Jump to content

piskle smoka

Użytkownicy
 • Content Count

  611
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja także korzystam z suba w stereo a za "buraka" się nie uważam. Gram na Elac FS 68.2 i AA X-i125. Trochę kultury!!!
 2. Żeby nie powielać, chodzi o wymianę głośników przednich. Obecnie grają Elac FS 68.2 i center z kompletu. Jestem zadowolony ale po 7 latach przeszła mi taka myśl przez głowie że może zacząć by myśleć o wymianie. Budżet na fronty między 4-5 tys. Ogólny charakter brzmienia Elac-ów chciałbym tych zachować.
 3. Głośników 5.2, Marantz gra oki, ale jak kupowałem go to kierowałem się też dźwiękiem stereo. Kiedyś posiadałem Onkyo tx nr 1007 i w kinie grał z większym powerem. Do radia DAB oraz internetowego posiadam x-stream 9 od Advance Acoustic. Więc w grę wchodzi tylko kino. Dokładając takie końcówki XTZ edge A2-300 zmieniło by się coś w dynamice dźwięku?
 4. Witam, niechce tworzyć nowego wątku, chciałbym zamienić w kinie ampli z Marantz SR 7010 na coś lepszego w kwocie 6-8 k. Interesuje mnie tylko kino. Do stereo mam wzmaka. Kiedyś byłem b. zadowolony z Onkyo, ale teraz mnie nie przekonuje ich system kalibracji. Moglibyście coś polecić?
 5. Tak tylko cena XTZ jest taka bo pomijając wszystkich pośredników. Nawet na ich stronie to można przeczytać. Ja kupiłem 2 lata temu oleda lg 65 cali za 2.6k € i też po dwóch latach przyjechał do mnie do domu serwis z nowym panelem i go wymienili. Jakieś przebarwienia wystąpiły czy coś takiego. I co mam teraz pisać że oledy są do kitu? P. S Kumpel kupił LCD Samsunga też 65 cali i po dwóch dniach przyjechali mu panel wymienić po połowę miał jaśniejsze. To wszystko jest elektronika.
 6. Bzdura [Hidden Content] To se poczytaj !!!
 7. A ja tak z innej beczki. Mam do Was takie pytanie.Po wykonanej kalibracji podczas seansu podglosniacie suba? Jak tak, to w ampli czy bezpośrednio w subie?
 8. Też chciałem sobie taki mikro od XTZ sprawic(cena stosunkowo przystępna) ale stwierdziłem że sam tego nieogarne. Jestem kompletnie zielony w tych tematach. [Hidden Content]
 9. Ten temat był kiedyś na forum poruszany i to wychodziło bodajże 3 db.
 10. Nie wiem skąd taka odzywka, a tak dla uświadomienia ty też nikogo nie zaskoczyles(w każdym bądźrazie mnie). Kto się subami interesuje większość filmików widział. Sama ynteligencja szpagatowa. A takie to forum kiedyś kulturalne było.
 11. Niewiem co wam furczy, mam 2 xtz EDGE podpięte i mi tam nic nie furczy. Niewiem jak głośno musiałbym suba odkręcić albo ogólnie z jakim natężeniem dźwięku filmy oglądać żeby mi coś furczalo.
 12. Teraz patrzę na stronę niemiecką XTZ to upgrade do wersji EDGE kosztuje 350 €, to ja zapłaciłem 20 kilka % tej kwoty. A 12.17 EDGE skokowe mocy podają do 1000w.
 13. To byłem ja :). Dokładnie dopłaciłem z 40% upgrade'u do wersji EDGE. W niemieckim sklepie XTZ upgrade (250€).Ale z ciekawości looknąłem na niemiecki sklep i tam niema przecen tego Suba.Bardzo je sobie chwalę i polecam. Mam jeszcze SVS PB1000 ale jest podpięty do wzmaka Advance Acoustic X-i 125. Chciałem podkreślić że mieszkam w niemczech. Wszystko odbyło się w ciągu kilku dni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.