Jump to content

cypher

Użytkownicy
 • Content Count

  1842
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. cypher

  300b-gm70

  IHMO GM70 nawet z napięciem 500-700VDC (można powiedzieć, że marnujemy potencjał) na anodzie jest lepsze niż 300B i sporo tańsze. Poza tym zgadzam się z opinią Maćka w 100%
 2. cypher

  Odgrody Audiosynergia

  A kolega od 9 lat i nie czyta uważnie tekstu ;-) Była pomyłka i prośba do admina o przeniesienia tematu ;-)
 3. cypher

  300b-gm70

  Nie będzie dobrym drivrerem, potrzebny jest step-up transformer albo przedwzmacniacz. To raz a dwa że dwie lamy DHT to duże wyzwanie w kontekście brumu... Artur
 4. cypher

  Odgrody Audiosynergia

  Podbijam, chętnie zapoznam się z propozycjami cenowymi. Artur Zmieniam kompletnie nagłośnienie, przesiadka na herbatniki ;-).
 5. cypher

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam kilka par lamp GM70 z dużego opakowania zbiorczego. Cena za parę 500 pln razem z wysyłką. Dwa dławiki do zasilania żarzenia lamp DHT. Dławiki produkowane przez Ogonowskiego na blachach 0,3mm Parametry: 50mH, 0,2R, 5A- Cena 70 pln /szt.. Para Shuguang 300B-98B - 600 pll Para PSVANE 300B - cena 600 pln Obie lampy nowe przebieg ok 10 godzin.
 6. cypher

  Odgrody Audiosynergia

  Cześć, Chciałbym sprzedać odgrody wykonane według projektu Piotra Machnika (Audiosynergia). Zastosowane głosiki Audax HM130Z0, Fountek X2, i 15" bas firmy OHM. W zwrotnicach bardzo dobre elementy, wszystko zostało policzone i nie ma miejsca na przypadkowość. Głośniki maja bardzo otwarty i detaliczny dziwięk, bez śladu ostrości, podstawa basowa to klasa sama w sobie. U mnie grają z Burmasterem 911 i nie jest to mezalians. Jedyny problem to to, że nie chciało mi się wykańczać obudowy i potrzeba by było trochę pracy stolarza albo uzdolnionego DIY-owca żeby doprowadzić je do planowanego wyglądu. Po podłączeniu do wzmacniacza dziwięk tak im się podobał że nie chciałem ich już odłączać . Zdjęcia pokazują szczegóły. Na jednym z głosików basowych widać zadrapania. Uszkodzenie spowodował kot ;-) ślady są powierzchowne. Cena sporo poniżej ceny elementów i kosztów projektu. 3 000 pln. Głosiki mogę dowieźć w granicy 200 km od 3 city za free Artur Bardzo proszę o przeniesienie do wątku -Różne kostki do wzięcia - obowiązek podawania cen odsprzedaży.
 7. cypher

  Lenco L 75

  Czołem, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z innym łożyskiem niż standardowe? Jest jakaś różnica w pracy/dźwięku. Generalnie w tym projekcie wszystko zostało zakończone (BTW wróciłem do oryginalnego kółka bo te z Audiosilente nie trzymało obrotów. Na ramieniu zawisł Dynavector 20X2L i jest petarda ;-). Artur
 8. cypher

  Lenco L 75

  Nie robi, ale gra ;-) Tak plinta ma 6,5 cm, mam jeszcze za wysokie nóżki i wygląda nieproporcjonalnie, musze czegoś poszukać o niższym profilu ale koniecznie regulowane..
 9. cypher

  Lenco L 75

  Z pewnością wydaje dzwięki ;-)
 10. cypher

  Lenco L 75

  Kupiłem nowe łożyska, czekam na przesyłkę. Póki co nasmarowałem solidnie łożysko (wlałem 2 ml oleju) i na razie działa j/w muzyka gra wszystko hula jak powinno na razie na jakieś testowej wkładce MM Goldrind E1.
 11. cypher

  Lenco L 75

  Chyba znalazłem problem, łożysko ma istotny luz. Talerz chwycony za boki kolebie się w łożysku..Do PTP zastosowałem grubsza podkładkę pod kulkę w łożysku i talerz jest uniesiony 1,3 mm nic nie obciera ..
 12. cypher

  Lenco L 75

  Kilka ostatnich dni to walka z lakierowaniem forniru (gdzie zostałem pokonany), elektryką i przebudową silnika. Wszystko śmiga za wyjątkiem łożyska. Z jakiegoś powodu co jakiś czas pojawia się minimalne tarcie które przy talerzu bez maty powoduje, że talerz brzęczy.
 13. cypher

  Lenco L 75

  Dziś udało mi się trochę pchnąć projekt do przodu. Miał być polerowany corian na wierzchu i okleina dokoła ale stwierdziłem że będzie za dużo kolorów i faktur. Efekt jest taki że postanowiłem wszystko okleić modyfikowaną okleiną (chyba jest to wenge). Okleina przyklejona na klej kontaktowy (montażowy) i pociągnięta jedną warstwą lakieru. Przeschnie przez noc i jutro będę kładł boki i lakierował wszystko.
 14. cypher

  Lenco L 75

  Bartek, napisałem przecież wyżej że będę się zastanawiał nad wkładką i pre jak wszystko poskładam. Nie ma sensu się ładować we wkładkę za 4 - 6 tys w ramach tzw testów. A co do kółka idlera to kółko CNC + oring wszyscy na LencoForum okrzyknęli prawie świętym gralem i chyba nikt faktycznie nie weryfikował jak ono działa w praktyce. Całkowicie przez przypadek wpadłem na ten film. Oryginalne kółko jest ok jeśli nie ma luzów na osi a guma nie jest wygnieciona/sparciała.
 15. cypher

  Lenco L 75

  hmmmm, może oryginał nie jest taki zły ..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.