Jump to content

YunnanTEA

Użytkownicy
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

167 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14696 profile views
 1. Zła opinia na Białorusi? To chyba dobrze. Jak wzbudzimy tam podziw, moźna by się martwić.
 2. No. Jak łatwo z lisa, barana zrobić.
 3. Rudy ojciec Ruda matka Rudy ojciec I sąsiadka I nic z tym nie da się zrobić.
 4. Zapewne mężczyźni, hetero, pracujący w przemyśle.
 5. "Kto nie skacze, ten za PiSem". Gdzie tu widzisz Brauna. Frasyniuk tak, Szczerba tak. Ale Gersdorf ze świecą nie znajdziesz. Renta, to też dobra puenta.
 6. Konfederacja tak ale bez tych panów, oszolomstwu należy powiedzieć zdecydowane nie . Bosak powinien się ich czym prędzej pozbyć,póki może Bosak bez Brauna? Kto to jest? Czyli że Pan Marek Kubala zagłosuje na Borysa Kidawę z domu Schetyna?
 7. Gratuluję Ci. Pierwsza trzydziestka? Daleko zajdziesz elito nasza.
 8. Mogę się założyć. Przyklejaj.
 9. Przyklej skreślonego Schetynę, to na 100% szyby ci wybiją.
 10. Rozumiem, że poprzedni KRS był po prostu ich, czyli był własnością sędziów. Tak jak Trójka była własnością kilku "dziennikarzy" 70+.
 11. Oczywiście. W Polsce sędziów wybierają sędziowie i dają im immmmmunitet. Czyli mogą kraść, jeździć po pijaku, brać łapówki i mówić, który sąd jest ważny a który nie ważny. Ten co chce ich ukarać jest nieważny.
 12. Tak to wyjaśniłeś jakby to były inne zasady niż zasady demokracji. A jest tak jak w Polsce czyli, większość wybiera sejm, sejm wybiera rząd, a rząd wybiera sędziów. A ci wyrzucają Moravec z roboty. Demokracja, panie.
 13. Jak zajdzie potrzeba, uchwalą, źe to mniejszość niemiecka będzie ustalać budżet. Targowica Obywatelska popiera ten pomysł i przeprasza, źe nie ona na to wpadła.
 14. Piosenki są jak niemcy: Jest dobry niemiec i jest zly niemiec. A ta piosenka o Podlasiu to dobry niemiec. Czy chodzi ci o Hitlera? Bo się pogubiłem
 15. Niestety, ty p..dolisz, zwolenniku Rosji i Niemiec. Taki Nord Stream_747 Europejczyk KM.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.