Jump to content

_Ged_

Użytkownicy
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wydaje mi się, że nie ma szans aby Audiosystem sprowadził do odsłuchu małe Kaye z Vividów. Kiedyś chciałem posłuchać modelu wyższego Kaya 25 to powiedzieli, że raczej nie będzie. A kto jest głównym dystrybutorem Fyne Audio na Polskę ? Ciekawe czy te małe albo nieco większe Fyne by sprowadzili ? Mają pokrętło regulacji wysokich tonów.
 2. #Szakovsky Jadis to amerykański dźwięk czy wygląd ???? Co to określenie znaczy ? Moje doświadczenie z Jadis (przez tydzień z i50 plus Accordo Essence lub Sonus Faber Electa Amator 3) - przepiękny wygląd, magiczny dźwięk, świetne wykonanie. Mógłbyś podać swoją konfigurację sprzętu ? Co Ciebie cieszy najbardziej ? Jaka elektronika i jakie kolumny ? I jakie słuchawki ? ( na tym się akurat znam 🙂) Pozdrawiam Włodek
 3. Ja używałem pokrętła wysokich tonów w Macu aby zwiększyć nieco ich ilość przy zestawie gęstej elektroniki (MBL) z kolumnami Sonus Faber Electa Amator III. Uzyskałem co chciałem, delikatnie dodając sopranów, bez moim zdaniem, utraty jakości dźwięku. Teraz robię to samo z użyciem przedwzmacniacza Accuphase 2410 i też jest dobrze.
 4. To może ja zacznę 🙂 Byłem dziś rano. Słuchawki bardzo wygodne, wyglądające dobrze bez fajerwerków, raczej nowocześnie. Dźwięk - mega szczegółowy, każde pasmo odwzorowane referencyjnie, scena szeroka. Nie za dużo basu. Dużo wysokich tonów co lubię. Rozdzielczość, szczegółowość - super. Nie ma się do czego przyczepić. Dodałby odrobinę magii... Ograniczeniem w odsłuchiwanym zestawie w mojej ocenie było źródło czyli Tidal. Wolę dobre CD. Jeśli w przyszłości się uda to bardzo chętnie przyniosę swój zestaw do porównania. Dziękuję bardzo za możliwość zapoznania się w tymi słuchawkami WŁ
 5. Mega !!!! Daj jakiegoś linka skąd jest ten projekt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.