Jump to content

TomekL3

Użytkownicy
 • Content Count

  2219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

TomekL3 last won the day on April 24 2015

TomekL3 had the most liked content!

Community Reputation

6374 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10532 profile views
 1. TomekL3

  Deprecha

  To już Twoja projekcja.
 2. TomekL3

  Deprecha

  Egon, nie ma tu niczyjej winy, zarówno Twojej matki względem jej matki jak i Twojej. Jak sam zauważyłeś tu poszedł program z poziomu rodu. Nie byłeś/jesteś tego świadomy. Nie znałeś mechanizmu takiego zachowania. Przerób to, zrozum i wybacz sobie.
 3. Jeżeli piszesz o biblijnym bogu ST to nie tego miał Chrystus na myśli, a znając jego przekaz( instrukcję przebudzenia) napewno nie było tam miejsca na jakikolwiek kościół czy sektę. Domyśl się kto dopisał, komu było wygodnie i na rękę zmajstrować z tego religię.
 4. Kościelna narracja. Słowo klucz ,,religia,, filtruje odbiór rzeczywistości. Nadzieja( jak to w kościele), że kiedyś się obudzisz.
 5. Miłosierdzie i zbawienie, ni jednego i drugiego w Kk nie znajdziesz.
 6. TomekL3

  Deprecha

  Początkowo trudno jest przestawić sposób myślenia. Przychodzimy tu i wbijamy się w system, który jest ,,trudny,, i ,,wymaga wysiłku,,. Dopiero zrozumienie mechanizmu przyczynowo skutkowego owego systemu pozwala na zmianę siebie, zmianę na lepsze. Zaczynamy przechodzić przez życie bez lub z minimalnym oporem natychmiast zauważanym. To zastosuj tłumiki;)
 7. Najlepiej u kogoś posłuchać. Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/infinity-renaissance-90-original-klavierlack-top-zustand-/1252151849-172-2063?utm_source=copyToPasteboard&utm_campaign=socialbuttons&utm_medium=social&utm_content=app_ios Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/infinity-renaissance-90-klavierlack/1203323637-172-8780?utm_source=copyToPasteboard&utm_campaign=socialbuttons&utm_medium=social&utm_content=app_ios
 8. TomekL3

  Deprecha

  Rozwój duchowy, cud itd to niewłaściwe, według mnie, określenia. To fizyka, gdy stawiasz opór z oporem rezonujesz. Nie ma o to mojego lęku, skąd taki wniosek?!
 9. TomekL3

  Deprecha

  To nasza indywidualna kwestia jak postrzegamy/ odbieramy rzeczywistość. Jeżeli dla Ciebie to walka, wysiłek to tak jest. Dla kogoś może być/jest inaczej.
 10. Wszystko wskazuje, że Franciszek jest ostatni. Zgodnie z którąś z przepowiedni.
 11. TomekL3

  Deprecha

  Życie to emocje. Jeżeli walczysz z życiem ( walka- negatywna wibracja) to tak będziesz je odczuwał. Gdy przestaniesz walczyć rzeczywistość samoistnie się dostroi do Twojej nowej wibracji.
 12. TomekL3

  Deprecha

  Czepiasz się. Niepotrzebnie. Nie musisz walczyć z życiem, ale masz wolną wolę i zrobisz jak zechcesz.
 13. TomekL3

  Deprecha

  Nie musisz medytować czy kontemplować by się zmienić.
 14. TomekL3

  Deprecha

  Gdy walczysz nie jesteś w balansie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.