Jump to content

kaviter

Użytkownicy
 • Content Count

  669
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie standardowo nie miała wyjść cyfrowych (były opcjonalne). Niż Wadia to nie wiem ale w epoce kupiłem go sobie z zasilaczem Tomanka, do dzisiaj leży gdzieś chyba na strychu 😉
 2. Czyli żadnego nie testowałeś ani nie posiadasz żadnego własnego sprzętu HiEnd ???
 3. Możesz napisać jakie zasilacze liniowe testowałeś i w jakim systemie ???
 4. Signature, gość ma do niej jakiś zwykły zasilacz, słuchaliśmy też z moim zasilaczem HDPlex ATX który ma wyjście zasilania na USB.
 5. Exogal to jest ta firma którą założyli byli pracownicy Wadii ??? Fajnie to na pewno ciekawe urządzenie, kiedyś miałem CD Wadii bardzo dobrze go wspominam. Do mnie z tym Digione przyszedł gość który słucha na Heglu HD10, którego poznałem przypadkiem (nasze córki chodzą do jednej klasy), w sumie historia idealnie opisująca fundamentalny problem zakładki "hiend" na tym forum, ale to może na inną okazję i na inny wątek. Rozumiem że nastawiasz się na granie po S/PDIF ??? Ja jestem nastawiony na granie po USB, nie mam za dużo doświadczeń. Jedyny mój kolega który ma DACa bez USB obrał w sumie podobną do mojej drogę z PCetem tyle że po drodze używa konwertera USB -> S/PDIF (Mutec)
 6. Tak słuchałem Maliny z Digione i tego Lumina też. Jakiego masz DACa ??? Malina z Digione zagrała fatalnie, Lumin słabo ale dużo lepiej niż Malina.
 7. U mnie z NASa jest sporo lepiej niż z dysku podłączonego do komputera odtwarzającego muzykę. Preferuję SMB nad DLNA ale głównie ze względów praktycznych. Nie słuchałem A30 (to chyba w ogóle takie all in one z DACiem ??), ale W20 to super dźwięk. Z drugiej strony te wszystkie maliny i płytki Allo które miałem u siebie to straszna cienizna szkoda na to czasu.
 8. Ja u siebie też wolę PCM. Ciekaw jestem czy wynika to z konstrukcji DACa (w moim siedzi ES9018). Nie mam za bardzo doświadczenia z DACami konstrukcyjnie opartymi o natywne przetwarzanie jednobitowe w których z oczywistych względów DSD powinno mieć przewagę. Co ciekawe większość nagrań DSD została zarejestrowana, zmiksowana i zmasterowana jako PCM. Mam jakieś pojedyncze płyty SACD zawierające bezpośredni zapis analogowego oryginału do DSD, ale obecnie nie mam warunków do przeprowadzenia jakiś sensownych porównań (jedyny odtwarzacz SACD który w tej chwili mam to BluRay Oppo w którym też siedzi wielobit zresztą ES9038PRO tyle ze z DoP). Chciałbym żeby to było takie proste, niestety pomiędzy transportami są bardzo duże różnice.
 9. Ja gram tak cały czas, i u mnie plik brzmi lepiej.
 10. Ja u siebie przerabiałem to praktycznie, ten sam tor, ten sam DAC. Płyta z napędu CD vs plik zripowany z tej płyty. W mojej aktualnej konfiguracji plik brzmi lepiej.
 11. Ja u siebie też mam optoizolację sieci na mediakonwerterze. Wygląda to mniej więcej tak: Switch (do którego jest podłączony NAS i AP) -> światłowód -> MediaKonwerter (D-link DMC-700SC) -> Ethernet -> AudioPC Mediakonwerter jest zasilany liniowo, dodatkowo wymieniłem w nim kondensatory i regulatory, jest trochę lepiej ale nie ma o co kruszyć kopii. hmm to rzeczywiście ciekawe, kolega przyniósł do mnie kiedyś taka malinę i nawet po podłączeniu tego do dobrego zasilacza grało to słabiutko i po USB i z taka przystawką Allo DigiOne.
 12. Adam ponawiam prośbę żebyś napisał parę słów o tym sprzęcie sieciowym, widzę na pierwszej fotce że tego switcha używasz w tej chwili. Jakbyś miał chwilę na opis swoich wrażeń to napisz też dokładnie jaki jest setup, dzięki.
 13. Ta norma już od dłuższego czasu nie obowiązuje została zastąpiona przez IEC 62368
 14. Ciekawszą informacją było by ile się tego w ogóle sprzedało, żeby nie było że te 2 odsprzedane to 66% całkowitej sprzedaży tego produktu. Nie słuchałem - nie wypowiadam się ale to wygląda naprawdę słabo.
 15. Wszyscy się nabijają z tego Sulka a nikt tego nie słuchał. Słabo to wygląda i ma zerową odsprzedawalność, ale może rzeczywiście dobrze gra ?? (Ja nie słuchałem i nie mam zamiaru gdyby ktoś pytał)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.