Jump to content

jakub102

Użytkownicy
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  świadomość, świadomość, świadomość!
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9644 profile views
 1. jakub102

  Rozwój duchowy

  Jaki jest sens cierpienia? Odkąd rozwijam się duchowo ciągnie się za mną cierpienie. W pewnym okresie korzystałem z medycyny alternatywnej i wyleczyłem "nieuleczalne" choroby ale po pewnym czasie zachorowałem na inne choróbsko i dalej cierpię. Myślę że ziemia to planeta czyśćcowa w której wcielają się dusze które coś przeskrobały i muszą teraz odcierpieć swoje. Co wy na to?
 2. Już było ale ważne
 3. >tańczące kolorowe pedały z TVN-u Bobcat napisał gdzieś wcześniej że zjazdy LGBT są spontaniczne a tymczasem to odgórnie zaplanowana akcja na którą zjeżdżają się ci sami ludzie wynajętymi autobusami. Gender też jest odgórnie zaplanowany na całym świecie. Taka mini rewolucja seksualna. Odmieńcy się afiszują i tyle.
 4. Ja 2 dni temu wyciągnąłem wtyczkę od telewizora. Mam dosyć naginania rzeczywistości przez 2 strony TVP i TVN. W TVP manipulacja jest nachalna a w TVN to bardziej ukryta- kolorowe geje i demoralizacja.
 5. Cała prawda o dobrych intencjach Amerykanów, a idioci oglądający TVN myślą że USA wprowadza demokracje.
 6. nowa broń elektromagnetyczna w Syrii?
 7. Nieruchomości szybko nie stanieją ludzie przeczuwają kryzys i wycofują pieniądze z giełd. Poza tym banki dają małe procenty no i mogą upaść. Zostają nieruchomości i obligacje.
 8. Zawsze przed upadkiem rośnie i te reklamy-nagonka dla tłumów.
 9. Parę rzeczy przewidział w tym 3 wojnę światową która trwa.
 10. Tak twierdzi jasnowidz Jackowski, poza tym bankierzy nie pozwolą być szczęśliwym przeciętnemu Kowalskiemu. Poza tym takie czasy idą że bitcoinem się nie najesz.
 11. gdzieś na poprzednich stronach masz podany numer do naprawy głośników. Miałem te kolumny i byłem średnio zadowolony, grały z v7000
 12. Nawet konsole grundiga grają lepiej niż nowe wynalazki za naście tysięcy
 13. Jakieś kolumny PCM za 8k wzmacniacz denon za 8 k a źródła nie pamiętam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.