Jump to content

DJ LUCAS

Użytkownicy
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ten cd wypada? TK niska półka ale warto się nim interesować?
 2. Warto brać 9000r? Gdybyśmy porównali go do Denonów z serii 2000 ae, 2020 itd to jest przewaga Onkyo?
 3. Koledzy gdyby ktoś poszukiwał Dynek Contour 30 w kolorze Rosewood to zapraszam na priv. Pozdrawiam Łukasz
 4. A skąd wiesz jaki powód mam , że chcę je sprzedać ? Wydaje mi się, że się nudzisz i zaczepiasz :) Przecież ja dosunę do sciany na maxx to sceny, głębi nie będzie. Z dokręcaniem pokombinuję jeszcze.
 5. Skoro już wcześniej pisałeś że ci nie odpowiadają to jaki jest sens się powtarzać?
 6. Oczywiście, że na sprzedaż zarówno na olx jak i na giełdzie hi fi. Zdania co do kolumn Opera nie zmieniłem. Chcesz kupić ?
 7. Jestem pierwszym właścicielem. Kolumny 4 miesięczne. W komplecie wszystko co producent dostarczył tj. zaślepki dla głośników wysokotonowych, gąbki, maskownice, kolce itp. Stan gabinetowy. Proszę o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane.
 8. DJ LUCAS

  Denon POA S10

  Kupię monobloki Denon Poa s10 wraz z dedykowanym do nich preampem.
 9. Witam. Kupie odtwarzacz sieciowy Onkyo 6170.
 10. Witam. Panowie do sprzedania mam mój wzmacniacz Cayin A 70 T Mk2. Zainteresowanych proszę o wiadomości na priv. Pozdrawiam Łukasz.
 11. Dzień dobry. Z własnej kolekcji do sprzedania mam wzmacniacz lampowy Cayin A 70 T Mk2. Wzmacniacz w stanie gabinetowym. Lampy jeszcze nie wygrzane tj. ok 30 g pracy. W wzmacniaczu zostały wymienione kondensatory na Mundorfy. Wpływ na dźwięk jest bardzo duży na plus tj. szerokość i głębokość sceny. Oczywiście wzmacniacz jest kompletny: pilot, kabel zasilający, instrukcja, pudło. Sprzęt oczywiście pochodzi z polskiej dystrybucji. Zapraszam do kontaktu.
 12. Witaj. Również po wielu salonowych odsłuchach i finalnie w domu wybrałem 30, które w konfrontacji z Opera Grand Callas okazały się po prostu lepsze a grało to z wzmacniaczem lampowym Cayin A 70 T Mk2, który jedne i drugie bardzo dobrze napedza. Pozdrawiam
 13. Witam. Kupię ONKYO P3000R + M5000R.
 14. Witam. Kupię zestaw Onkyo M 5000 R plus P3000. Proszę o info na priv. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.