Jump to content

Severance

Użytkownicy
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Severance last won the day on April 3 2012

Severance had the most liked content!

Community Reputation

53 Neutralny

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

2865 profile views
 1. Dzięki za odzew. Chodziło o niemiecki kabel SCA z miedzianą taśmą a znajomy napisał do właściciela krajowego SCA. Otrzymał odpowiedź, właściciel sympatyczny wyjaśnił o co chodzi. Zainteresowałem się tymi "naszymi" kablami, ktoś mi zaproponował kupno modelu z miedzi posrebrzanej to jest chyba no. 1. Potestujemy.
 2. Mam pytanie/wątpliwość. Wraz ze znajomym zainteresowaliśmy się poleconym w rozmowach na AS IC marki Solid Core Audio. Znajomy napisał do producenta w sprawie wypożyczenia tego kabla, ale z tego co własnie sprawdzam to chyba zaszła pomyłka. [Hidden Content] [Hidden Content] Odpowiedz ze strony solidcoreaudio.pl nie dotarła, więc chciałbym się upewnić, że to są dwie zupełnie inne firmy. Chyba, że polski solidcoreaudio jest jakimś odłamem tego zachodniego. Wygląda na to, że powstał niedawno i celuje w trochę inny przedział cenowy i wykonanie.
 3. Witam wszystkich zainteresowanych. Prezentuje mój od dawna zapowiadany, subiektywny ranking lamp sterujących - odpowiedników słynnych lamp EF95. Lampy te testowałem na zmodyfikowanym Yaqinie MS-34D. Jak zawsze trzeba ten ranking traktować poglądowo, może on być wyznacznikiem do zainteresowania się jakimś rodzajem opisanych przeze mnie lamp. Jednak przed dokonaniem zakupu, szczególnie lamp droższych zalecam w miarę możliwości ich sprawdzenie we własnym systemie. Nie testowałem wszystkich odpowiedników jakie istnieją na rynku, bo jest tego zbyt dużo. Wszelkie uwagi i pytania oraz opisy doświadc
 4. Witam. Przedstawiam, swój subiektywny ranking lamp mocy do wzmacniacza Yaqin MS-34D. Wiele osób o to pyta a ja (tak mi się wydaje) przerobiłem trochę ten temat. Jest to zbiór moich eksperymentów z wybranymi lampami obejmujący okres ok. 16 miesięcy. Ranking ma charakter poglądowy i nie należy się nim dosłownie sugerować, bo model Yaqina którym się bawiłem był przerabiany, poza tym każdy system jest inny. Jednak jest to pewnego rodzaju wskazówka dotycząca każdej lampy - pomocna przy selekcji lamp do przetestowania we własnym systemie. W rankingu zostały ujęte lampy nowe z bieżącej produkcji,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.