Jump to content

jakub102

Użytkownicy
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  świadomość, świadomość, świadomość!
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10103 profile views
 1. Raz śniło mi się że jestem w raju, co za ekstaza! Żaden alkohol czy narkotyki nie są lepsze! Chwile po przebudzeniu byłem jeszcze w tym stanie. Daje mi to nadzieję że nasze ciężkie życie ma jakiś sens.
 2. Projekcja (od łac. proicere – "wyrzucać przed siebie") – mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć, poglądów, zachowań lub cech najczęściej negatywnych.
 3. Jest w psychologi pojęcie projekcji- widzimy w innych swoje cechy najczęściej wady, także Kaziu poobserwuj siebie może zobaczysz dupka 🙂 Ja nie raz się zdziwiłem że mam np. uprzedzenia sam to zauważyłem albo ktoś mi to powiedział. A jaki jest sens rozwoju duchowego? Na wyższym poziomie świadomości naturalnie czynisz dobro.
 4. Pytanie brzmi czy jest potrzebny guru? Oglądałem kiedyś program o pewnym buddyjskim guru, był wszechstronnie utalentowany, skakał ze spadochronem, itp. Miał swoich uczniów i myślę że oni chcieli być tacy jak on, czyli mieć wspaniałe "ego". A w rozwoju duchowym chodzi o to żeby to ego było jak najmniejsze lub żadne. Droga do prawdy to samotność i brak wsparcia bliźniego.
 5. Osho można posłuchać
 6. Pewnego razu byłem u mojego chrześniaka który jest niegrzecznym chłopcem, nałożyłem swoje ręce na jego głowę i powiedziałem "odejdź szatanie" usłyszałem ryk i firanka się poruszyła. Chrześniak powiedział że jest zmęczony. Jakie z tego wnioski? Czy istnieją demony? Myślę że niektórzy ludzie mogą czerpać energię od demonów gdy robią coś złego.
 7. Złe wcielenia raczej deprawują duszę
 8. Miałem złe wcielenia dlatego urodziłem się niezbyt zdrowy w nieciekawej rodzinie. Ale Bóg i tak był łaskawy bo urodziłem się w Polsce która przejdzie łagodnie ciężkie czasy.
 9. Nawet papież powiedział że panem tego świata jest szatan, o dziwo reakcji tłumu nie było. Świadomość tego że żyjemy w piekle nieco zmienia podejście do życia. Aż nie chce mi się gadać...
 10. Mickiewicz nie żyje, Słowacki nie żyje i ja się jakoś źle czuje 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.