Jump to content

piskle smoka

Użytkownicy
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

16 Neutralny

Audiostereo

16

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wcześniej miałem Onkyo tx nr 1007.i grał bardziej dynamicznie w kinie. Ponoć Yamaha też jest bardziej pod "kino", stąd moje pytanie.
 2. Trochu nie na temat, ale mam pytanie. W kinie gra u mnie Marantz sr 7010 i po Pre Out wzmak Advanced Acoustic XI 125 i chcąc polepszyc dźwięk w kinie lepiej wymienić ampli np. Na Yamahe czy dołożyć końcówkę mocy do Marantz. W jakiej opcji bedzie większą różnica?
 3. A ja bym się zdecydował na suby Arendal. Ostatnio mieli wysprzedaże bo nowa linia wchodzi. Sam zakupiłem monitory 1723 (ze standami do nich za darmo, a normalnie 645€) i center 1723s.
 4. Witam, ja od wczoraj mam na przodzie "monitory" Arendal 1723 i centrala Arendal 1723S, i po przeprowadzonej kalibracji system ustawił mi fronty i centrala na Duże i pełne pasmo. W ustawieniach ręcznych nie mogę zmienić odcięcia na np:40 Hz bo musialbym fronty ustawic jako małe lub LFE+main. Co dziwne wcześniej miałem Elac FS68. 2 serie i kalibracja ustawiała mi na Large i 40HZ. Nie wiem czy wcześniej czy teraz jest prawidlowo.
 5. Jeden zamknięty, jeden otwarty. Służą tylko do kina i przy takim ustawieniu schodzą najniżej.
 6. Ja mam dwa 12.17 EDGE od 2 lat i jestem zadowolony.
 7. Nieporozumienie, chodziło o to że nowe głosniki miałyby grać z ww wzmacniaczem.
 8. Witam, powoli zastanawiam się na zmianą ww głośników. Co polecilibyście w kwocie do powiedzmy 1500€ ?. Tak jak Elac_i, miałyby grać z wzmacniaczem Advance Acoustic xi 125.
 9. Witam, Podepnę się pod temat. Czym (chodzi o kolumny przednie i centralny) warto jest zastąpić Elac FS68. 2. U mnie grają z wzmacniaczem Advance Acoustic XI 125 i AA XStream 9. A w kinie do tego Marantz SR 7010. Na fronty i center nie chciałbym wydać więcej jak 2000 €.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.