Jump to content

shane63

Użytkownicy
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

shane63 last won the day on May 31 2015

shane63 had the most liked content!

Community Reputation

1740 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to kościelno-pisowska policja. czyli ormo+
 2. po koledze calep niczego innego nie można się spodziewać, tak jak myślałem, ptasi mózg do tego wyprany.
 3. czego nie rozumiecie pisowskie buraki? że nie dostaniemy euro na rozwój kraju? że nie dostaniemy euro na walkę ze skutkami pandemii? czego nie rozumiecie? dziecko w przedszkolu rozumie, a wy nie? no już przeciez jasniej nie można! wysilcie wasze szare komórki, o ile coś wam jeszcze zostało i się zastanówcie.(myslenie nie boli).Z czego wybudujemy nowe drogi, przedszkola,z czego wezmą się pieniądze na projekty samorządowe? z zadłużenia 1,5bln, które zafundował nam obecny rząd?
 4. doktorek, żebyś coś łyknął za młodu ekonomii, to można podyskutować, ale ty łykasz tylko prymitywną propagandę antyunijną, więc dysputy z toba są pozbawione sensu.
 5. oglądałem dziś brauna- cham ,ćwok, burak, do tego na psychotropach. słowem elita tego kraju.
 6. bombek, daruj sobie te psychodeliczne wpisy, nie rozumiesz tematu, to zamilcz, uwierz mi tak lepiej i rozsądniej
 7. banda towarzyszy z pisu powinna byc wywieziona taczkami i wrzucona do Wisły. rezygnować ze wsparcia unijnego na rzecz partyjnych interesów jest przestepstwem wobec społeczenstwa.
 8. Mają tydzień. stan i wyposażenie sklepowe.fotki na maila. kolor naturalny buk.
 9. Pod wpływem chwili, kupiłem Xaviany Deliziosa, podpiąłem je pod Denona 1600ne i na razie lipa. dzwięk stłumiony, brak wysokich tonów. Czy to jest kwestia wygrzania kolumn? jak długo? może zmienić wzmacniacz? ktoś podpowie?
 10. dzisiaj- Bób-Humor-Włoszczyzna na talerzu ciężkostrawnych dań narodowych. Prawicowe osiołki juz pewnie wyglancowali swoje wozidełka i mkną do stolicy na spęd narodowych pokrak. a ,jeszcze nabyli sobie parę gadżetów i będą wesoło wymachiwać i pokazywać, kto tu rządzi.
 11. no i sypie się kościółek katolicki w PL, Dziwisz brał hajc od legionistów ,Janek II wiedząc o przypadłościach biskupów nic nie robił, ba wrecz ich hołubił. burzymy pomniki?
 12. ***** *** i to na dziś wystarczy. i tak sra.ą w gacie piździelce.prezesik zwariował, policja nikogo nie bije ,wojsko znikło, nawet klechy coś piszą z sensem.
 13. no nieprawdopodobne, mały idiota tworzy straż i idzie podpalić Polskę. czy ktoś mu w końcu uświadomi,aby zmienił leki?
 14. ojtam, ojtam, użeracie się z jakimś capem, ważne, że ludzie się wreszcie wku....i, chciałem napisać zdenerwowali.
 15. buraki w onucach piszą o posłannictwie. przecież nawet nie rozumieją tego słowa.....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.