Jump to content

szydlo_l

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

613 profile views
 1. Ja również miałem możliwość porównania Meridian 508.24 do Mark Levinson 390S, posiadałem je w jednym czasie. Do tej pory gra u mnie 508.24 i już minęło kila latek, a w między czasie przewinęło się kilka droższych odtwarzaczy. Wadia 861i była konkurentem dla Meridiana.
 2. Tak się składa że nie jestem właścicielem Harbeth - ów, chętnie bym je widział u mnie w systemie, aczkolwiek .... Nie uważasz że oryginalne standy Diapason to jakaś porażka, całkowicie nie pasują do tak pięknych Aster, jak z innego świata.
 3. To nie jest koło różańcowe, tu się wymienia poglądy. To ty sam przywołałeś porównanie do 40.1. Wiedz że do tego co piszesz ma każdy dostęp. A nieprawda powtórzona 100 razy może stać się prawdą.
 4. Tu mogę się zgodzić że Astery są ciekawsze od Sonus Faber Electa Amator II - które też kiedyś posiadałem.
 5. W kolejności przypadkowej odsłuch porównawczy. Spendor s100 Sonus Faber Electra Amator I Do mniejszych pokoi Rogers LS3/5 15 ohm. Podać więcej?
 6. Po twoim wpisie wyczuwam nutę ironii. Do tej tej grupy tanich Astery nie należą, a mimo to znacznie odbiegają jakością dźwięku od Harbeth 40.1. Jeżeli masz ochotę to wyślę Ci krótką listę ciekawszych kolumn.
 7. Astery to piękne kolumny, miałem je kiedyś. Niestety nie podzielam zachwytu nad nimi. Oczywiście są to poprawnie grające kolumny ale jest wiele tańszych konstrukcji które grają lepiej. Harbeth 40.1 są zdecydowanie lepszymi kolumnami. To że zagrały przeciętnie to tylko wina pomieszczenia bądź amplifikacji. Oczywiście jest to moja opinia i nie ma co jej generalizować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.