Jump to content

pydys

Użytkownicy
  • Content Count

    64
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Dziękuję za wypowiedzi. Znaczy się, że zmianami ustawień nic więcej nie zmienię. Pozdrawiam.
  2. W aplikacji desktopowej tidala pojawia się możliwość wyboru w moim przypadku konwertera hiface. Tidal przejmuje też dzwięk w komputerze nie dopuszczając w tym czasie innych dzwięków gdyby się pojawiły. Niestety na pasku zadań w windowsie cały czas istnieje możliwość regulacji głośności a moim zdaniem powinna ona być nieaktywna.
  3. Witam. Do gniazda USB komputera stacjonarnego podłączony konwerter USB-SPDIF hiface 2 firmy m2tech. Z konwertera cyfrowym kablem koncentrycznym sygnał biegnie do daca. Z daca do wzmacniacza. Komputer z windows 10. Wgrany sterownik konwertera hiface 2. W panelu kontrolnym konwertera komunikat - "ASIO not active". Czy nie powinno pisać "ASIO is active". Co jest nie tak? Jakieś ustawienia w komputerze... Komunikat o aktywności lub nie ASIO pojawił się dopiero w sterowniku ze stycznia tego roku. Poprzednio go nie było i żyłem w nieświadomości. Dodam, że korzystam z tidala hi-fi z aplikacji desktopowej. Sterownik konwertera hiface ma w sobie sterownik ASIO, dlatego na komputerze nie mam wgranych innych sterowników dzwięku - tak ja to rozumiem. Może ktoś spotkał się z tym tematem i może pomóc. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.