Jump to content

Arek80

Użytkownicy
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

60 Neutralny

Audiostereo

60

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cabasse Iroise 500 [Hidden Content]
 2. Mi się tak robi za każdym razem jak podpinam innego DACa i wystarczy z poziomu eunhasu kliknąć odśwież i działa
 3. Identycznego BATa miałem i tak samo wymienione kondy sprzęgające. To świetna końcówka. Zresztą tę sprzedawaną też znam, bo światek BATów w Polsce jest mały. Człowiek sprzedaje, bo kupił Vk255SE. Zdecydowanie polecam.
 4. Wypożycz Sotm Ultra jeśli ma być lepiej od podstawowej wersji 200
 5. Myślę, że ogromną rolę odgrywa przedwzmacniacz. U mnie do tego co piszesz doszła ostrawa góra kiedy używałem z pre lampowym. I też chciałem z niej zrezygnować, ale na próbę podłączyłem DACa z regulacją głośności zamiast pre lampowego i mnie olśniło, bo było dużo lepiej. A dedykowany pre Audi zrobił super robotę i teraz gra u mnie całe dni muzyka i zero zmęczenia czy braku muzykalność. Ale jest to faktycznie bardzo energetyczne granie, szczególnie energia basu jest ogromna. Ta audio układanka jest bardzo trudna i też generalnie coraz bardziej myślę, że jeśli nie kupuje się dedykowanego zestawu
 6. Ciekawe czy SOTMa by poprawiło. Muszę wypożyczyć. Nie jest to majątek
 7. Nowa to 34 tys, więc to są super ceny tych używek
 8. Ale o ten regenerator usb mi chodzi. To jest jakieś osobne urządzenie?
 9. O jakim pudełeczku piszesz? Wojtek też potwierdza, że to mega DAC
 10. Słuchałem tej końcówki Audi z VK51SE i VK3ix i FLS1 i to ostatnie firmowe połączenie było zdecydowanie najlepsze
 11. Potwierdzam pozytywną opinię o pre FLS1. Najpierw kupiłem samą końcówkę i korzystałem z pre BATa lampowego. Ale już po pierwszych taktach z dedykowanym pre wiedziałem, że nie ma odwrotu.
 12. I jak Jays vs CXC? Jest to wyraźna różnica?
 13. Akurat to porównanie integr i na tej podstawie wyciąganie wniosków co do zestawów dzielonych nie jest miarodajne moim zdaniem. 300x jest dobrym wzmacniaczem, ale BAT VK200 + pre VK3IX, które miałem gra bez porównania lepiej, gra też lepiej od Audi Flight two. Kolega, który ma też dzielonkę BATa kupił tę integrę Audi z ciekawości i szybko sprzedał. To oczywiście bardzo dobre granie, ale dzielone zestawy grają jednak lepiej. I do tego wszystkiego porównując FLS4+FLS1 to uważam, że ten ostatni gra lepiej niż BAT, ale też trzeba oddać, że inaczej i wymaga zabawy kabelkami i nawet trochę innych cha
 14. A z jakiej Audi na jekiego BATa przeszedłeś? Ja dokładnie w drugą stronę 😁 Ale nie wykluczam kiedyś powrotu.
 15. 42 tys kosztuje BAT vk 255SE i myślę, że można go wypożyczyć. To jest moim zdaniem całkowicie inne granie niż Audia, bardziej miękko i relaksacyjnie, góra delikatniej podana. Klasa grania co najmniej Audi. W podobnym kierunku idą Passy. Jeśli Ci to nie przypasuje to wtedy szedłbym w kierunku Brystona, bo to moim zdaniem przeciwny biegun. A tak z ciekawości co nie pasuje Ci w graniu Audi? Czy generalnie chciałbyś coś zmienić, żeby wskoczyć oczko wyżej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.