Jump to content

jakub102

Użytkownicy
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  świadomość, świadomość, świadomość!
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9890 profile views
 1. Ja już kilka miesięcy bez telewizji i mam wrażenie że mój intelekt wzrósł. Jest udowodnione że oglądanie telewizji powoduje różne choroby a mi się wydaje że działa ogłupiająco. Dyrygenci (Illuminaci?) wiedzą co robią.
 2. Trochę info o zaplanowanych zmianach na ziemi, być może ten cały wirus jest zaplanowany tak jak reset i bardziej sprawiedliwszy system
 3. Jaki jest sens cierpienia? Odkąd rozwijam się duchowo ciągnie się za mną cierpienie. W pewnym okresie korzystałem z medycyny alternatywnej i wyleczyłem "nieuleczalne" choroby ale po pewnym czasie zachorowałem na inne choróbsko i dalej cierpię. Myślę że ziemia to planeta czyśćcowa w której wcielają się dusze które coś przeskrobały i muszą teraz odcierpieć swoje. Co wy na to?
 4. Już było ale ważne
 5. >tańczące kolorowe pedały z TVN-u Bobcat napisał gdzieś wcześniej że zjazdy LGBT są spontaniczne a tymczasem to odgórnie zaplanowana akcja na którą zjeżdżają się ci sami ludzie wynajętymi autobusami. Gender też jest odgórnie zaplanowany na całym świecie. Taka mini rewolucja seksualna. Odmieńcy się afiszują i tyle.
 6. Ja 2 dni temu wyciągnąłem wtyczkę od telewizora. Mam dosyć naginania rzeczywistości przez 2 strony TVP i TVN. W TVP manipulacja jest nachalna a w TVN to bardziej ukryta- kolorowe geje i demoralizacja.
 7. Cała prawda o dobrych intencjach Amerykanów, a idioci oglądający TVN myślą że USA wprowadza demokracje.
 8. nowa broń elektromagnetyczna w Syrii?
 9. Nieruchomości szybko nie stanieją ludzie przeczuwają kryzys i wycofują pieniądze z giełd. Poza tym banki dają małe procenty no i mogą upaść. Zostają nieruchomości i obligacje.
 10. Zawsze przed upadkiem rośnie i te reklamy-nagonka dla tłumów.
 11. Parę rzeczy przewidział w tym 3 wojnę światową która trwa.
 12. Tak twierdzi jasnowidz Jackowski, poza tym bankierzy nie pozwolą być szczęśliwym przeciętnemu Kowalskiemu. Poza tym takie czasy idą że bitcoinem się nie najesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.