Jump to content

mundi21

Użytkownicy
  • Content Count

    141
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

  • Branża
    Nie ustawione
  1. ja swoim cs55a ciągne spendory a5 - 86db które według niektórych recenzji potrzebują dużo prądu no i w moim odczuciu nie potrzebują, może inaczej , nie muszą.
  2. do muzy której słuchasz bardziej cayin cs 55a
  3. do tej pory posiadam panasonica sa-he9 i bardzo fajnie zgrywa się z jbl lx
  4. swoim charakterem i dynamiką raczej połączyłbym je z A55TP.
  5. różnice cenowe na EL34PH pomiędzy 4hifi a elektronowe bierze się między innymi też z tego, że ten pierwszy daje 3 miesiące gwarancji drugi 6 miesięcy. Drogo jak za 3 miesiące różnicy.
  6. "A co to jest EL34PH ?" [Hidden Content],el34ph-psvane-fabrycznie-dobrana-kwadra
  7. na Twoim miejscu przyjrzałbym się temu vivitek h1188hd ma dobre recenzje
  8. moja zawartość

  9. który nie wybierzesz będzie.......tak samo
  10. Marantz po przekroczeniu określonego volume robił tylko i wyłącznie hałas, podłączenie końcówki pozwalało słuchać muzyki głośniej nic nie tracąc, oczywiście też w pewnych granicach ponieważ te nakreślały kolumny głośnikowe. Po tygodniowym odsłuchu powrót do samego ampli był skazany na ponowne wpięcie w tor rotela.
  11. swego czasu miałem marantza sr 6006 spiętego po pre aut z rotelem rmb 1506 ( 6x50w). Ta niby końcówka do multiroomu pokazała marantzowi gdzie jego miejsce.
  12. zapraszam zainteresowanego na odsłuch. Chata z zapałek....dobre Mam tego suba od dwóch lat i męczę się z nim na 30mkw bo to słabizna....dobre Panowie sub jak chodzi na 50proc to ja na fotelu drgania odczuwam od podłogi a tu się pisze że słabizna i kwestia preferencji....dobre Rozumiem że bas jaki daje ten sub nie odpowiada bo jest on mocny i punktowy a nie kluchowaty ale pisać słabizna,,,,,dobre Najlepiej zabrać suba do domu i samemu sprawdzić. Ja miałem w domu również velodyne bodajże max10 jego kinowy charakter skreślił go z mojej listy ale też miał odpowiednią moc. Rybnik zaprasza jeszcze raz
  13. mam rela t7 na 30mkw w podobnym pokoju jak coci i gdybym ustawił go na połowę możliwości to rozleciałaby mi się chata.
  14. Pół roku temu testowałem u siebie w 30m2 oba suby i został T7. Bardziej odpowiadała mi szybki punktowy bas, jest idealny w koncertach i kinie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.