Jump to content

Fafikdog

Użytkownicy
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  [b][url=https://www.youtube.com/channel/UCCgOEVfSUxOunNi8tEJ-2dQ/videos?view_as=subscriber]Moje DIY[/url][/b]
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy któryś z Forumowiczów może wyjaśnić jakie są różnice pomiędzy v.2, a v.3 kolumn TAGA HARMONY PLATINUM F-100 HG? Znalazłem ten artykuł: http://wstereo.pl/test-taga-harmony-platinum-f-100-v-3-kolumny-na-lato/ ale nie ma tam nic o porównaniu wrażeń podczas odłsuchu obu wersji kolumn....
 2. Jak sparować lampy w tym wzmacniaczu? Lampy pre wiem, że jedna para to zewn. druga para to wewn. A lampy mocy?
 3. Próbował ktoś zrobić "upgrade" starego modelu polegający na wywierceniu otworów w obudowie tak, aby można było ustawiac BIAS bez zdejmowania pokrywy? Widzę 2 problemy: 1- czy jest to w ogóle możliwe. Będzie dostęp? 2- jak określić dokładnie pozycję wiercenia otworów, żeby pasowały.
 4. Jak w tej starszej wersji reguluje się bias?
 5. Pytanie laika: jak w najstarszych modelach MC10L (fotka) ustawić BIAS? Brak od góry otworów na torx i końcówki miernika...
 6. W jaki sposób rozregulowany? Nie ma tam regulacji biasu. Jedyne co było to niektóre kondensatory niezgodne z opisem na płytce drukowanej wzmacniacza: ___był______jest wg opisu 100µF/450V_47µF/400V 47µF/16V___47µF/25V 100µF/63V__470µF/50V
 7. Mierzenie tych napięć to chyba już ponad moje siły/umiejętności. 6P3S to NOS'y. Jak znajdę chwilę czasu to pozmieniam miejscami i dam znać (aktualnie siedzą 6P3S E).
 8. Przy używaniu 6P3S E nie widać takich objawów, ale może to jest spowodowane inną budową lamp i po prostu nie widać? Co może być przyczyną?
 9. Rozwiązałem problem inaczej: zamiast kupować przejściówki dostosowałem wzmacniacz do lamp 6P3S: powiększyłem otwory w obudowie. Obowiązkowo czyszczenie, polerowanie. Świecą dużo jaśniej niż 6P3S E:
 10. Super. Z tego co widzę po zdjęciach to wchodzi normalnie zamiast lampy. Szkoda, że nie ma wymiarów...
 11. Mała literówka, ma być: Dotychczas stosowałem te z E
 12. Lampy 6P3S i 6P3S E, katalogowo jedyną różnicą jest żywotność lampy - jak się okazało nie tylko. Fizycznie pomiędzy nimi jest taka różnica, że część, która jest najbliżej cokołu (plastikowa) ma inną średnicę: 6P3S - 38mm 6P3S E - 32,5mm Dotychczas stosowałem te bez E, zakupiłem standardowe i nie wchodzą mi do cokołu - średnica otworu w obudowie wzmacniacza to 36mm więc po prostu nie wejdą. Są jakieś "przejściówki" lub "nakładki" podwyższające cokół, a właściwie lampę w cokole?
 13. Ja to opracowałem tak: - lampka USB do laptopa (biała) - wyłącznik natynkowy (biały - pasuje do Fontka) - gniazdo USB (do lampki - zamontowane w wyłączniku) - zasilacz - gniazdo do wtyku zasilacza (zamontowane w wyłączniku)
 14. Jakie są różnice w odsłuchu dla GL2100 i 2200?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.