Jump to content

jakub102

Użytkownicy
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

150 Dobry

Audiostereo

14

Bocznica

136

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  świadomość, świadomość, świadomość!
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10787 profile views
 1. Kolejny wesoły prorok
 2. Wszędzie reklamy kryptowalut więc czas się wycofać
 3. Ja znam Boga ze swoich snów nie z biblii. Bóg rzadko wpływa na losy świata a nasze życie zależy raczej od poprzednich wcieleń- byliśmy nie dobrzy to np. urodzimy się ślepi- tak jak Barry White jest ślepy ale Bóg dał mu świetny talent do śpiewania. Bóg to artysta!
 4. Jakby Bóg się wcielił na ziemi to raczej byłby hipisem.
 5. Oddam za pół ceny wzmacniacz V7000-sprawny, kolumny canton le-600 sprawne i cd denon dcd1100 niesprawny. Odbiór tylko osobisty- okolice Wejherowa. Cena za komplet 250zł.
 6. Co zrobić żeby kobieta 2 godziny po orgazmie jeszcze wrzeszczała? - wytrzeć h*ja w firankę
 7. Przylatują Amerykanie na marsa, patrzą a Marsjanie z transparentami WITAJCIE, WITAJCIE!! Po wylądowaniu Amerykanie próbują wyjść się przywitać, lecz para Marsjan zaspawała drzwi. Na to oni wkurzeni: - Co jest, najpierw witają a teraz zaspawali drzwi? Wzięli więc wyważyli drzwi i wychodzą na zewnątrz, a tu znowu Marsjanie ich witają, klepią po plecach i itp. Amerykanie już wpienieni na maksa pytają o co chodzi i dlaczego zaspawali drzwi. Marsjanin mówi: - To tak zawsze, to nasza tradycja.. - Jak to, nie jesteśmy pierwsi na Marsie? - NIE, NIE, Dwa tygodnie temu byli tu Polacy.
 8. Pytanie brzmi czy warto być kreatorem rzeczywistości czy poddać się woli bożej? Odpowiedzią może być życie Chrystusa który na pewno mógł zmieniać rzeczywistość ale zdecydował się wypełnić dzieło zaplanowane przez Boga.
 9. Leczyłem się u lekarza z Tybetu ziołami pomogło ale uw lekarz zmarł na wirusowe zapalenie wątroby typu C. Zioła by tego nie wyleczyły. Medycyna akademicka ma jednak dobre strony, alternatywna też.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.