Jump to content

piskle smoka

Użytkownicy
 • Content Count

  607
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak tylko cena XTZ jest taka bo pomijając wszystkich pośredników. Nawet na ich stronie to można przeczytać. Ja kupiłem 2 lata temu oleda lg 65 cali za 2.6k € i też po dwóch latach przyjechał do mnie do domu serwis z nowym panelem i go wymienili. Jakieś przebarwienia wystąpiły czy coś takiego. I co mam teraz pisać że oledy są do kitu? P. S Kumpel kupił LCD Samsunga też 65 cali i po dwóch dniach przyjechali mu panel wymienić po połowę miał jaśniejsze. To wszystko jest elektronika.
 2. Bzdura [Hidden Content] To se poczytaj !!!
 3. A ja tak z innej beczki. Mam do Was takie pytanie.Po wykonanej kalibracji podczas seansu podglosniacie suba? Jak tak, to w ampli czy bezpośrednio w subie?
 4. Też chciałem sobie taki mikro od XTZ sprawic(cena stosunkowo przystępna) ale stwierdziłem że sam tego nieogarne. Jestem kompletnie zielony w tych tematach. [Hidden Content]
 5. Ten temat był kiedyś na forum poruszany i to wychodziło bodajże 3 db.
 6. Nie wiem skąd taka odzywka, a tak dla uświadomienia ty też nikogo nie zaskoczyles(w każdym bądźrazie mnie). Kto się subami interesuje większość filmików widział. Sama ynteligencja szpagatowa. A takie to forum kiedyś kulturalne było.
 7. Niewiem co wam furczy, mam 2 xtz EDGE podpięte i mi tam nic nie furczy. Niewiem jak głośno musiałbym suba odkręcić albo ogólnie z jakim natężeniem dźwięku filmy oglądać żeby mi coś furczalo.
 8. Teraz patrzę na stronę niemiecką XTZ to upgrade do wersji EDGE kosztuje 350 €, to ja zapłaciłem 20 kilka % tej kwoty. A 12.17 EDGE skokowe mocy podają do 1000w.
 9. To byłem ja :). Dokładnie dopłaciłem z 40% upgrade'u do wersji EDGE. W niemieckim sklepie XTZ upgrade (250€).Ale z ciekawości looknąłem na niemiecki sklep i tam niema przecen tego Suba.Bardzo je sobie chwalę i polecam. Mam jeszcze SVS PB1000 ale jest podpięty do wzmaka Advance Acoustic X-i 125. Chciałem podkreślić że mieszkam w niemczech. Wszystko odbyło się w ciągu kilku dni.
 10. Jeszcze lepsza okazja na stronie sv-sound.de
 11. To sie niezastanawiaj teraz w przecenie
 12. Ja wiem że można u mnie wycisnąć więcej, ale mieszkam w gebelsowie i nikt do mnie nieprzyjedzie aby wykonać profesjonalną kalibrację :).
 13. Witam, tak, to juz jest pierdo...... e. Dwa suby XTZ polączone kablem typu Y i do jednego wyjscia z ampli a drugie wyjscie do SVS PB 1000 który stal z boku sofy kierunkiem na tylną scianke. Nastepnie kalibracja. Takie ustawienie powodowalo ze oprócz niskiego zejscia trzęsło jeszcze sofą :). Ale juz taka konfiguracja nie aktualna gdyż od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem wzmaka x-i 125 oraz x-stream 9 od Advance Acoustic i SVS mam podpiety do wzmaka, a XTZ rozdzielone i podłaczone pojedyńcz. ymi kablami. Aha co do wielkosci pkoju. Miejsce odslychowe okolo 22m2 z otwartym tylem na aneks kuchenny i wysokie skosne sufity tak z 4 metry. Ale zadnego poglosu wszystko oki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.