Jump to content

wojciech iwaszczukiewicz

Użytkownicy+
 • Content Count

  5885
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

wojciech iwaszczukiewicz last won the day on December 11 2020

wojciech iwaszczukiewicz had the most liked content!

Community Reputation

17395 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

35181 profile views
 1. Obecnie nasz kraj jest zdecydowanie "najwolniejszy " .Zdaniem idola .
 2. Władza ich kupiła .Przy pomocy kija i marchewki .
 3. Widocznie tak jest .Przecież by nie kłamał .
 4. Mentalność zmienia się najwolniej .
 5. Trzeba tylko znaleźć dla nich równych .Z tym może być kłopot . Ale na poważnie .Jak był Brzęczek to wszyscy w tym wątku wieszali na nim psy .Jak został zmieniony to też źle .Trzeba się na coś zdecydować .Ja uważam , że zmiana była konieczna bo drużyna grała bez koncepcji i bezwiary a na dodatek pojawił się konflikt .Tylko ,że zmianę należało zrobić jesienią zeszłego roku .Po zakończeniu ostatnich meczy .Brzęczek nie ma warsztatu i wiedzy o nowoczesnym futbolu . Sousa może być tylko lepszy .
 6. Są różne odcienie ciemności ( ciemnoty ?) . A kto rozdaje więcej od PISu ?
 7. Trzej to trochę za mało.Powinno być co najmniej czterech ( perkusja ) .
 8. Idol niepokoi się o przemysł w USA. Prorok ?
 9. Wybory amerykańskie stały się jakby wojną zastępczą w wojnie polsko -polskiej .
 10. Oto płyta z muzyką ,która obecnie najbardziej mnie rajcuje .Płyta o której wspomniałem w wątku o nowościach jazzowych . Joshua Abram's "Cloud Script " RogueArt 2020 . Nagranie z 2016 r. W składzie oprócz basisty Ari Brown tenor ,Gerald Cleaver perk . i Jeff Parker git . Na krążku sześć kompozycji Abramsa .Stylistycznie to muzyka z kręgu jazzu chicagowskiego , głównie za sprawą Browna .Saksofonisty związanego z AACM , dysponującego pięknym tonem ,wyobraźnią i techniką . Oprócz utworów o korzeniach frytowych mamy także dwie piękne ballady . Muzyka ,która czerpie z całej palety środków współczes
 11. Kilka okrętów na dnie Bałtyku ? Widzę ,że większość forumowiczów chyba nie zrozumiała tytułu wątku . W związku z czym piszą swoje poglądy na temat demokracji lub na to czy demokracja w Rosji jest możliwa .A chodzi o to czy dla nas , dla Polski lepsza będzie Rosja demokratyczna czy nie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.