Jump to content

kaviter

Użytkownicy
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ATCki tylko aktywne, i absolutnie aktywne 40 za 20kPLN to super zakup.
 2. Różnica między tymi transformatorami jest spora, nawet w skali nokautu Tomanka przez DIY. W każdym aspekcie Toroidy są lepsze. Zastanawiam się czy jest sens testować inne, w przyszłym tygodniu powinienem mieć EI z Noratela jeszcze, tylko to było w miarę od ręki dostępne.
 3. Mam znajomego który ma coś takiego zrobione. Linia 15kV i specjalne trafo tylko do zasilania sprzętu, ale 25k to nie kosztowało 😉
 4. Ja miałem najpierw ViaBlue X40, teraz Neotech NEP-3002 MKIII różnica jest ogromna, moim zdaniem w żadne zwykłe druty czy jakieś wynalazki Gigawata nie warto się bawić. Ja też miałem sporo metrów więc boli ale robisz to raz, a kolejna szansa szybko się nie pojawi.
 5. Pierwszy zawodnik do testów. Standardowy, przemysłowy transformator wysokiej jakości:
 6. Technicznie ten transformator który mam (Toroidy Audio Supreme V2) jest pod tym względem bardzo dobrze zrobiony. Ma znacznie zmniejszoną indukcję tak że w całym zakresie mocy pracuje w liniowej części charakterystyki magnesowania. Ale OK skoro mówicie że jest taki kiepski to kupię kilka innych i ich posłucham.
 7. W transformatorze toroidalnym nie ma karaksu.
 8. A w jakim urządzeniu miałeś to trafo i jakiej było mocy ???
 9. Dzięki za sugestie popatrzę sobie na to wszystko później. Aczkolwiek produkty Pana X ze Szczecina który nie ma nawet strony internetowej nie interesują mnie, sorry. Trochę wcześnie jeszcze na jakieś opinie, nie jest w 100% skończony a ostatnio nie mam kompletnie czasu, nawet teraz siedzę w robocie za którą mi płacą :(. W porównaniu do tego co mam w domu (Tomanek i HDPlex) to zupełnie inna bajka, tak więc projekt wygląda obiecująco. Fakt że dla tego regulatora to nie jest typowa aplikacja i powiem szczerze mimo że to wygląda dość prosto projekt tego był sporym wyzwaniem. Te regulatory są kosmiczne i fakt za metrem przewodu i wtykami tych parametrów nie utrzymają ale i tak będą o rządy wielkości lepsze niż z czegoś bardziej konwencjonalnego. sorry jeszcze tak z ciekawości co to dokładnie znaczy że trafo sieciowe grało między kolumnami ???
 10. Tyle że czarnego i 402 do kompletu, kurcze już z 5 lat będzie, super sprzęt.
 11. Ja historycznie posiadałem KSL2, obie wersje KRC-3 a teraz Evolution 202. KSL (i zakładam wszystkie te starsze) obecnie trąci już dość mocno myszką, poza tym ma regulację głośności na potencjometrze i mechaniczne selektory źródeł z którymi po tylu latach mogą być problemy. Nowsza wersja KRC-3 pomimo że też już niemłoda jest absolutnie współczesnym wysokiej jakości preampem. Wiadomo brakuje jej trochę precyzji i szybkości, mikrodynamika też jest dość przeciętna, ale ma piękną nasyconą barwę i gra zróżnicowanym muzykalnym dźwiękiem, jest dużo lepsza od KSLa, zaryzykował bym wręcz twierdzenie że za jej obecną cenę nie da się kupić niczego lepszego. Ja osobiście w tej chwili szukałbym 222 albo jeszcze lepiej 202 które są kolejnym ogromnym krokiem naprzód, a ich ceny też zaczynają spadać. Żeby nie było jestem fanboyem Krella (poza tym co oni produkują po odejściu Dana), ale chyba każdy kto kupi jest 😉 a ja gram na ich amplifikacji już bardzo długo. poz.
 12. Jeżeli chodzi o obsługę klienta kupującego jedną sztukę transformatora na specjalne zamówienie jak i sam produkt to jestem bardzo zadowolony. O dźwięku nie jestem się w stanie wypowiedzieć bo nie mam z czym porównać. Chętnie potestuję, jakie lepsze polecasz ???
 13. Nowsza wersja KRC-3 za 5 tysięcy to jest świetny preamp, można nawet zaryzykować twierdzenie że trudno o coś lepszego za takie pieniądze.
 14. Wszyscy się z tego Sulka nabijają a ktoś tego słuchał ??? Może gość rzeczywiście wie coś czego inni nie wiedzą. Ja nie słuchałem więc się nie wypowiadam. Wygląda to słabo ale może gra ????
 15. Z kilkunastoma tysiącami CDeków na półkach też ciężka była to dla mnie decyzja. O rezygnacji z kupowania to w ogóle nie ma mowy z prostej przyczyny niedostępności wielu albumów na innym nośniku. Komputer, na etapie w którym się z nim obecnie znajduję brzmi lepiej niż transport, a niektóre HiResy to zupełnie inna liga niż nawet japońskie kartoniki. Największym minusem jest samo zgrywanie płyt do plików, spędziłem na tym większości wieczorów minionej zimy i jeszcze niejedna zima przede mną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.