Jump to content

Szubrawiec

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szubrawiec

  Klub DAYENS

  Czy znajdzie się jakiś właściciel Menuetto że Szczecina? Wolałbym go nie kupować w ciemno, a nie mam gdzie go przesłuchać.
 2. Ja posiadam BP6 i jestem zadziwiony, jak kiepsko odbierane są te kolumny. W sumie to od ludzi, którzy prawdopodobnie ich nie słyszeli można usłyszeć, że to raczej nie gra i że musi być wymagające względem pieca. Poza tym, obawiam się, że swoich też nie sprzedam, ale też i nie mam zamiaru, to pierwsze moje "poważne" kolumny, a ja mam naturę zbieraczą 😄
 3. Na tyle co sobie pooglądałem, poczytałem to najbardziej mi się widzi Menuetto. Boli brak phono, bo to jednak dodatkowy wydatek na preamp gramofonowy. Funkcjonalnie idealnie wychodzi Heed, ale żonie się nie podoba 😄 Muszę koniecznie przesłuchać Menuetto 🙂
 4. Cześć! Kolumny mam jak w temacie, aktualnie napędzane z Kyocery R-451 na MOSFETach. Niby gra to nieźle, ale średnica jakaś taka sucha i trochę wycofana, niby gra to fajnie, ale czegoś brakuje. I teraz jest taka akcja, że bardzo się napaliłem na MYRYADa Z240, ale nie mam go gdzie przesłuchać, a w ciemno nie wyłożę 4 kafli na wzmak, na rynku wtórnym ani widu, ani słychu. Jest coś starszego z ich stajni, co mu odpowiada charakterologicznie i możnaby było przetestować za mniejsze pieniądze? A może w ogóle polecacie coś innego? Za sugestie wielce będę wdzięczny. W zakresie kasy to myślę, że im mniej tym lepiej, chyba, że warto to po prostu nieco się zakup odwlecze- na chwilę obecną jestem w stanie wyłożyć na ten cel jakieś 2500 (chociaż nie ukrywam, że CD też muszę jakieś kupić, bo od miesiąca jadę na DVD Pioneera puszczonego przez DAC :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.