Jump to content

Krak_oN

Użytkownicy
 • Posts

  6220
 • oraz w archiwum

  2857
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

705 Bardzo dobry

Audiostereo

321

Bocznica

384

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

59981 profile views
 1. EDIT: Na poligonie Mulino znajduje się kwatera główna koalicyjnej grupy wojsk sił zbrojnych siedmiu państw, utworzonej w ramach wspólnego ćwiczenia strategicznego „Zachód-2021”. Przedstawiciele dowództwa Zachodniego Okręgu Wojskowego oraz kontyngentów wojskowych Armenii, Białorusi, Indii, Kazachstanu, Kirgistanu i Mongolii rozpoczęli planowanie i przygotowywanie wspólnej operacji lądowej. W pracach dowództwa biorą również udział oficerowie grup operacyjnych sił zbrojnych Uzbekistanu, Pakistanu i Sri Lanki. Dowództwo dysponuje nowoczesnymi środkami łączności, sprzętem multimedialnym, zautomatyzowanymi stanowiskami pracy, które umożliwiają monitorowanie w czasie rzeczywistym postępów przygotowań i prowadzenia operacji wojskowej. Czyli podczas manewrów tak wyglądał na poligonie sztab krajów sojuszniczych tj nie jest to główny poligonowy sztab rosyjski.
 2. Reportaż o manewrach Zapad-2021, są tam pokazane te nowe zdalnie sterowane pojazdy bojowe :
 3. Jednak ludzie w USA mają inną mentalność, raczej nie wydaje mi się żeby w Polsce modne stały się takie środki po których by ludzie stali obok siebie trzymając się poręczy i uważaliby że jest w tym coś fajnego :
 4. Pojawił się Polski filmik z prezentacją wzmacniacza Technics SU-R1000 :
 5. Właśnie pojawiła się taka informacja : ''Australia, Wielka Brytania i USA tworzą nowy sojusz pod nazwą AUKUS, w ramach którego trzy kraje będą dzielić się ze sobą zaawansowanymi technologiami Takimi sekretami USA tradycyjnie dzieliły się dotąd tylko z Wielką Brytanią, a technologiami napędu atomowego, Amerykanie nie zamierzają się z nikim w przyszłości dzielić'' [Hidden Content],79cfc278 A po co przytoczyłem tą informację ?, ano po to że o ile pamiętam chyba z pięć lat temu pisałem (ale wyszukiwarka już tego nie znajduje i miałem to skopiowane z internetu (a najpierw widziałem to info w polskiej tv) do notatnika i miałem to tego samego dnia wkleić tutaj na forum ale gdzieś wyszedłem i sobie o tym przypomniałem następnego dnia, to już wtedy ten przeciek z WikiLeaks był już doszczętnie wyczyszczony z internetu)a mianowicie przytaczałem cytat z WikiLeaks w którym można było przeczytać że najbardziej pilnowaną tajemnicą USA jest to że absolutnym dogmatem i najważniejszą sprawą która stanowi rdzeń tego czym jest Ameryka, jest to że absolutnym priorytetem (w zarządach stanowiskach itp) zawsze bez względu na wszystko muszą być preferowani ludzie pochodzenia anglosaskiego a jedyne kraje którym należny ufać i prowadzić interesy na równi to są tylko i wyłącznie kraje anglosaskie a które w tej dzisiejszej wiadomości zostały przytoczone i to doskonale potwierdza tezę że anglosaskie elity USA ufają i są wierne tylko i wyłącznie ludziom pochodzenia anglosaskiego oraz krajom w których rdzeń stanowią Anglosasi, a wszyscy pozostali którzy nie są Anglosasami nigdy nie będą traktowani równo (nadrzędna zasada) bo to są po prostu inne kręgi interesów a przecież trzeba głownie patrzeć na interes swojej krwi bo inni też się będą patrzeć głównie na swoich a nie głównie na interesy Anglosasów.
 6. Fotka testowej integracji systemu trophy z czołgami Leopard :
 7. Kolejny nowy filmik z Filadelfii, tym razem ktoś nagrał kłótnie o żółtą szmatę która jest chyba nasączona jakimś narkotycznym specyfikiem :
 8. Okazuje się że w tych nowych zalewiskach wodnych gdzie nie ma jeszcze ryb ale przylatują tam kaczki, to wcześniej lub później kaczki zarybią te zalewiska : ''bardzo prawdopodobne jest, że ryby pojawią się w stawie w wyniku naturalnych procesów – poprzez roznoszenie zapłodnionej ikry przez kaczki krzyżówki i inne ptactwo wodne '' Tak że jak tylko pojawią się kaczki to również będą ryby.
 9. Talibowie pokazują znalezione złoto i 6,5 miliona dolarów :
 10. Nowy mocny filmik z tego co znaleźli talibowie : Talibowie w dolinie Pandższir znależli kilkanaście pocisków i rakiet artyleryjskich wraz z głowicami w osobnych pojemnikach. Według otwartych źródeł kilkaset systemów rakietowych zostało podarowanych rządowi afgańskiemu w latach 80. od przyjaznego sowieckiego reżimu komunistycznego jako pomoc wojskowa. 9K72 Elbrus to taktyczna rakieta balistyczna o zasięgu 300 km z prawdopodobnym błędem kołowym (CEP) w zakresie 450-900 metrów. Został zaprojektowany do zwalczania ważnych celów wroga, takich jak lotniska, stanowiska dowodzenia, duże skupiska wojsk i pojazdów, baterie obrony powietrznej, składy zaopatrzenia i tak dalej. 9K52 Luna-M to sowiecki system rakietowy krótkiego zasięgu, który wystrzeliwuje niekierowane i stabilizowane pod kątem obrotu rakiety 9M21. Został pierwotnie opracowany w latach 60. XX wieku, aby zapewnić wsparcie artyleryjskie dywizji za pomocą taktycznej broni jądrowej, ale stopniowo modyfikowany do użytku konwencjonalnego. [Hidden Content]
 11. Prezenter Fox News mówi że co prawda te filmiki na tym popularnym kanale youtube są kręcone w Filadelfii ale równie dobrze mogłyby być kręcone w dowolnym mieście w USA i na dzień dzisiejszy wyglądałoby to bardzo podobnie.
 12. Bundeswehra otrzyma 14 nowych czołgów Leopard 2A7V : [Hidden Content] [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.