Jump to content

55wBICEPSIE

Użytkownicy
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powróciłem do wersji 7.5.4. Gość z Logitecha odpisał mi, że sporo osób im zgłasza problemy z cue w wersji 7.6. Jak chcesz powrócić do niższej wersji to tutaj masz opisane co i jak.
 2. Jakich wersji oprogramowania używacie? Mi po aktualizacji do 7.6.0 r9458 przestał czytać pliki .cue (odtwarzam bezpośrednio z dysku USB).
 3. cześć! Próbował ktoś zestawienia WT-30 z dynaudio audience lub contour, focus?
 4. Możesz. Pod warunkiem, że nie mają bardzo rozstrzelonych parametrów. Jak są rozstrzelone to wzmak będzie grał ale odczujesz, że coś z dźwiękiem będzie nie tak - płaski i rozmyty, bez pulsu. Jak szukasz 6N13S to sprawdź sklep lampy elektronowe. Człowiek zna się na rzeczy i dobierze Ci 6-kę bądź 3-kę w razie potrzeby.
 5. O to chyba chodziło. Są jeszcze dwie sprawy, o których trzeba pamiętać - SBT powinien być w tej samej grupie co komp, z którego chcemy się na niego dostać (np workgroup ustawiane standardowo). Po zresetowaniu SBT (odpięciu zasilania) jeśli połączymy się już z siecią a dysk USB podpięty do SBT nie jest dostępny z kompa to trzeba powtórnie wybrać "udostępnianie zasobów" na SBT - nie szkodzi, że jest zaznaczone (opcja jest podświetlona, tak zapamiętał system), trzeba odznaczyć i zaznaczyć raz jeszcze. Powinno ruszyć.
 6. O tym błędzie piszą, że może być związany z działaniem firewall'a. Popytaj googla (na elektrodzie też coś piszą), myślę że to problem ustawień sieci a nie samego SBT. Może spróbuj tym tropem.
 7. ...skoro sieć masz ustawioną OK to spróbuj jeszcze takiego myku. Odłącz dysk USB używając opcji w SBT "wysuń dysk USB", zgaś SBT i odepnij go od prądu. Potem powtórz wszystko od początku - czyli połącz z siecią WiFi itp, ciężko stwierdzić gdzie leży problem, u mnie wszystko hula. Spróbuj ew kilkukrotnie włączyć i wyłączyć opcję udostępniania zasobów w SBT. Z tego co pamiętam miałem tak raz, że po włączeniu SBT ze standby dysk USB nie był widoczny mimo że nic w ustawieniach nie grzebałem.
 8. Nie wiem jak w 7 ale w XP jest jeszcze usługa, która nazywa się udostępnianie plików i drukarek - musi być odpalona (połączenia sieciowe / właściwości / ogólne / udostępnianie...). U mnie wszystko chodzi bez problemu, widzę dysk USB z kompa poprzez WiFi i bez problemu mogę dodawać/usuwać pliki. Czy masz ustawione DHCP (przydziela ci IP w sieci z automatu)?
 9. Jeśli celujesz w NAS to polecam wziąć pod uwagę NETGEAR READY NAS DUO. Jest też tańsza wersja NETGEAR STORA - musiałbyś się zorientować czy jest możliwość dołożenia RAM'u. Z tego co pamiętam w tej wersji drugi dysk może pracować jedynie w RAID (mirror). Wrzucając 2 dyski każdy po 1TB masz tylko 1TB miejsca do dyspozycji - drugi robi jako kopia pierwszego.
 10. Włącz udostępnianie zasobów w SBT, połącz się z siecią WiFi (menu gł / ustawienia / zaawansowane / sieć) - powinieneś mieć dostęp z kompa do dysku USB podpiętego do SBT (widoczny jako standardowy zasób udostępniony). Płytę 300MB przerzuca ok 8-10min.
 11. 55wBICEPSIE

  Arcam rDAC

  Przy tej wersji, z tego co wyczytałem też dłubali ludzie z dCS (asynchroniczny USB - może coś jeszcze).
 12. 55wBICEPSIE

  Arcam rDAC

  Arcam rDAC - miał ktoś okazję testować?
 13. ... a jak podłączasz dysk USB to świeci się kontrolka dysku (pendrive'a jeśli jest z kontrolką) - jest jakakolwiek reakcja?
 14. Jest jeszcze coś takiego jak "przełącz bibliotekę". Znajdziesz w MENU GŁÓWNE / MOJA MUZYKA / PRZEŁĄCZ BIBLIOTEKĘ / Squeezebox Touch (USB).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.