziemi było przekazanie ,, instrukcji przebudzenia,,.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.