Jump to content

TomekL3

Użytkownicy
 • Content Count

  2196
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

TomekL3 last won the day on April 24 2015

TomekL3 had the most liked content!

Community Reputation

6039 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10214 profile views
 1. Wzorniczo do niego pasuje cd SA-7001. Ktoś coś może napisać o tym odtwarzaczu? Dostępność lasera, awaryjność itp.
 2. Też myślałem nad tym 7200. Jest chyba tam kolejny za 1150.
 3. Koledzy czy naprawia ktoś Arcama w Poznaniu, Łodzi lub Bydgoszczy?
 4. Koledzy szukam wzmacniacza tak do ok. 1tyś. zł. Wizualnie jak dla mnie ładne są wzmacniacze z serii 7000, np 7001, 7200 itp. Brzmieniowo nie wiem. Którym z tej serii warto się zainteresować? Jak wygląda kwestia awaryjności?
 5. Gdzie masz w Kościele akceptację, szczęście itd?! W którym miejscu?! Jak dotychczas jest ból i cierpienie, lęk i poniżenie, wiara zamiast wiedzy. Wracając do tajemnicy mszy św. w pewnym sensie zgadzam się z Tobą, co do uczestnictwa biblijnego ,,Boga,, w korzystaniu przez niego z energii negatywnych przekonań generowanej przez wiernych( od wiara , nie - wiedza). To ma miejsce co niedzielę.
 6. Przeczytaj siebie - poddanie, oddanie- itd. Gdy będziesz na niedzielnej mszy przyjrzyj się wiernym podczas wypowiadania - moja wina- ilu robi to świadomie. Tak działa automatyka podświadomości. Na tym poziomie istniej już zapis - mojej winy- i to przekonanie wpływa na dalszą życiową kreację. Autorytet- czy jesteś dla siebie autorytetem? Tajemnica mszy św. to umiejętne programowanie ,,lęku,, u wiernych.
 7. W UK Najsztub za potrącenie pieszego na pasach bez prawka, bez motu czy taxu pierdziałby w pasiaki.
 8. Jak już wyżej pisałem każdy odbierze to przez pryzmat swoich przekonań. Co do - moja wina - po kilku takich kościelnych sesjach to przekonanie o swojej winie w nas się osadza. Wywołanie poczucia winy ( i wielu innych blokad podczas mszy) to celowe działanie, którego zadaniem jest kontrola ,,lękiem,,. To oczywiste dla mnie, dla Ciebie niekoniecznie.
 9. Każdy inaczej odbierze ten film. Moja wina - pomijając już film- to typowe kodowanie jak nazwa wskazuje poczucia winy. Msza św. pełna jest takich negatywnych programów/przekonań. Czy Bóg jest kobietą? A czy jest meżczyzną?! Kobieca energia posiada mz większą moc/skuteczność kreacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.